» »

majce

majce

jzst ::

a si mislte umislt kksne majce, k s tem bi pomojem dobr zaslužl

Matek ::

Hehe, you're new around here :D
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matek ()

R0K ::

Hehe, moja je lih v pranju :D

Primoz ::

Tko je... majic je še nekaj.. če si jo kdo srčno želi bo to 3k + PTT... (majice drugače rabimo, da se lahko našemimo v Slo-Techarje na raznih sejmih). Drugače boste pa počakali do naslednje serije.
There can be no real freedom without the freedom to fail.

Matek ::

Primož, našemit? A brez majc ne izgledate dosti avtentično?:D
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matek ()

darh ::

loool @ MadManMato...
>:D :D
Excuses are useless! Results are priceless!

Sergio ::

brez majic smo na sejmih kot riba na suhem. :)
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

JurijTurnsek ::

R0K men si reku da ti je majica prevlka!!
http://www.slatnaskejta.com

perci ::

Sej zato jo je dal pa na pranje, da se bo skrčla :D

R0K ::

KoRn : ja mi je mal prevlka ... ker XL pa res ni za 175cm višine tako, da jo mam sam za doma, alpa če se kaj športam ...

Aja, skrčit se pa nič noče ... grrr! :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: R0K ()

BaRtMaN ::

Čist tko, kakšne velikosti majic pa bodo? Jst bi rabu vsaj XXL za 2 metra moje višine. :D (kar zna bit resn problem:( )

webcreator ::

barto: 3/5 majic je blo itaq XXL ..., ostalo XL + neki malga L, sam velikosti L so ble pa tko samo zelene barve ..., tak da druga runda bi lahko bla tud kaka velikosti M, treba Luniju rečt ... :D
To all the virgins: "Thanks for nothing!"

R0K ::

Luniju :\\

Tomi ::

These days are now long gone...
metrodusa.blogspot.com

webcreator ::

mislis, those days?? ja no sam, on je mel takrat majce prek, čeprou ni bil več kahuna pr slotechu ..., je blo po njegovem odstopu ...
To all the virgins: "Thanks for nothing!"

cahahopie ::

Nikoli mi ni blo jasn zakaj je šel stran. Enako mislim za Pretorjanca....

Kaj ni pri nas nobenega takšnega podjetja kot je tole pri katerem trži svoje majce tudi astalvista?
Jinx!

jzst ::

al bi se dal dobit kksno sliko teh majc kk sploh zgledajo

BigFoot ::

LG 77CX OLED TV; Marantz SR6010 7.2: 5x Focal Sib, 2x Focal Cub, 2x Focal
Little Bird; PS5, Xbox Series X, PS4 Pro, Xbox One, PS3, Vero 4K, Samsung
UBD K8500 4K UHD, Philips BDP2180/12

BaRtMaN ::

OK, sm da bo XXl. Pa bo drgačn logo? K ta na starih majcah ni nč posebnga (za mene, da ne bo zamere!).

SkIDiver ::

Jz bi pa mojo zamenu za modro L, sedaj mam modro XL pa sem jo sam 1x probu pa mi je bla čez tazadno dol skor do kolen pa sm 175 velik. Pa sm jo dal oprat in še zdej stoji v omari. Tko da če se da bi zamenu. čene bo pač moja mama mogla jo prekrojit.

webcreator ::

barto: kakšn logo pa bi ti??? 16mil. barv pa vse kičast? sicer pa se je logo zbiral tle na strani in je od aktivnga člana (ne spomnem se več katerga ...), drugače pa je design prou dobr in lepo zastopa slo-tech.

skajdajver: preberi poste zgoraj -> modrih L majic ni ..., L majice so samo zelene barve, pa še teh je bilo samo 10 (od tega mam 2 jaz).
To all the virgins: "Thanks for nothing!"

cahahopie ::

Ja tisto kar je na njih prpopano je bolj pusto. Malo bolj rulerski znak, tak da bolj zaseka. En odštekan. Ne pa krneki... en mali slo-tech napis... pa zadnja stran je tud nekam out...
Radikalna sprememba je potrebna!

webcreator ::

caha ..., nared en dobr design ... pa ga posti ..., za naslednji tisk ..., ki bo pomojem kmal spet potreben
To all the virgins: "Thanks for nothing!"

cahahopie ::

Hja, jaz bi ga.. sam ne vem če bi bil vsem všeč. Ker okus je stvar posameznika. Če jaz nardim neki v stilu logotov na prej omenjenem Jinxu (predvsem z hackersko vsebino) ne bo ravno vsem všeč.. nekomu se bo morda zdelo preveč udarniško. Slo-techeve majce kažejo predvsem nato, da je vodstvo in tudi populacija slo-techa predvsem starejša in brez smilsa za humor in inovativnost.

