» »

BF1942 SW WWII WAN party?

BF1942 SW WWII WAN party?

Microsoft ::

Za drug teden od ponedeljka do petka enkrat nacrtujem, da boma s sosedom skupaj povezala PCja (LAN) in prek interneta z drugimi igralci po svetu zaigrala kako igro. Pri tem je se posebej potebno izpostaviti BF 1942 SW WWII Demo.

Sedaj me zanim, ca bi se bilo mozno organizirati, da bi se dogovorili, da bi skupaj prisli na en server, in tam malo zaigrali?

Server ne bi bilo potrebno postavljati, saj jih je ze drugih nekaj postavljenih. Vazno bi bilo, da bi se mi dobili na tistem serverju z ostalimi iz sveta in zaigrali igro.

Nekaj dobrih strani ima tudi ta demo. Ne rabite krekat, ker vse dela iz prve. :) No, na voljo je samo ena mapa, ki je dosti majhna, da se ni treba iskat, tako da akcije ne primankuje. :)

Mogoce bi bilo dobro, da bi si dolocili, kaksno obliko morejo imeti nick nejmi, da bi se lazje nasli. Recimo, jaz imam sedaj nick JimiBtn(SLOVENIA). Lahko bi skrajsali na JimiBtn[Slo]. Al pa kaj drugega.

Je kaj interesantov?


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

Vikking ::

zakaj pa ne bf1942?

Microsoft ::

Zato, ker je treba odstet 10kSIT, da lahko potem zaspilas eno glomazno mapo in potem se pol ure isces nasprotnika...

Demo je dost enostavnejsi, bol zanimiv za igranje, popolnoma legalen,...


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

Vikking ::

10k??? kje si pa to najdu,,, jst sm kupu novo zapakirano za 5.100 SIT pri mantisu!!! poleg tega da road to rome in secret weapons nista toliko dobra...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nest 2004 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Loža
38720741 (12265) Tody
»

Nova anketa! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Ankete
1209279 (9279) moj_nick
»

Microsoft patentiral dvojni klik (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Industrijska lastnina
1109882 (9882) Microsoft
»

Lan Party SLO-TECH?

Oddelek: Loža
262048 (1456) BaRtMaN
»

WiFi; za igranje iger

Oddelek: Omrežja in internet
101089 (950) Paramedic

Več podobnih tem