» »

Primož kje je moja majica?!?

Primož kje je moja majica?!?

TheHijacker ::

Do danes še nisem dobil majice. Bil pa sem na listi ljudi, ki naj bi jo dobili. Če pa to ni višek nategovanju ljudi pa res ne vem kaj je! ;((
http://www.google.si

tha_man ::

Jaz sem bil tud na listi. Majice pa od nikoder :|
(c) 1982 Sinclair Research Ltd

jamiroq ::

Same here....;((

Dami ::

Nehajte se sekirat. Itak je ne bomo dobil. Jst sn tak reku da če je do petka ne dobim, pol mi je ni treba pošilat.
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

OZZY ::

jest sem primožu pisal pa je reku, da bo poskusu spakirat med prejšnjim vikendom in poslal. Danes je sreda pa še nič. se pravi da če bi jo dubu v petek bo zamuda tri tedne. Kok pa človek rabi za zapakirat 50 majic. Sedaj še manj, ker so nekateri že dobili.

Pa še to.
Isto kot dami: NE MI POŠILJAT MAJICE, ČE JO NE BOM DOBIL DO PETKA. Kar je preveč je pa pareveč.

Jo lahko komu drugemu, ki ni bil na spisku. Pa naj un upa, da jo bo dobil.
Go with the flow.

chucki ::

he he he jst pa nisem bil na listu pa sem jo vseeno DOBIL! ha ha ha! NORO!
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

Dami ::

No, chucki je še en dokaz, kako neurejen je ta biznis z majcami.
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

TheHijacker ::

Zato jo pa drugi nismo dobil!
Če je tudi jaz do petka ne dobim si jo naj Primož vtakne v..... predal! :(
http://www.google.si

ABX ::

Novice:
Afera Slo-tech majic, črni posli.
Baje da jih Primož prodaja na črno.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Paramedic ::

Pa js sm tud bil gor na spisku, majice pa od nikoder. Hujš kot če bi jo naročaveval v Afganistan :(
Sam js bi jo lahk itak mel sam za okras. XXL namreč... namesto S ....:O
End transmission.

chucki ::

jst sem jo dobil že pred 1mesecom! Takoj ko so rekli da jih dobimo mislim dobite >:D v petek! cena je bila 1.800sit!
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

Mercier ::

Evo, informacija iz prve roke:

Majice so se pri pakiranju umazale in so bile potrebne pranja. Po pranju so se skrčile na 1/4 prejšnje velikosti.

Naslednji postopek je nategovanje. Logično, ne?

OldSkul ::

Dej ker so se skrčle majice naj men eno pošlejo bom vsaj imel eno oblekco za dojenčka!
>:D>:D

Tomi ::

Ahem, koliko tem o majicah je potrebno?
metrodusa.blogspot.com

TheHijacker ::

Toliko dokler tisti, ki so bili na seznamu ne dobimo majic.
http://www.google.si

luni ::

Ja ne, to vam dam popolnoma prav. Ena stvar je bit len in neresen pri nekih svojih stvareh in pri delu na Slo-Techu, drugo je pa zajebavat ljudi v glavo s temi majcami...
To res ni noben odnos, najbolj pa me boli ker se zarad enga lenuha dela taksna skoda ugledu slo-techa. Pizda no!
Artificial Intelligentia

Elemen_T ::

huh, luni, težka kritika :\

Jebiveter ::

Fantje, pa dejte malo resno te stvari vzet, no! ;(( Pa, da vas je treba za vsako stvar kritizirat, da pol kej iz tega vn pride je ze malo prevec! :'( Najprej vas je blo treba zbrcat, da je o majicah sploh govora blo, potem smo vas tepli ker ni in ni blo natecaja za dizajn, ko pa je le-ta koncno bil je tudi ta sel po slabem (slabo izvedeno glasovanje -> veliko jih je glasovalo za majico katere niso hoteli, ker je bila postavitv stranio malo "gnila")! Potem smo vas okurcavali spet eno bogo leto, da so majice buile sploh narjene! In zdej pravite, da vas moramo spet malo natouct, ker "nekdo" ne more v roku enega meseca poslat 50 majic?! ;((:O:'(

Zalostno, fantje, zalostno!:'(
Jest tudi cakam na majico ze vec kot en mesec in pocasi obupavam! ;(
Certainty of death. Small chance of success. What are we waiting for?

