» »

Joker Syrotka CD-R mnenja

Joker Syrotka CD-R mnenja

Kolos ::

Kaj menite o kvaliteti, v Jokerju se prav hvalijo.
Sam pečem pri 32x hitrosti me pa zanima kako ga bere v CD-romu, ker ga nimam in kolikšna je garantirana hitrost zapisovanja.

[MYTiX] ::

Hitrost je 48x max na Teacu 40 pa ga lahko pečeš sam do 32x ker ti več pekač ne pusti(ti pusti sam pol ne peče s to hirostjo nikoli).

BlazP ::

Se pravi da so bolsi od Smartbuy 40x, ko jih Teac hoce pisat najhitrej pr 24x :D

Jst ::

Kaj pa Pisanka?
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

borchi ::

ni stvar v tem, kolk hitr ti zapisuje na določene cdje (kr tu je vse odvisno od firmware-a) ampak kako ti posname cd (errorji). na vsak cd lahko zapišeš z maksimalno hitrostjo, ki ti jo podpira pekač (moreš izklopit optimal write speed oz. neki takega. ne vem kk se temu reče v nerotu, v xcdroast-u (linux) daš force speed). pol pa pogledaš kake kvalitete je zapis na cdju in če je ok, pol veš, da so ti cdji dovolj kvalitetni, da lahko na njih pišeš pri maksimalni hitrosti, čeprav v firmware-u piše, da naj bi na te cdje pisal samo z npr. 16x ali pa 24x hitrostjo oz. jih firmware sploh ne spozna in useka eno srednje žalostno hitrost na njih.
l'jga

swar ::

Ubodu 50 kosov,zaenkrat se pecejo/berejo brez problemov,kupu sem jih pa ne boste verjel samo zato ker so tko dbest potiskani in seveda SLO izdelava...

LeQuack ::

Pisanje:



in branje cedeja zapecenega s 48x:



Se pa mi zdi de se zmeraj niso tak odobri kot smartbuyi, kajti pri ene dveh primerkih je pri ene 80% zacel pisati z zmanjsano hitrostjo. Na spodnji strani cedeja se po pecenju pojavljajo neke cudne lise, ki jih pri smartbuyu ni.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Predator ()

Matek ::

Jst:
Kaj pa Pisanka?

Syrotka=Pisanka
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

boha ::

LeQuack: daj spusti CD še čez Nero CD Quality Test in pripni rezultate.

LeQuack ::

Syrotka po 48x pisanju:

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LeQuack ()

Cherwywa-Dyla ::

Eno vprasanje:

Na Lequackom testu vidim, da mu zacne brati cd s hitrostjo nekaj cez 20 in konca na 48x, kot podpira pekac. Ce pa jaz spustim kaksen cd cez ta test, mi vedno zacne brati okoli 16-18, konca pa pod 40, ceprav ima pekac 48x branje, na dvdju pa konca se na manj, ker ima 40x branje. Sem pa sprobal ze na razlicnih cdjih, tako da problem z nezdruzljivostjo medija najbrz ni.

Kaksen predlog?

freejack ::

Jap, kupi LiteOn cdrw, ker je res carski. Doma mam za1x dva LGjeva 32 in 48 pekača, pa bom oba prodal pa, al liteona al yamaho f1 kupil.

Tr0n ::

V novem Monitorju je clanek o tem prvem slovenskem podjetju v Velenju, ki dela CD-R plosce. Opisan je tudi postopek. Zaenkrat se dobijo kao v dveh verzijah: Anni in BigBang in pa Joker.

Jok3r ::

Kaj ve mogoče kdo kje dobiti te CD v Celju:| in kako so zapakirani;) ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jok3r ()

flipflop ::

Naroči si jih pri AGT v Ljubljani,ker nimajo poštnine.Lahko greš pa v Laško,v Teal.

matter ::

mimovrste.domenca.com
Če si v okolici celja maš zastonj pošiljanje.
Delajo pa super, sploh če gledam še ceno zravn.
Mam pa pisanke, ker so cenejše :)) za kaka 2 tolarja. Kaj morš, gorenc je gorenc.
Drugač pa kaj se sploh pritožuje kdo nad hitrostjo peke. Jst mam 4x, pa še to sm ga mogu odpret pa leče pocat, da spet dela.
Kar je hitrost pečenja okol 30 je majka.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: matter ()

flipflop ::

Na mimovrste piše da stane dostava 500 SIT,pri AGT pa pošljejo zastonj.

Kolos ::

Vsaj pri 10x pakiranju bi lahko bila neka embalaža, ne pa da je vse skupaj zavito v ceneno folijo.
Kar pa se tiče kvalitete, od mojih 25cd -jev je bil en zanič.
Sigurno so pa boljši od Smartbuy modrih.

b4d ::

Okej, jest sem na syrotke peku filme in kazalo je, da peče in da je končalo, vse prau, potem pa probam brat z njih pa kao prazen Cd. Drugače pa so dobri.
b4d.sablun.org

matter ::

Če si okolici Celja je zastonj pošiljanje na mimovrste, ker je Celjska trgovina. Ali če cena presega 15 frenkov.

flipflop ::

A res? Tega pa nisem vedel,bom drugič tam naročil,ziher bo prišlo prej kot pri AGT.

matter ::

Ups. POMOTA. Brezplačno je v okolici JESENIC (20km).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Predator ()

flipflop ::

No,zdaj sem jih dobil 50kom. Zaenkrat sem posnel 3. Od tega enega z muziko. Ni nobenih errorjev,kar pri traxdati so bili,ravno tako pri smartbuy.

Problemov pa ni niti pri 48x snemanju.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: flipflop ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kaj NE kupiti!!! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
1379893 (6217) jastreb
»

Smartbuy - nateg? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
776463 (4374) pingo76
»

Poceni prazni CD-ji (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
978643 (6889) Zheegec
»

Še ena o cd-medijih:

Oddelek: Kaj kupiti
382231 (1480) LeQuack
»

Teac CD-W548E & firmware (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
515410 (4723) wilecoyot

Več podobnih tem