» »

Sodelovanje pri razvoju strani Podnapisi.NET v3.0

Sodelovanje pri razvoju strani Podnapisi.NET v3.0

Tito ::

Po pol leta razvoja strani Podnapisi.NET 2.0 in po izidu strani 2.3, ki bo zadnja v tem sklopu in bo vključevala nekaj novih funkcij in predvsem popravila nekaj napak na strani, se že zbira ekipa, ki bo delala na strani Podnapisi.NET 3.0.

Zaželjeno je znanje PHP 5.0, znanje dela s podatkovno zbirko PostgreSQL in predvsem morate biti vajeni dela v skupinah. Stran bo zgrajena na tak način, da bo mogoče zelo preprosto izdelovati module.

V Sloveniji smo že "pokosili" s konkurenco in tudi v svet si že utiramo pot, vendar je za uspeh potrebno ponuditi nekaj novega. Poleg tega pa je potrebno ves čas misliti tudi na optimizacijo in na preglednost strani tako, da se vsi znajdejo na strani ki bo postala precej obsežna!

Torej težimo po popolni poenostavitvi dela s podnapisi. Stran bo tako še bolj napredna in za to potrebujemo čim več sodelavcev. Za vse ki bi radi sodelovali pri tem projektu moram takoj povedati, da potrebujete kar nekaj znanja in iznajdljivosti.

Vsi, ki bi bili zainteresirani me lahko kontaktirate na mail: matic@podnapisi.net.

Tito ::

Drugače pa bi se projekt dokončal nekje do sredine naslednjega leta! Tako da tempo ne bo ravno hitr ... Počasi se daleč pride ... :D

Tito ::

Kaj ni noben zaintereseran?

Tito ::

Hehe, moj monolog :\ ...

S še dvem se dogovarjamo ... Tako da zna se naša skupinca le povečat, samo potrebovali bi jih vsaj 4 ... Tako da vrato so še vedno odprta!


ps. Pa oprostite za mojo tečnobo :\ ...

iElectric ::

jaz lahko kaj postorim v flashu....

Trubadur ::

Tito če ne bo nobenega mi pošl ZS
Berite Thomasa!

Tito ::

Glede Flasha bi se dalo kaj narest, nek posebn skin, ki bi ga uporabljal. Osnovni pa ne bo mel nič flasha, ker mislm da ni primeren za osnovni skin ...

Drugače pa lahko poskusimo tudi kaj v flashu ... :D

Glede na drgo sporočilo pa so vsi vabljeni ... Ti bom dele PM poslal ;) ... :\

Elemen_T ::

Tito,

Flash potrebuješ za bannerje.

Tito ::

To pa že ... :D

iElectric ::

ok, ena mojih strani, še nedokončana: KLIK

Tako da vidis moje znanje o flashu in poveš če je ok

Tody ::

Domen kr cool page... Mi je všečno :D Sicer nevem kaj pravijo dial upovci ampak...

Glede topica pa če rabite kakega oblikovalca/CSS lahko tud mene ponucate če bom znal... PHP ne znam pa skoraj nič tko da sorry, bi bil vrjetno prej nalodga kot pa pomoč:D

Tito ::

Tako je, če bi še kdo se pridružil skupini ali kakorkoli pomagal naj pride na irc.podnapisi.net kanal: #Podnapisi.net, da malo poklepetamo ... :D

Iztok Smolic ::

domen555 : tale tvoj page res ni nic posebnega kar se flasha tice, dizajn je pa tako popolnoma zgresen in grd.

Iztok Smolic ::

Tito : ce imas pomanjkanje v dizajnu ti lahko malo pomagam (seveda imas pomanjkanje v designu ;) ... )

Tito ::

SEveda imam pomankanje povsot ;) ... Kr kej se na irc.podnapisi.net #dev oglaste ...

Trubadur ::

Kaj pa če nimam irca in ostalga chat crapa?:)
Berite Thomasa!

Tito ::

MSN, ICQ, Jabber, Yahoo. Samo izberi kaj želiš :P ...

iElectric ::

Hvala za pohvalo izisilver, saj nikoli nisem rekel da je lepa in nekaj posebnega. Vsak ima svoje mnenje...

Tito ::

Rabil bi še nekoga, ki zelo dobro obvlada Javascript. Glede Flasha, pa ne bo nič drugega na strani kot oglasi v flashu ... Tako da če si kdo želi izdelovati bannerje za naše strani, je vabljen ...

Če bi še kdo želel sodelovati naj se mi javi pred nedeljo, ker takrt bomo začeli pospešeno delati na projektu.

pivmik ::

Jaz lahko pobemtim malo trenutno verzijo, če vam je to kej v pomoč. :)
Pa mislim resno.
LP, Gregor GRE^

Tito ::

Kako nam naj bo to v pomoč?

pivmik ::

Tako da boste vedeli kaj uporabnike(mene) moti in kaj morate popraviti. :)
Sej mi je samo par stvari motečih.
LP, Gregor GRE^

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: pivmik ()

mirkuma ::

hm, kam je odsla stran podnapisi.net...domena ni vec registrirana...
mogoce kdo ve?
...all those moments will be lost in time, like tears in the rain...

Alexius Heristalski ::

Nekdo jo je pozabil podaljšati.
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

podnapisi.net (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Izdelava spletišč
13333741 (2070) donvito
»

Linki s podnapisi za filme (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
50177031 (54227) Dead_Meat
»

Kako postati prevajalec filmov

Oddelek: Zvok in slika
2711293 (2512) madmitch
»

Vsaj v eni stvari smo Slovenci vodilni

Oddelek: Loža
221977 (1091) G-man
»

Kaj se je zgodilo z www.podnapisi.net?

Oddelek: Loža
292718 (1851) matjash

Več podobnih tem