Sergio ::

se popolnoma strinjam.
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

Tr0n ::

Ma ni ti slo-tech neka firma, ki prodaja majce. Bos ze pocakal, jebote dzoko! :P

Primoz ::

Majice so spakirane... samo še do pošte jih odvlečem in jih dobite ... sigurno bodo poslane vsaj v petek (kar pomeni, da jih boste imeli v soboto). Če pa ne... jih pa dobite v pon (odvisno kako bo delala pošta). Če kdo ne zdrži... naj jo pride iskat v Grosuplje.
There can be no real freedom without the freedom to fail.

Jebiveter ::

Pa sej noben ni reku, da je to kaksna firma! Sam, dej povej ti meni, koliko casa porabi povprecen clovk za zapakirat 50 majic? Zdej, ne vem kaksno je pakovanje, ampak mislim, da se da zapakirat cca. 25 majic na dan! In ce si vzames en vikend je to vseh 50 kosov! In potem se vse skupaj lepo nese na posto v ponedeljek in cez dan ali dva koraka cca. 50 ljudi po svetu z cist novo S-T majico!!
Sam ne mi rect, da ni tko!
Certainty of death. Small chance of success. What are we waiting for?

Primoz ::

Če ti je edini razlog obstoja na tem svetu pakiranje majic... potem ni problema. Sicer vam je pa luni že nekje napisal da morate vsem deadlineom, ki si jih določimo S-T admini prištet vsaj 3 tedne... vsem mojim deadlineom pa pol leta, da dobite prave čase izdelave zadeve.

Majice bodo... če je kdo ne želi dobit... naj sporoči... ni problema... toliko manj dela zame. BTW... naslednja serija bo po 2500 + poštnina.
There can be no real freedom without the freedom to fail.

OldSkul ::

Ma zdej pa že 3 jurje za majco!!!!!;((
In zakaj to ker mislim da to vsekakor ni pravično do nas ki se nismo uspeli prijaviti na listo.
Predlagam vam da unim ki so to ceno določil mal pofafate kurce pa vam bojo ceno znižal! Edino če se niste tega sami spomnil ,pa še tolko slabš!!!>:D>:D

Tr0n ::

Ma ni ti slo-tech zdaj neka trznica tu, da bo handlala. Bos ze moral bit tiho pa placat pare jebote dzoko! 8-O

Sergio ::

jao fantje... pa a vi z ničemer niste zadovoljni? tistih prvih 50 bo dobilo po ZELO dumpinški ceni. zdej mormo pa pač plačat diske, kar pomeni da prodajamo za 2500 SIT.... bomo enkrat v kiberpipi organiziral prodajo ostalih majc.
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

chucki ::

he he he he he jst se lahka sam smejim! nisem bil na seznamu pa sem jo dobil! po zelo ugodni ceni 1800sit! he he he he he he he8-O
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

GaPe ::

Pa kwa se vam gre tolk za te majce?!!
Mislim folk, pa vi ste čist znorel. Kupte si fruit of the loom al kwa je že. Za 1500 SIT dobiš TRI.
Don't steal! The government hates competition.

Elemen_T ::

GaPe: Kje si vidu 3 majice fruit of the loom za 1500 SIT?!
To jih takoj kupim...

zile ::

Gape: LOL, jest bi tud to rad vedu.

GaPe ::

Se mi zdi da v VELE (v Domžalah), nisem ziher.
Don't steal! The government hates competition.

Elemen_T ::

Za 1500 SIT dobiš 3 majice najslabše kvalitete.
Za fruitike pa gre cena sigurno čez 3k SIT za 3.

lp

totimato ::

pol pa gor s'flomastrom napišeš "slotek & fruit of d lum"
jebote šamrola :D

mater ste eni psihoti s totimi majcami, kaj ste nagi da rabite glih tote majce? se mi pa tudi zdi da jih najbolj hocejo tisti, ki se nonstop pritozujejo nad slotekom. Sigurno ma vsak eno bianco maico doma pa si naj sprinta neki slotek al pa kaj drugega pa gre do prve fotokopirnice pa si sfotokopira to na majco (prenos stane jurja v MB) pa bo še ceneje prišlo. Kaj niste tu zato da bi se o računalnikih menli, bog'vas'nima'rad.

