» »

Kdaj bodo SLO TECH majice?

Kdaj bodo SLO TECH majice?

«
1
2

blue96 ::

Kot že velikokrat omenjeno, smo vsi slo-techerji padli na slo tech majice. No jaz, osebno, obljubim, da kupim vsaj 2, še za babico,hehe:D:D.

Ampak kot je iz ankete razvidno, se na tem nekaj pocne. Kot se vidi vodita Črna in Modra barva, tudi oranžno in sivo bi sprejeli. Pa me prav zanima, ce kdo ve, kdaj bo kaj te robe v prodaji, na I*NET štacuni. Jest že komaj čakam...8-O8-O
.

tejo ::

Jest pa komaj čakam, da dobim iz Amerike majico z napisom:
I can read your eMail! >:D

Sergio ::

MULC: Ja, bo, ampak še iščemo tiskarja ter prodajalca majc. Hočemo poceni skoz prit :D
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

Lunik ::

majce tiskajo tut tle. jest mam ful njihovih majc, pa so šekar, etipresi so pa zelo obstojni.

Mitja 34 ::

Mal počak,ko bojo bojo...


mitja34 :)

Paramedic ::

Kake bojo pa velikosti za izbirat?
End transmission.

Binji ::

I want XXL>:D
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

blank3_ ::

tejo_no1: A nisi ful prevec placal za majco iz Amerike...
Zdej bojo tud v Evropi mende, sam je problem, k tm kr neki strikajo... :\
Zelo sem zaposlen. Potreboval bi brezčasje... Vsaj za nekaj časa.

SkIDiver ::

Pr teh Slo-Tech majicah me zanima kera znamka majc se bo uporabla. Da ne bo kaka šit k bo recmo po parih pranjih črna barva zbledela. Pa še neki. Zakaj se tok obremenjujete s ceno, da bi čim cenej skos pršli. Sej bo itak to kupc plaču, kukr se jz kej na ekonomijo spoznam.

OrlyTM ::

Za majčke se lahko obrnete tudi name ....

Piporočam majčke firme Fruit of the Loom ali Hannes z malo večjo gramaturo.
Tisk na preslikače izredno kvaliteten.
Mislim, da bi se dalo prit skozi z okrog 1,5-2k/majico

E-mail
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

`DoC ::

Te majice bodo seveda s kratkimi rokavi mar ne?:D:D

Po mojem je tud tako boljše kot je Orly™ predlagal, in sicer da se nabavijo bolj kvalitetme majice, ker una škart roba tudi mene ne zanima.>:D
+°´°+,¸¸,+°´°~What We Do In Life, Echoes In Eternity~°´°+,¸¸,+°´°+

sasox ::

Ja mjčke morajo bit obvezno kvalitetne! Tale Orly™ varianta je po moje vredu! Ker v primeru enih "socialnih" majčk mene kar črtajte s seznama >:D

abcde7 ::

No pa tud cena okol 2k je sprejemljiva, to morte kuj k bojo natisnjene sliko na forum dat da se vid kakšne zgledajo!
Da ne bomo mačka u žaklu kupval!:D

Nemelk ::

orlyTM "rulz":D:))8-)
hočem rečt da se strinjam in glasujem zanj!
Nemelk ™

abcde7 ::

jest isto, tipson se res spozna na tiskanje majic...:D

OZZY ::

Absolutno morajo biti kvalitetne. Vsekakor pa zame rezervirajte kake dve XXL za začetek. Komi čakam.:D:D
Go with the flow.

Matek ::

Okej, big kahune. Čimprej mailajte Orly-ja. Jest se strinjam s ceno 2-3 tisoč, sam da bo dobra majca. We want anketa!8-)
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

whatson ::

jaz sem tudi za to, da nabavite cim kvalitetnejše majce...

meni je cena do 2k sit sprejemljiva... 500 sit +-
Čas včlanitve v Slo-Tech - 6. nov 2000 ob 20:39

R0K ::

največ do 3k sit plus poštnina

MiHec ::

Če ste pripravljeni odšteti za majico z kratkimi rokavi 2700,00 sit in za dolgi rokav 3000,00 z vezenim znakom (model majice je polo ali t-shirt) se toplo priporočam!! Dela jih moja mama po naročilu.

R0K ::

ja ampak z napisom in logotom od slo-techa?

MiHec ::

Normalno
PaintBall rules!

`DoC ::

Da vidimo kakšna bo replika Orly™ na zadnji Mihecov predlog???8-)
+°´°+,¸¸,+°´°~What We Do In Life, Echoes In Eternity~°´°+,¸¸,+°´°+

Hepan ::

tukaj tudi tiskajo majice...in to pceni in dobro...tisk ne gre dol in niti barva se ne spere...pa se materijal je dober...

OrlyTM ::

Jest sm svoj predlog dal ... odločijo naj se pa sami :))

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

MiHec ::

Moje stališče je isto kot Orlyevo
PaintBall rules!

NiggerBob ::

če bodo majice OK, bi se nadaljnje dalo razmišljat tudi o kapah...?
"Hrabri umrejo samo enkrat, strahopetci umirajo tisočkrat"

element ::

Wait and see. Za majco pa največ 3k. 2500sit +/-500. :D Pa ne škart robe po možnosti mađarske za 120 sit/majco. >:D

webcreator ::

2500 SIT za majico????? a ste vsi normalni??? Tuki morte upoštevat, da se kupuje na količino (najmanj 100 majic) + tega da so popolnoma prazne (no logo) ... Torej majice se da dobit precej cenej - vem iz lastnih izkušenj (tiskarna).
Že kot primer so lahko Hanes majice, ki so zelo kvalitetne, dobi se jih pa takšne dobre za 500 SIT/kom. Torej 2500 za majico očitno preveč!
Torej majice po 500 + tisk => 1000 za majico bi blo čist normalna cena, če upoštevam, da je Slo-Tech neprofitna organizacija


;((>:D
To all the virgins: "Thanks for nothing!"

