» »

Mama mi je uničila...

Mama mi je uničila...

WarMaker ::

Hmmm... zgodilo se mi je nekaj, kar sem si najmanj želel. Moja mati je oprala Slo-Tech majco... in kaj se je zgodilo? Ko je likala, je šla čez nalepko in nalepka se je razmazala čez celo majco.... :'( :'( :'( :'( :'(

Kaj pa je vam mati uničila?

tx-z ::

loool :))

drgač se pa ne spomnm kaj je uničla....po vsej verjetnosti nenamerno tko da je itaq vseen....
tx-z

zlabo ::

Ah moja pa meče stran vse kar ji pride pod roke:D
Stvari ki meni velik pomenjo, njej pa nič. Puščico iz OŠ sem šel ravno zadnjič v kanto iskat ==> zgledal sem kot en klošar:D
Pa polno stvari za elektroniko mi je že stran zmetala, če pa v žepu najde kakšno smet me pa sprašuje če lohk stran vrže>:D
Mi je pa enkrat ponesreči z metlo ruvala kable po compu ker je odprt:D
Ah, mame so pač mame ne:O

LP, zlabo

WarMaker ::

Sej tudi meni je nenamerno...

PS: Ni problema.. tako in tako mi bo kupla novo (in to ne samo 1...) >:D >:D

tx-z ::

eee zdj se spomnm.....


enkrat je u smetnjak vrgla enga plišastga kužija (tko like 1 metr :)) pa sm ga šu iskat pa ga nazaj prnesu pa skriu pod postlo, pol ga je našla...ga spet vrgla u smeti ...pol sm ga pa mal bl skriu naslednič :)


enkrat je hotla zvočnike u smeti nest k so bli prevelki....mislm jao (Bose 901) ...pa glih s popravila smo jih prnesl in so delall odlično (sam pač ona tega ni vedla k je blo mal drago vseskp :\ ) :))
tx-z

Sergio ::

Jaz bi se s to mamo malo pogovoril eye-2-eye. :)
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

Trubadur ::

lol jst tut ja.

Men je pa stran vrgla eno tako majco (podobno)

;( :D
Berite Thomasa!

OrkAA ::

Men je mama enkrat po biosu šarila, ker ji je glih uspelo prtisnt del med zagonom :D

goba ::

LOL!

Eschelon ::

Mobitel v hlačah - opran ;)
(ima še kdo za čez?) :D

madviper ::

Moja mama pa nima dostopa do računalnika in moje elektronike odkar mi je pred enimi petimi leti zalila televizijo, ko je zalivala rože. Ga najraje sam čistim :D , da mi ni treba skrbet zanj.

Je pa meni tud majco od ST-ja oprala pa pri likanju razmazala nalepko. Ampak se je s pranjem rešo problem, zdaj pa bol pazi ko lika to mojo majico :D !

Mame pa štrom ne grejo skupaj:( ! Fantje in dekleta zapomnite si to!!!
I'd like to do something crazy!

Hair ::

Moja mama je že zdavnaj uničila moje živce! :D
Whenever people agree with me, I feel I must be wrong.

Zheegec ::

Ha, sami si likajte majice, pa bo :D
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

mare_ ::

Mi imamo v šoli nek projekt in bomo nardil en video - kao demokracija v šoli. No, posnetega smo imeli že okol 45 min materiala - intervjuji s profesorji uglavnem. Ker bo stvar podnaslovljena v angleščini, smo moral najprej tut vse zapisat, kar so povedal (in verjemte mi, to je zelo zabavno...). Tko da je bil kakšen teden dela že sigurno vložen v to. In zdejle me je klical kolega... njegova bratca sta presnela celo kaseto z neko glupo risanko! backupa seveda ni...ah, to bo še zabavno v šoli povedat...pa na novo delat...pa spet težit...

ps: to sicer ni moja mama, ampak moram vseeno delit svojo jezo z vami...:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mare_ ()

BaRtMaN ::

mare_: To je za Comenius, ne? Uf, enjoy. ;)

mare_ ::

Ja, commenius...

