» »

Visok ping

Visok ping

Soon ::

Sem svež in precej velik "kekec" glede špilanja prek interneta.
Probal sem igrat COD, pa sem opazil da imam ogromen ping 600++++
Imam Telemahov kabelski internet 1024/256 kb
Kaj ga serje ???

Microsoft ::

Ce mas Winse. Start > v Run... napisi CMD > v Command Promptu, ki se ti odpre, napisi ping 193.189.160.11. S tem bos preveril, ce lahko pingas SiOL DNS server, zraven bos pa se videl, odziv v ms. Pri meni je rezultat med 20ms in 100ms. Imam pa ADSL in sito hitrost, kot ti.
Potem pa lahko namesto 193.189.160.11 vpises IP od COD serverja.


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

Soon ::

Hvala, bom poskusil

Jakka ::

Najbolje da pokličeš na telemach in jim poveš kakšne težave maš. Tako boš mel največ možnosti za rešitev problema. Največkrat se težave z visokim pingom začnejo pojavljati med tabo in tvojim gatewayem. Enake težave sem mel jest, pa sem poklical in so se odpravile.

DejaVu ::

ti mas taki ping enostavno zato, ker mas telemach. poznam veliko ljudi ki majo telemach in tako sfukan net za igre.

Soon ::

Za 9000 SIT na mesec jih bom poslal v KUR#$%#%

Jakka ::

DejaVu: ne govori neumnosti prosim. Telemachov kabelski internet dela čist ok, tudi za igranje iger je ok. Včasih pa se tudi take stvari dogajajo, saj noben ni popoln. Tudi med uporabniki siol adsl lahko najdeš ljudi s takimi problemi.

Mi poveš kok je to veliko ljudi?

Soon: upam da jih boš in da te bojo oni nazaj, ker s takim odnosom ne boš dosegu 0. Men so za 1 mesc zanaračunal polovično, ker ni delal kot bi moralo, pač zmenit se je treba. Pri vse tej tehnologiji je normalno, da kdaj pride do težav.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jakka ()

Soon ::

Hundey: Imaš prav. Sem poklical in so vštimali
Ping 20
LP

MortalL ::

Samo vprašanje: Nekje sem zasledil, da lahko programsko določaš ping (v neki meri) in sicer da izbiras med boljsim prenosom in boljsim odzivnim casom. Ni mi sicer jasno, kako bi to slo, ce pa je kaj na tem pa prosim, ce pojasnite. Pa seveda ime programa ne bi skodlo. :)

Jakka ::

Soon: vidš da se da. :D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

debian

Oddelek: Operacijski sistemi
11877 (782) Bakunin
»

Katastrofalno počasna ADSL povezava

Oddelek: Omrežja in internet
61233 (1088) DrAndy
»

adsl+debian

Oddelek: Omrežja in internet
391436 (1048) Gandalfar
»

ADSL

Oddelek: Omrežja in internet
251696 (1153) goba
»

VSI UPORABNIKI TELE-TVJA POZOR!!!!!!!! (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Omrežja in internet
35718929 (12294) MEDENA

Več podobnih tem