» »

[Obstaja?] HI-TECH pisalo (z LCD zaslonckom in pomnilnikom)

[Obstaja?] HI-TECH pisalo (z LCD zaslonckom in pomnilnikom)

suprpp ::

A obstaja (ga je možno kupit) kak tak kemik oz. pisalo, ki pušča trajno sled, z vgrajenim LCD zaslončkom in pomnilnikom? Da lahk brskas po besedilu, ki je v pomnilniku?

edit: ura s pomnilnikom in LCDjckom bi bla tut fajn (:

:)
  • spremenilo: suprpp ()

mitjaje ::

jaz vem da obstaja samo posalo z flash ramom, da pa bi vseboval še kakšen program za prebiranje tekstovnih datotek, pa močno dvomim ... Razen če si zdevo sam prirediš, s tem da moreš imeti kakšen OS ki zasede par mega ... Zraven pa seveda še kakšno mini preprosto grafično kartico, da ti bo zadevo sploh izpisalo itd. Zadeva ni tako sila preprosta :D :D
www.ultrasplet.net

suprpp ::

(:

Men se pa zdi da ni tko zlo zajeban :) Rabs samo par MB prostora za dokumente (oz. 1MB je cez glavo), alfanumericen LCD (tko da lohk prikazujes vsaj 2 vrstici teksta) in en softvercek za browsat. Glede na to kok je iPod shuffle velik/tezek, je izvedljivo :)

No sej, mene zanima, če kej slicnega ze obstaja :)

suprpp ::

Pen with camera

Ce bi se enga imel z zaslonom ((:

neoto ::

Hm, zakaj bi pa ti to rabil?

Prej se je že en oglašu za nevidno črnilo (za maturo :),... brezveze

suprpp ::

Ker bi prslo prav na izpitih. :)

Ni brezveze.

Boeing ::

Siemens ma nekaj takega, se mi zdi, v prodaji načeloma kot dodatek za svoje mobilce, dela pa preko BT-ja...

Koliko je pa stvar uporabna oz. koristna za svojih 200E (ne vem od kod ta cifra, samo mi nekako paše tu zraven), pa presodi sam :)
Ko segaš po zvezdah ne skrbi, če kakšno zgrešiš... Morebiti ujameš Luno...
R50e AS355n, T-Rex600FBL, T-Rex500FBL, T-Rex450FBL, Futura + JetCat 200SX

suprpp ::

Boeing bi prosim prilepik kak link? (:

suprpp ::

Siemens Pen

Ce je to to, potem to ni to (:

:)

d0rK ::

Nima glih zasloncka...


Logitech iO Pen

FANATIK ::

Drag plonkec si si omislil... kaj ce ti ga zasezejo?

Za dejansko dobit in usposobit tvojo fantazijo bos porabil najmanj toliko casa in energije, kot bi porabil za se naucit snov za izpit. Poleg tega bi ta naprava bila blazno neprakticna za uporabo v tovrstne namene (dve vrstice majhnega teksta? Bos vec casa porabil za snov poiskat kot pa se jo spomnit, s tem da bos moral besno stiskat gumbe. Aja, profesorji/asistenti niso neumni robotki).

Jaz se vedno zagovarjam diskretno skrit plonk listek z majhno (ampak ne prevec) pisavo. Hitro in preprosto. Aja, pa ne pozabiti na najbolj skrajno moznost: ucenje.

trpo ::

Kaj takega mogoče: KLIK

Sploh ni poceni drugače. :D
www.LOST-serija.net

mmmato ::

Mularija se sploh noče več učit! Sam še z LCD pa UV pisali bi plonkal....
ccccc

:D

perci ::

Svojcajt sem pomagal kolegu plonkat z radijsko postajo, miniaturno slušalko (tako, ki se čist skrije v uho) in miniaturnim mikrofončkom, ki si ga pritrdil na roko in skril v rokav. Zanimiva zadevca ;).

Ne boste verjeli, najtežji del vsega je bilo dobit nekoga, ki zna snov, da potem pomaga ;).

Gwanaroth ::

perci: a ta kolega je z Domžal ? :)
Lights often keep secret hypnosis..


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

NASA investira v vesoljske "airbage"

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
414679 (3463) sidd
»

Dobro pisalo

Oddelek: Loža
214078 (3477) pingec
»

Nanoavto (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
598919 (6616) Feanor
»

Satelit Cryosat je treščil na severni pol (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
549744 (8185) Poldi112
»

UV pisalo za plonkat... :)

Oddelek: Šola
378625 (6217) merihuana

Več podobnih tem