OldSkul ::

Meni je že pred leti vrgla v smeti dva dobra avtozvočnika Pioneer;(( .Nisem jih dobil nazaj.:'(

||_^_|| ::

odbijač na avtu;((

Smorny ::

Moja matera pa ima prepoved kakršnega koli pospravljanja ali čiščenja moje sobe. Glede pranja majic in hlač, pa se itak zgodi vsakemu. Če jih ne uničiš s pranjem juh raztrgaš ali pa pridejo iz mode.
Uničla mi še ni nič elektronike, le spajkalnika mi enkrat ni vrnla in sem ga teden dni iskal (JA, moja mama ve dobro spajkati).:D
Motiti se je človeško.
Ampak, če hočeš stvar totalno zajebati potrebuješ računalnik!
http://www.smorny.com/

WTF? ::

Jst sm jo enkrat raspizdu pa mi je fuknala MX 510 v steno -------> rezultat je bil razbita miska :O

xstyl ::

WTF?; zakaj mas zicne miske???? MX700 bi si bil kupo, pol bi pa mamo jebal u buco, da ti vrze MX700 nekam... bos vidu. brezicne boljs letijo po zraku (al pa po sobi) ;)
verjemi, preizkuseno (ampak ne na MX700) ;)

NoUse4AName ::

to si jo pa mogel fejst razjezit :).
Brezzicne miske suck. Ko se prazni baterija, pada natancnost.

Pyr0Beast ::

Men je pa kr pr pržganem kompu elektriko izklopila.
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

Tilen ::

nisi edini :P am potem sm jo tk nahrulo da o tem sploh pomislila vec ni, kaj sele naredila
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

balocom ::

Ponavad delajo mlajši bratje in sestrece večje probleme, sicar so čistilke hujše ampak edin problem ke je da dajo vse skup na en kup.;((
V svetu brez googla bi bil najbolj uporabljen ukaz v bash-u ukaz man

neki123 ::

Jaz bi se pa na tvojem mestu vprašal, koliko škode si pa ti že naredil svoji materi in koliko stroškov je imela do sedaj s teboj v življenju? Zarad ene k***** majice se pa res ne boš sekiral. A ti jaz pošljem denar, da si boš kupil drugo?

neki123 ::

Nekoč, ko boš sam imel svoje otroke, se spomni na tole tvojo pisarijo tule. Mogoče boš takrat drugače gledal na to.

Hair ::

Hm... Včesih je res zanimivo videti problem še z drugega zornega kota.

Neki123, se strinjam s tabo.
Whenever people agree with me, I feel I must be wrong.

Pyr0Beast ::

Sej če matke mal zatežijo ali pa kej uničijo ni tako hudo, vse se da pozabit.
Če pa ti grejo rihtat računalnik in co. je že mal hujš.
Zanimivo jim je razlagat neki o čemer spljoh nimajo pojma, pa na svoj način razložiš.>:D


So mi pa bratranci že zrinl gumb za vklop toliko noter da so masko zlomili (računalnik ni bil spljoh vštekan v omrežje zarad strele).

Najbolj me jezi pa ko mi grejo po predalih brskat tam ko je kaka elektronika pa lot-aparat, ...
... pol pa sprašijejo kaj je to, kaj je uno. Včasih sploh ne vprašajo pa kr vzemejo s seboj in to veselo uničijo ti pa iščeš cel ljubi dan tisto stvar.

Pa je kdaj vam že babica (stara mama, ta-stara) vrgla akumulatorje za cca. 10k SIT v koš zato ker so bili prazni? ;(( :(
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pranje novega perila. Je sploh potrebno? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5815054 (11731) gruntfürmich
»

majice za valeto (strani: 1 2 )

Oddelek: Šola
7333561 (26523) Meizu
»

majce

Oddelek: Slo-Tech
371701 (1158) n0_body
»

Primož kje je moja majica?!?

Oddelek: Slo-Tech
482047 (1463) Jeebs
»

Kdaj bodo SLO TECH majice? (strani: 1 2 )

Oddelek: Slo-Tech
595767 (5080) blue96

Več podobnih tem