» »

Nezaključen CD

Nezaključen CD

Matek ::

A se da nezaključen CD brati samo v rekorderju in posebnih CD-Romih, al se da v čisto vseh navadnih CD&DVD romih?
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

tonic ::

v vseh (mogoce jih ne prepozna res kak zelo star cdrom ampak speko sem ze ogromno cedejev, imelo jih in jih ima ze veliko folka in še nisem imel problema, da ga katera enota nebi prebrala (osebno nikoli ne zakljucim cedeja))

OZZY ::

Yp lahko bereš to povsod. Jest te opcije ne uporebljam, saj ko enkrat posnamem cd po tej opciji ni potrebe.
Sem jo pa včasih, ko so bili cdji dražji. Če je slučajn pršlo do buffer underruna sem lahko še kaj dal gor.
Go with the flow.

Binji ::

V vseh, edino pr muzickih cdjih mors zakljucit, drugace discmani ne morjo predvajat, comp pa lahko.
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

M@re ::

Zadeva je dost odvisna od tega kdaj cdrw naredi Table of Content (kazalo) Če bos kopiral z DAO (disc at ones) funkcijo, bo TOC naredil pred pecenjem in bos ga lahko tud nazakljucenga nucu, ce pa ne, pa bo kazalo naredu nakoncu "lead in" (oziroma ce je nezakljucen ga ne bo) in ga ne bos mogu nucat!
..:Do, or do not. There is no try:..

Administrator ::

Ce cedeja ne zakljucis ga bo bral povsod in lako bos pol se dosnemavu stvari.>:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

hp elite probook prenosnik

Oddelek: Pomoč in nasveti
8812 (627) fosil
»

Windows 98; temeljit pregled ali format?

Oddelek: Operacijski sistemi
321999 (1475) Pyr0Beast
»

Smartbuy - nateg? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
776261 (4172) pingo76
»

Joker Syrotka CD-R mnenja

Oddelek: Kaj kupiti
222105 (1152) flipflop
»

Smartbuy cdji (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
1168418 (5833) City

Več podobnih tem