Jaz bi sam to rad povedu, da še enkrat organizirite natečaj za majce. Zmagovalec dobi eno fajno darilo (ne drago) in nato še drugi in tretji (nagrade ki vam ne bremenijo računa). Dobro bi blo če bi dal malo več svoobde pri ustvarjanju. In fajn bi blo če bi te majce lahko redno tržili... npr. nekaj tazga kot Jinx...s tem bi še lahko kaj pripomogli k svojemu budžetu...

Tomi ::

Slo-techeve majce kažejo predvsem nato, da je vodstvo in tudi populacija slo-techa predvsem starejša in brez smilsa za humor in inovativnost.
Tole pa ni ravni res..
Vodstvo Slo-techa je sedaj staro nekje med 18-20, in tudi v samem teamu je tako.. Če smo sedaj že za v dom za upokojence, potem nam lahko plačaš..
Sicer pa je bil natečaj javni, in zmagal je motiv, ki je bil najbolj všeč večini. Pač go with the flow:\\

metrodusa.blogspot.com

cahahopie ::

18-20?! No.. polj pa nism dobr prečekiru "kdo smo" ... veš še vedno mam v glavi starosa luni-ja.:D ...(upam, da tega ne bo brau)...
No... ste pa mau bolj resni, ker je slika res bolj resna al pa vsaj tako deluje. Nek funky stajl bi bil kul. Neki.. z "krneki" motivom.. :D

webcreator ::

krneki design je za krneki stran ...
To all the virgins: "Thanks for nothing!"

TylerDurden ::

Webcreator, pa Žičo ima eno majco za fuzbal igrat na Čatežu takoj po rundi paintballa a ne? Ostali ne berite tega, ker je interna zadeva.
Let\'s make some soap ...

webcreator ::

tistem bi lahk reku, da je bil 1. test Slo-Tech majic ... allround:D
To all the virgins: "Thanks for nothing!"

cahahopie ::

Hmm... saj vem, da krneki ni ravno kulerka beseda no pa nekaj v takšnem stilu.. le da na bolj legalen način morda...

ali modra tole...


Kaj menite?? Neki v tem smislu... prva je bol stajliš druga pa bolj pomenska...

Tomi ::

Samo malo zmanjšal slike, ok?
metrodusa.blogspot.com

R0K ::

In kaj naj bi zgornji sliki imeli skupnega z slo-techom ?! :\\

Slo-Tech ni kr neki ! To je največja neprofitna stran v Slo. in si zasluzi met na manjci vsej svoj link napisan!

cahahopie ::

Jao... uporabi domišlijo ROK....
rekel sem nekaj v tem smilsu ...
To pomeni... da bi recimo bila majca nekako takolenaprimer:
En človk, ki s prstom kaže na tebe, odzad velik slo-tech napis. Spodaj pa piše "I'll overclock you!"... spooky ha? ... no to je samo primer.

Tomi: sorčko... sem direkt pastal link do slike.

webcreator ::

stari, ni vse sam to kak stvar zgleda ..., treba je še mislt kak jo realizirat ..., ne more bit zdej 16 mil. barv, ker je treba upoštevat kak se to tiska ..., na sitotisk torej najbolš eno, največ 4 barve ... (najbol idealno je če so 2 ...).
To all the virgins: "Thanks for nothing!"

cahahopie ::

To pa sigurno...še posebi ob takem budžetu kot ga ima slo-tech in mi sami.
Sicer pa to pomeni, da odpade samo prvi primer majice (stajliš)... še vedno se da ustvarit marsikaj dobrega, če je ideja dobra. Moja poprejšna ideja oz. pimer... bi lahko bil tudi z manj barvami izvedljiv.

webcreator ::

ti samo nariši ...
To all the virgins: "Thanks for nothing!"

Mercier ::

Spredaj-zadaj

Pri nekem podjetju so za razne sindikalne fore tiskali majice z velikim logom na hrbtu in manjšim na prsih. Potem so to spremenili. Na gasilskih slikah se napis ni videl -s stališča podjetja glavni kriterij.

n0_body ::

ja hkomu pa dajete tiskat te majce???


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Slo-tech ekskluzivna majica

Oddelek: Slo-Tech
373416 (2564) iration
»

Kdaj bodo SLO TECH majice? (strani: 1 2 )

Oddelek: Slo-Tech
595722 (5035) blue96
»

vsi mahnjeni na slo-tech (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
1367770 (6499) luni
»

O majicah... (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / --Nerazporejeno--
614953 (4953) Jebiveter

Več podobnih tem