» »

majice za valeto

majice za valeto

1
2
»

PaX_MaN ::

Seveda mislim majice, saj je tak naslov teme.

elouise1979 ::

Ah tud mi bomo potrebovali te majice. Pa so ze problemi. Ne morem jim dopovedat, da mora bit dovolj dobra resolucija itd (oz ne razumejo tega).
Je pa moj predlog bil roka, ki kaze sredinec in na roki bi pisalo 9.b. Sicer pa je to bolj hec, kot pa da bi to res imeli na majicah. Vsi so bili zgrozeni nad mojo idejo pa se razrednik bi nas nadrl. Haha.
Sosolka je sicer rekla, da bi naj spredaj imeli: 'It's your fault -->' Zadaj pa naj bi bile fotografije vseh nas. Me zanima kdo bo toliko placal, pa kdo si zeli imet svojo fotografijo na hrbtu. ;)
Koliko pa ste kaj placali za majice?

Meizu ::

Vsi so bili zgroženi nad ubogim sredincem? Matr, ste pa nek skultiviran razred :D

Če se prav spomnem (dolgo je že tega) smo mi imeli na majicah spredaj napis - Živeli otroci naših staršev! - Zadaj pa bikovo lobanjo, okoli katere so bili ročni podpisi vsakega izmed nas. Seveda vse v eni barvi - beli. Drugače bi zadeva stala zelo veliko.

Zimavc ::

Nas je 1 4 u razredu in pride nekaj čez 90€. Drgač pa bo to rihtala Etiketa iz Žiri.

mihajlo carr ::

spredaj: šola je kruh življenja.
zadaj: živela lakota!

mihajlo carr ::

mi smo dal vsak 10 eur

Zimavc ::

Ja ta je bla tut u našem ožjem izboru.

El Nino ::

Evo, preživel valeto in afterparty v diskaču :D. Blo je super, program sma s sovoditeljico oblikovala kot podelitev nagrad, nekaj v stilu oskarjev - v tem primeru Zlatkov. Meli smo različne kategorije, nagrade smo naredili v šoli iz gips mase, plastičnih cevi in lesenih kuglic. Pobarvano pa z zlatim sprejem. Poskrbljeno je blo za humor v ravno pravi meri, da ne bi izpadli butasto. Razredničarki smo poklonili kot je tu nekdo predlagal vsak svojo vrtnico + vazo + eno gasilsko uokvirjeno sliko z žura, ki je bil prejšnji teden (nek kao zaključni, tudi ni blo slabo). Kot je bilo predvideno, sem dobil jaz za spisat scenarij, izpadlo je super, publika (cca. 300 ljudi) navdušenih, in jim ni bilo dolgčas. Podrobnosti z afterpartyja pa spustimo :P

Hvala vsem, ki ste pomagali s svojimi predlogi.
Lahko noč.

mihajlo carr ::

hehe mi mamo pa dons zvečer. samo pri nas bo pa najmanj 500 folka

El Nino ::

Uživajte ;)
A cote si zrihtal?

Zimavc ::

Mi je imamo danes zvečer. Včeraj smo bili na končnem. Med drugimi smo bili odličnjaki povabljeni k županu.
P.S. A je kdo tukaj iz OŠ Srečka Kosovela Sežana.

El Nino ::

Jaz sem tudi bil pri županu prejšnji četrtek. S kje si ti Zimavc?
Končni izlet smo mi imeli že 16.5., bili smo pa na Avstrijski Koroški (minimundus v Celovcu, Gosposvetsko polje). Gor smo šli po italijanski strani mim Trbiža, vračali pa smo se čez Bled, kjer smo imeli tudi večerjo.

Sicer pa valeta je bla super, danes se je (na srečo ali pa na žalost) končalo kar je blo z OŠ povezano. Ni blo vseh 8 let briljantnih ampak so ble tudi fajn zadeve v OŠ. Nasvidenje..... kdaj :D ?

Zimavc ::

Ravno kar z afterpartya.Naš končni je bil adrenalinski, raft, paintball, disco je pa blo vse na Bledu oz Bohinju. Valeta je skoz je bla fajn. Smo nardil eno lepo gesto, za tiste učence, ki niso smeli na after party. K njihovim staršem je šel cel razred in se zmenil, da lahko ostanejo. Živim v majhi vasici Otalež, obiskujem pa OŠ Spodnja IDrija.

strictom ::

Zdaj gre pa samo še navzdol.
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

iggy ::

Za nekatere je to najvišji akademski vrh, ki so ga bodo dosegli :)
Hey, you're fat!

mare_ ::

hehe, lukapawlinac, mi smo imeli pa ravno na tak način (podelitev 'oskarjev') maturantski ples ;)

demon#666 ::

Mi smo meli neki tipo kode izdelkov ki jih najdeš u trgovini..
Ino kko je blo na valeti "bivši" 9?

LP
Sabertooth Z87|4670K|8GB|840 PRO 256GB|
R9 270X WindForce|Seasonic 660|Define R3

Zimavc ::

Morm rečt, da je bilo zelo vredu. Saj ne da smo se pretirano pretegnil pri učenju. Če se le dalo smo ubrali pot z najmanjšim uporom. Naša generacija, ki bo v zgodovino šole zapisana z zlatimi črkami. No na šoli nas čaka še nekaj tehnično vzdrževalnih del, bolje rečeno zezanje učiteljice slovenščine v glavo>:D Film od tega bo uplodan naknadno.

strictom ::

Evo ena ideja:

"I'm not that kind of PEON!"
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

GamingFish ::

Pri nas so mel devetarji ''Takih ne delajo več''
Pa enga odspted narisange (en mjhen gospod) ozad so mel pa namisan, ročno, generacija 2009/10 pa podpise.
majca je bla pa črne barve use drugo pa bele barve.
Zelo dobr izpadlo nakoc.
Se opavičujem za napake v postu...

MonkeyHead ::

No ni glih za valeto ampak za zaključni letnik el. šole na ptuju... NE JEBEM ŽIVE SILE

mrmuscolo ::

Kaj pa recimo :
Failiure its always an option ?? :)

techfreak :) ::

Kaj je res potrebno pokazati vso neznanje angleščine na majici?

Meizu ::

Sam res, hahahaha :))

Edit: Mimogrede - "vse neznanje" ne "vso neznanje". ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Meizu ()
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prvi šolski dan

Oddelek: Loža
346264 (4522) Pika na i
»

Rad bi natisnil ENO majico - najceneje

Oddelek: Loža
356190 (1217) jusv
»

snemanje med poukom

Oddelek: Loža
458036 (6686) Mehmed
»

8klas ; berite! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Šola
1016418 (4984) Macro
»

Valeta

Oddelek: Loža
197151 (6915) JurijTurnsek

Več podobnih tem