» »

SB Live! in resnica

SB Live! in resnica

zile ::

Creative Labs lied to us!
SP2 for Windows 2000 didn't help one bit! You still need to use the patch and PowerDVD 2.55 or 3.0 to get S/P-DIF pass-through. Why doesn't Creative Labs make a public statement about this issue? Probably because they are too embarrassed to admit their mistake. If you do not own a Creative Labs soundcard already, please be aware that they do not really care about their customers and that they can't write decent working drivers for their products, my advise to you is to go buy another soundcard of another brand like Philips, M-Audio or even Hercules.

Fora je da morš dat en patch gor pa še pol je zvok ful statičen (poka vsepovsod). Creative pa res ne vem zakaj ne more dat enih driverjev za win2k ven s podporo za digitalen izhod.

VIR:
tukaj

JLP ::

Ja jaz sem se naveličal čakat Creative in sm nabavu Hercules Game Theater XP in kartica mi je ful všeč. Zvok je boljše kvalitete, nobenih problemov v Windows 2000, zunanji rack pa dobesedno rula.
S tem mečkanjem se mi je Creative zelo zameru in dvomim da bom kdaj kupu še kako njihovo kartico.
Live long and prosper!

BlackHole ::

Creative je verjetno naredil hardversko napako, zato pa ne morejo tega popravit s driverji, drugače bi to sigurno naredli, zdaj pa se itak že ukvarjajo z novimi zvočnimi karticami, čeprav so verjetno izgubili velik delež kupcev.

CaqKa ::

če bi bila to hardverska napaka tudi v win9x nebi delalo!
hmmm newem zakaj creative ne izda patcha za win2k. prokleta teleta

MaD_Mavr0 ::

To vse skupaj ni res;
Imam jaz ABIT KT7a + AMD 800; VIA 4in1 driverji ver4.29 ter original driverji za Sound Blaster LIVE 5.1 nanj pa prikloplen CAMBRIDGE SOUNDWORKS DTT 2200, pa dela čist normalno;

>>Očitno pa nekateri "ne znajo" pravilno skonfigurirat svojega sistema, ki pač je takšen kot je.... Ne krivite pa podjetij ki nekaj izdelujejo pa povrhu še kvaliteto potrjujejo . . . <<
:\;):O8-O:8);((;(>:D:)):D:D Pozdrav vsem !
>> Creative + Cambridge :) <<

CaqKa ::

em ne bodi ti tak pametn
mi govorimo o soundblasterju Live!
ne pa o SBlive 5.1
poleg tega mi govorimo o digitalneh izhodi, ti pa verjetno mislis na tvojih 5.1 analognih.
go sit in a corner!
obstajajo neoficialni patchi katerih še pa nisem probal

Trubar ::

Men dela vse (in, out snemanja, prklucena mesalka(taka bol boga:D), stolp (tut bogi:D ), orng vufr( saj neki tko k stima>:D) Nc ne poka, nc ne presketa, policaji bli ze dvakrat pr men in to ne zaradi hrscanja ampka basov pa tega sranja>:D
Ref exchange link:
https://www.binance.com/en/register?ref=VV7U3WUE
https://www.kucoin.com/r/rf/Hu6Rx2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Creative razpolovil število zaposlenih (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
547657 (5857) Han
»

Nov test

Oddelek: Novice / Nova vsebina
111961 (1961) Jux
»

Katera zvočna

Oddelek: Kaj kupiti
361869 (1567) Trdi
»

Katero zvočno kartico

Oddelek: Kaj kupiti
161950 (1669) whatson

Več podobnih tem