Če hočete majice ite na Slo-tekstil pa si tam zrihtajte eno rdečo z zelenimi pikami. Po možnosti naj bojo pike take za preko rpstov, da neote več tu tipkali...

ma je**** vas šaumpita!
:D

Tic ::

joj

This is all I can say...
persona civitas ;>

TheHijacker ::

Poštar prinesel Jokerja a majice nema!!!
Kako sem sploh lahko misli, da jo bom res dobil... :\
http://www.google.si

OZZY ::

hijacker: Nema ni pri meni. Čakal in čakal in ne dobil.

Ne glede na to al bo prišla jo ne bom več sprejel. pa tud če bojo naslednje serije dražje.
Enostavno. Kar je preveč je pa preveč. žal.

Neprofesonalno in ........ ne bom reku.
Go with the flow.

Tic ::

No, jst bi jo kupu. Če jo kdo nebo, bi se lahko kj zmenili!
persona civitas ;>

Sergio ::

fantje, jaz vas ne razumem. majce dobite po SUBVENCIONIRANI ceni za 1500 SIT (z _VŠTETO_ poštnino)... plačal še itak nič niste, ker plačate ob povzetju. pa kaj je vaš problem?
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

Binji ::

Sergio: jst sm dobu majco (prvi natis) za 1600SIT. Ne za 1500.
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

tha_man ::

Jaz sem jo baje dobil danes (mama sporočila po telefonu da je prišlo nekaj zame iz Grosuplja :D). Komaj čakam da pridem iz službe 8-)
(c) 1982 Sinclair Research Ltd

Sergio ::

v 1500 sit je bila všteta tudi poštnina. ti si moral samo prevzem plačat, medtem ko smo pa mi za poštnino odšteli 550 sit na majco... tko da prosm...
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

TheHijacker ::

Jp. Danes je pa prišla. 1600 SIT sem plačal.
Samo ena beseda... KONČNO!
http://www.google.si

tha_man ::

Yesss, prišla je :))

Primoža bi blo pa treba po smrt poslat...



...bi živeli celo večnost :D
(c) 1982 Sinclair Research Ltd

Primoz ::

Še štirinajst revežev... verjetno pošljem danes. OZZY.. če ti še nisem poslal majice, ti je ne bom pošiljal (dobi naslednji s seznama).
There can be no real freedom without the freedom to fail.

SkIDiver ::

Jz sm pa dons mislm da dubu. Grem jutr na pošto.

cattom ::

dobil majco , kdor čaka pa dočaka.Ampak je pa trajal porka fix;)

Jebiveter ::

Mega to! Tudi jest sem danes dubu!
Another proud Slo-Techer!:D

Primoz: Sory za tezenje sam sem iz izkusenj sklepal, da ce ne pritisnemo spet no bo nic! Kar bi pa blo skoda...
Anyway, TNX!:D
Certainty of death. Small chance of success. What are we waiting for?

zile ::

Thx Primož. Pršla je glih za Božič. Sej sem vedu da si en mal Božička. :D

Jeebs ::

Mislm, nikol si nism predstavlu, da je 3/4 folka k OBISKUJE Slo-Tech tok lame! Pa dejte no folk, Slo-Tech ni firma, ampak je skupina zagretih dijakov, študentov in mogoče še koga, ki ustvarja Slo-Tech.com zato, da bi se folk iz tega kej naučil, pa da mamo tud slovenci vsaj eno tako pošteno stran o računalništvu... Skratka, to ni firma! Majce boste že dobil, ne se sekirat, zavedajte pa se, da so to posamezniki, k grejo v en tak ''business'' ne pa kakšen kurčev Micro$oft!;(
Press any key to continue... RESET. Didn't you say ANY key?!?!?!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Se bi dalo kje dobit?

Oddelek: Slo-Tech
161192 (808) Binji
»

Majice?

Oddelek: Slo-Tech
291662 (1250) Sergio
»

Kdaj bodo SLO TECH majice? (strani: 1 2 )

Oddelek: Slo-Tech
595772 (5085) blue96
»

vsi mahnjeni na slo-tech (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
1367852 (6581) luni

Več podobnih tem