» »

vi in računalnik

vi in računalnik

Freak ::

Zanima me kok časa ste v povprečju na dan pred računalnikom. To sprašujem, ker mi doma že pošteno težijo, ker sem približno 6 ur na dan gor.

ABX ::

8 ur službeno + proste ure doma.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

PaJo ::

Hm... odvisno od dneva, obicajno pa ene 2 uri na faxu potel pa doma se vsaj ene 5 ur, ali pa se vec:D
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

modelizer ::

8 služba + še mal doma;((
...........fly, robin fly........up, up to the sky

TinkaPinka ::

Nekje 8 ur v povprečju, če sem doma. S tem da uporabljam računalnik poleg surfanja, email-a in podobnih zadevščin tudi za študij.
I am easy to please as long as I get my way.

Freak ::

kok časa ste bli pa do zdej največ gor. Jst 16 ur! >:D

OrlyTM ::

Več al manj cel dan z krajšimi izleti ... pač služba. Pol pa še kokr je volja .. dostrkat tud zvečer in vse tja do 1h, 2h ponoči.

Se pravi precej mnogo ur.

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

DOLF ::

Cel šiht pa še kakšna urca doma...8-)

sasox ::

Tko kot je reku OrlyTM sem tud jst več ali manj cel dan za compom. Če sem dopoldne doma pol ene 4h dopoldne, zvečer pa od ene 18h naprej sem tud več al manj za compom do ene 1 - 2h zjutri. Vmes grem pa še kej TV gledat,........

S tem da dost časa vzamejo razne newsgrupe, slo-tech :D, pa še kaj bi se najdlo........

OZZY ::

Računalnik je prižgan približno 2/3 dneva. Od tega sem jaz gor 5-7 ur. Predvsem net kaka igra in pa word (šklocanje po tipkovnici izpiskov).
Go with the flow.

sasox ::

No pa še to :))

Računalnik imam prižgan 24/7, restarti so pa takrat ko elektrike zmanjka :D

mangaldar ::

Računalnik je prižgan do kadar pridem iz šole pa dokler ne grem spat. Delam pa vsaj ene 5 ur vsak dan, pa tudi do 10, če nimam bolj pametneja dela.:)

`DoC ::

Mislim da smo to temo že enkrat obdelali k je en mel anketo... no u glavnem jst mam 8 ur na delu + 2 uri doma.:P
+°´°+,¸¸,+°´°~What We Do In Life, Echoes In Eternity~°´°+,¸¸,+°´°+

hahaha ::

kwa pa delaš 6 ur pred računalnikom?a čakaš fraj plac?jest se ponavad dam za računalnik!hahaha!

abcde7 ::

jest tko če je vikend popoldne kakšne 3 ure..poj sem pa že|O|O|O

IceIceBaby ::

Comp je prižgan 24/7. Jaz ponavad sedim za njim od ene 2h pa do 5h pol pa od 9h do 2h...to je skupi...ammmm 8ur mnd :)

SkIDiver ::

Na dan prbližn 6 ur odvisn od potreb. Moj rekord je pa sedenje za compom 20 ur. Razn kar sm šu na wc pa na futr.

Sergio ::

hm... ob vikendih sm kar pred racunalnikom bolj ali manj skoz... ;))
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

Thomas ::

Ob delavnikih 8 + (2 do 8).

Ob sobotah in nedeljah od 0 do 16.

:)
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

fictionel ::

povprecno ene 2-3h doma...
u sluzbi pa se nc ( k je se nimam :D)

ahac ::

Zjutri prižgem, zvečer ugasnem.8-)
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Tomi ::

Ko sem doma ( za vikende, pa še to ne vse, dela od takrat, ko pridem domov ( petek zvečer ) do ponedeljka zjutraj, ko grem nazaj v Ljubljano. Doma sem večinoma po par ur na dan ( čeprav sem bil med prvomajskimi gor po 20 ur, ker sem prevajal ena besedila.
Ko pa se v Ljubljani, pa na svojem nič ( kupujem:D), drugače pa na public in ostalih računalnikih po 0-2 uri.
metrodusa.blogspot.com

tonic ::

čist odvisno, če sem na faxu pol ponavadi ene 3 ure na faxu in doma ene 3-8 ur

če sem pa v službi pol pa tam 8 ur in doma ene 2-4 ure

so tudi ekstremni dnevi ko je treba naredit nujno kako vajo za fax al pa kaj nujnega za šiht; takrat pa tudi po 16+ ur

enkrat sem nekaj delal in sem zacel ob 8h zjutraj in sem koncal ob 11h dopoldan naslednji dan (vmes samo na wc pa v kuhno)

Monster ::

hhehe pizda do fulla kokr se le da, da nimam vaj oziroma skos razen če je res kak dobr film n a tvju... Se pravi do cca 10h na dan(čez vikend), čez teden pa škola pa cc a 2h na dam:\:\
Ka zaboga...

Freak ::

uou!!! Sem ful sem presenečen. Izgleda da jaz navsezadnje nisem tak computer freak, kot sem si mislil!8-O

DrSergioDJ ::

aam, nekako 3-4 ure na dan ( minimum, drugače tudi po 6-8) sam zdej se ej treba učit, pa sm le kake 2urci :D
...

Binji ::

Prevec! Vsaj ene 6 ur.
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

RookY ::

Povprečno 8 ur, največ 21 brez premora, pa še enkrat sm UT špilu nonstop 10 ur, po čemer sem bil čist fertik(slabost). :\
Juhu juhu spet bom bruhu

goranTNT ::

Ponavadi ene 3 ure, sm pa znal bit tud 6-7ur.

ns-miha ::

od 9 zjutraj do 7 zvecer na sihtu=10 ur , pol pa se doma od 7 zvecer do 1 al pa do 2 ponoc.
:))
najvec sem bil 30 ur, ka sm mogu bit budn zarad enih preiskav. no okey ene 28, ka sm 2 ure jedu recmo.
:\

Lara-K ::

Jest sm pa recimo pol tud nekje od 8 do 10 ur, vcasih se zna zgodit da tud vec. Se je tud ze zgodil da sm kr do 5h zjutri bla online. Drugace pa vem da sm prevec za mojo masino, in vcasih poskusam bit manj.:D
Lara-K - http://lara-k.zipp.nu

R0K ::

jst sm pa tak dolgo da me začnejo oči bolet pol ga pa ugasnem pa je

Elemen_T ::

Odvisno. Lahko sem 1h, lahko 12h. Sam takoj ko gre tam čez 5 ur, se mi že blede in ne morem naredit nič kaj pametnega. Ponavadi pol sam še bluzim po netu za brez veze...

A.J. ::

Med tednom sem 1-3ure na dan, med vikendam pa 3-5.

kuzifix ::

Hja, med tednom, ko sem v Lj, sem za njim kakig 2-8 ur (hvaljen bodi kabelski internet), med vikendom pa nic, ker ga nimam doma. In moram priznat da mi kar pase odklopit mozgane, prebrat kaksno knjigo, pogledat film, it na sprehod ...
Sometimes I think the surest sign that intelligent life exists elsewhere in the universe is that none of it has tried to contact us.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Koliko efektivnih ur naredite na dan? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
546469 (4565) LeQuack
»

(ne)spanje

Oddelek: Loža
474382 (3145) energetik
»

Kako dolgo brez spanja? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9813309 (10981) LuiIII
»

Kolk ur na dan na netu

Oddelek: Loža
361797 (1084) root987
»

Čas za računalnikom

Oddelek: Loža
281312 (1018) whatson

Več podobnih tem