R0K ::

pa se pač pol tistih 500 sit preveč uporabi za nakup novga serverja

blue96 ::

jest sam tud 2.5 k za majico. mora biti pa OBVEZNO črna in z logom slo tech...

kaj pa sponzorji? kakšen jerovšek zadaj, npr. to pomeni da bi bile majice za 0.5 cene cenejse...

biznis...:D
.

luni ::

MULC spet si pameten... kaj mislis, kaj bi zahtevali sponzorji za kritje stroskov za majice? mogoce kaksen svoj logo na majici? bi ti nosil tako majico? jaz je vsekakor ne bi!

glede cen pa je se prezgodaj karkoli govoriti, za kvaliteto pa vas ne rabis krbeti.... navsezadnje bomo te majice nosili tudi mi, tako da bomo ze poskrbeli za svoje riti (ce nam ze ne verjamete drugace, da bodo kvalitetne :))
Artificial Intelligentia

blue96 ::

no, jest nočem težit (vsi mislite, da mi je to namen), ampak svetujem.
zdej, če boste upoštevali mojo zamisel, prav, če ne, tudi prav. se ne bom sekiral.
moja ideja o sponzorstvu naj bi se pokazala v nižji ceni in s tem večji prodaji, večjim prometom. če bi bila majica npr 500 sit (primer), potem bi jo nosil vsak cigancek po ljubljanskih ulicah. pa stare mamce bi z njimi čistile hodnike. ampak slo tech bi imel več privržencev, od tega pa več denarja. a se vam ne zdi tako?:D:D
.

luni ::

obstajajo dolocene meje, pod katere se pac ne bi spustili... ce delamo majice, pol delamo majice za nas freake, ne pa za stare mame in vse cigancke naokoli (tvoje besede), kar pomeni, da bodo majice kvalitetne in da bo na njih pisalo SAMO Slo-Tech in da ne bodo okoli in okoli polepljene s slikami sponzorjev... tvoj predlog tako odpade
Artificial Intelligentia

abcde7 ::

sej tud gotov ne bodo v prosti prodaji, kajne:\ Zato mulc ne skrbi, ker mislm (navajam mulca) stare mame in cigančki nimajo dostopa do interneta?:D Predvidevam da se jih bo dalo kupit sam na slo-techu in ne na kakšnem top-shopu, al pa u Italij(Trbiž) al pa u Turčiji!

SkIDiver ::

Jz se čist strinjam z Orlyem. Glede sponzorjev sm proti, majce pa naj bojo dostopne samo slo-techerjem.

Binji ::

Jaz se tudi strinjam. To naj bo samo za nas, ker drugace jih bo lahko vsaka mona dobil.
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

abcde7 ::

a ma vsaka "mona" dostop do interneta in pozna slo-tech???:D

R0K ::

najbolje bi bilo da bi ga dobili samo userji slo-techa

Nemelk ::

BRAVO! če povzamam vse vaše poste je glavno da so majce kvalitetne, ne predrage (napisi na majci samo(!) od slo-techa), dostopne le slo-techer-jem( malo egoistično, ampak vsak pa tut ne more bbit slo-tech-er) 8-):P
Ni slabo, upam da bojo čim prej!:D
Nemelk ™

blue96 ::

luni!jest ti nism hotu rečt, da maš zanč ideje in tko. jest sm ti samo povexal kaj bi jaz naredil na tvojem mestu. no, da bodo majice kvalitetne, to me ne skrbi, ker vem, da dons folk ne nosi več sranj na hrbtu in tko. v vsakem primeru, s sponzorjem ali brez komaj čakam slo tech majice.

p.s.: nisem edini.:D:D
.

OldSkul ::

Ja majice morajo biti samo od Slo-techerjev.

V prosti prodaji sploh ne!
Ne vem zakaj bi jih mogli drugi nosit ki pa slo-tech sploh ne poznajo (samo primer)

--Switch-- ::

luni:potem ko bojo majcke narejene pa bo treba še štunfe,gate,trenirke vse od slo-tech tudi pižamo bi imel slo-tech!Veš koliko bi lahko zaslužili(joke)!:D:P:D

Sergio ::

hehe, slo-tech tangice... "Ko navijanje postane užitek" ;))
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

blue96 ::

jou, sergio. dobra ideja. ampak dej ti meni povej, koko bo viden napis slo twch na tangicah, če se teh gat v debeli riti sploh ne vidi? mhm, dejmo najprej majice, pol ko bo biznis cvetel, pol pa naprej, lol.:D:D
.

OldSkul ::

Pol pa še modrce!

:))

Sergio ::



tko NEJ BI to zgledal :D
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

R0K ::

dej pokaž še moderc:D

Tomi ::

Sergio: kaj to je tvoja punca?
Potem ti ni treba kazati modrca. Ce ne, pa navali narod:D
metrodusa.blogspot.com

Sergio ::



no, tukaj imate še "modrc" :D
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Primož kje je moja majica?!?

Oddelek: Slo-Tech
482043 (1459) Jeebs
»

vsi mahnjeni na slo-tech (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
1367835 (6564) luni
»

O majicah... (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / --Nerazporejeno--
614988 (4988) Jebiveter

Več podobnih tem