» »

Tyson vs. Williams

Tyson vs. Williams

PersonaRudis ::

Mike is back! (30.julij 2004)

Torej, Mike Tyson bo po zadnjem minuto in pol trajajočem dvoboju s Cliffordom Ethiennom spet šel v ring. Dvoboj bo prenašala ameriški Showtime PPV ter angleški SKY Sport. Ker pa sta oba programa nam nedostopni, me zelo zanima, kje bi si lahko ogledal ta dvoboj? Ali imate kake iformacije. Dvoboj bo ta petek. Fala za vse infoje.:D

PersonaRudis ::

Fertig.:| Danes zgodaj zjutraj je Danny Williams(31) zmlel Tysona(38). Po dobrih prvih dveh rundah je kazalo, da ga Tyson že ima, a se je Williams pobral skup in ga v zadnjih sekundah 4.runde spektakularno knock-out-iral. V okoli 20s ga je zadel 23-krat(!). Tyson se je še skušal pobrat, vendar se je vidlo da ni pri sebi, zato je sodnik prekinil dvoboj. A je kariere najmlajšega svetovnega prvaka vseh časov dokončno konec? Kaj mislite o tem?:|

OZZY ::

tajson ma prevelik ego. Misl da je še vedno za kaj. Deugače pa mislim, da je šel v ring samo zaradi denarja, ker mu ga primankuje.
Go with the flow.

Mirč ::

Malo pomislite zakaj je tayson izgubil.
1.Stave so bile 9:1 za Taysona
2.Primankuje mu full denarja
lp:)

bastadu ::

Mogoče še kakšen link do posnetka dvoboja?:\

Witboy ::

Na Suprnovi lahko dobis celoten dvoboj :)

laibachnsk ::

Tyson se je res pokazal svoj pravi obraz v prvi rundi,ko mu je malo manjkalo da knockautira williamsa.
KO je bil v najboljši formi(pred zaporom) je bil dovolj samo eden udarec v glavo pa bi položil nasprotnika,Williamsa je zadel parkrat pa mu ni mogel skoraj nič,očitno nima več takšne moči kot jo je imel nekoč in je seveda nikoli ne bo imel.
V drugi in tretji rundi je brezglavo napadal in tudi parkrat zadel.Williams ga je parkrat zadel in mu je takoj počila arkada.
Tisto kar se je zgodilo v četrti rundi je res nemogoče,takšno bruko res nisem nikoli videl v boxu,takšne batine ni dobil noben boxar.Zadel ga je recimo 20x v vse dele telesa!aperkat,kroše v trebuh....dokler ga ni zrušil.
Tysonu pa vsaka čast koliko udarcev v glavo lahko prenese.
pa tako malo mu je manjkalo v 1 rundi,pa publika je navijala za tysona...

Pa še nekaj bil sem veliki fan tysona,zdaj se pa samo ponižuje,prestar je on za te stvari...še posebej ko se govori da bo nastopal tudi v K1?!
Če je tukaj,dobil takšne batine,kaj se bo zgodilo da ga dobi kakšen CRO COP?!Ali pa Minotauer?!

Mercier ::

BTW, kako mu je uspelo več kot 300 milijonov $ zapravit? Ne, da nimam domišljije, ampak vseeno... Mislim, dosti je to računalnikov... O katerem denarju se tu sploh govori? Vse kar je kadarkoli nakraspal, kar je v nekem trenutku imel...?

Mercier ::

>Če je tukaj,dobil takšne batine,kaj se bo zgodilo da ga dobi kakšen CRO COP?!Ali pa Minotauer?!

A niso bokserji malo bolj zategu folk? Uno K1 mene ustraši, če slučajno šaltam, mislim, nek sumljiv pr0n. Neki tipi se objemajo.

OrlyTM ::

Uno K1 mene ustraši, če slučajno šaltam, mislim, nek sumljiv pr0n. Neki tipi se objemajo.


mislm, da si mal falil/a ... ravno v K1 NI objemanja ... K1 je standup fight, se najbolj podoben Muay Thai-u ... tisto, ko se pa objemajo je pa najbrz Pride! ... pa tut tam se ne ravno objemajo ampak boj temelji na close combat borilnih vescinah alla jujits (vzvodi in prijemi ...) ...

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

PersonaRudis ::

Tudi v K1 se pretepajo po različnih pravilih. Nedavno sem videl kako je Bob Sapp (The Beast) izgubil na tleh. Di zdaj sem ga videl samo v 'navadnem' K1.0:)

Zlatko1 ::

Kaj bi mu šele naredil tist turški redar, ki je skorajda ubil filipoviča?

OrlyTM ::

hmmm, gonzi, si preprican, da je bil to K1?? ...

mas K1, Pride in Ultimate Fight oz. UFC ... slednja dva dovoljujeta tudi boje na tleh, med tem ko K1 fura stand up fight ...

ze na prvi pogled opazis razliko ce pogledas v roke, kjer majo pri UFC in Prideu rokavice z prsti, ki dopuscajo grabbing itd ...

osebno se nism vidu nobenega fighta v K1, kjer bi bil en sam udarec na tleh toleriran ...

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Boks (strani: 1 2 3 463 64 65 66 )

Oddelek: Šport
3289396904 (968) Ganon
»

UFC - tema (strani: 1 2 3 417 18 19 20 )

Oddelek: Šport
979137887 (998) oo7
»

Floyd Mayweather Jr. vs. Conor McGregor (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Šport
17034254 (27902) Jst
»

Cro-cop jih je dubu po pic.. (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15618925 (10988) jakaspaka
»

Tyson vs. Lewis

Oddelek: Loža
251685 (1062) whatson

Več podobnih tem