» »

Kolk ur na dan na netu

Kolk ur na dan na netu

cryptozaver ::

Kolk ur na dan v povprecju visite na netu?

Jest cist prevec. Odkar mam ADSL cajtnga sploh ne odprem, pa socialni stiki trpijo pa te zadeve...

Gost ::

Če je to mišljeno koliko časa je uporabnik za računalnikom na netu:
Delavniki: med 3 do 8 ur.
Vikendi: 24 ur.

jype ::

Med delavniki 15 ur ali vec. V glavnem visim na kakih VPNjih in programiram. Brez interneta nimam dostopa do prakticno nobene pametne dokumentacije.

Med vikendi 10 ur ali manj. V glavnem programiram za svoje veselje. Pogosto tudi zgubljam cas s postanjem na slo-tech, ceprav se pocasi odvajam.

Sami ::

Med tednom max. 2 uri, sploh se mi ne ljubi več, med vikendi pa ene 3 ure, drugače pa mi non-stop downlovda.:D
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

Sergio ::

Vsekakor preveč. Začenjam z omejevanjem -- Sobotna priloga pa to :)
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

rkob ::

ma rajsi sem na netu ustvarjam svoj svet kajti na ulici je zkon misic in denarja

na pcju je pa moc iznajdlivost in iq kvantitete

pa tudi ko je slabo vreme je bolse ostat doma na pcju z toplim cajckom ;>

vendar ko pride poletje plaza morje slabo oblecene kreature neznega spola:D

digital II ::

od kar so mi vzpostavil adsl, "je to kr mal preveč" prav moja....ampak če pa tok hit cajt gre..hehehehehe

Taras_Bulba ::

med tednom v službeno ves delovni čas ~8 ur, doma manj kot dve uri, al pa sploh ne. Vikend dve, tri ure.

zee ::

Med vikendi okrog 30 ur, čez teden pa kolk pride. danes recimo že cel dan.

Brilko ::

No sedaj ko sem še 56k-jevec (samo še kak teden dni ali kak dan več) sem v povprečju 3 ure na dan, ampak kasneje pa se bo mogoče to število množilo, mogoče celo kvadriralo, ampak bom vse držal v mejah normale, upam da, seveda pa bo net pržgan skoz, sam jst bom delu kej drugega, ne pa srfu ves čas. LP. :D

RokX ::

dan na dan,dan za dnem...cel dan :D ne mors brez

McHusch ::

Variira. Od 0h do 6h. Povprečje pa je previsoko. :>

PROTOTIP ::

3, 4 pa še isdn mam, ko bo račun drug mesec bo pa spet taka faca na obrazu 8-O al pa taka ;(( oziroma :'(

ABX ::

Kadar delam tudi do 15ur, doma pa neta nimam sploh.


Čeprav bom prisiljen ga nabavit.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Lio ::

med 8 in 10ur na dan. Ne sprešujte me kaj počem, še sam ne vem:D

TribesMan ::

Na žalost ali srečo imam tako službo, da sem 80% časa v službi na netu, pol pa domov pridem, me pa čaka ADSL pa spet jovo na fato. Tako da ene 5h do 6h v službi pa potem še glih tolk doma... Ostali čas pa zavzamejo prehranjevanje in športno udejstvovanje... Ma problem je ker je toooook stvari na netu, zadnje čase še domače naloge za na faks skupaj s kolegi rešujemo kar prek MSNja... seveda z zvočno povezavo ;)

Vikendi so malo manj divji... recimo 5h.

Ma preveč je to. Problem je ker faks trpi...

LP

TribesMAn
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

BigWhale ::

> na pcju je pa moc iznajdlivost in iq
> kvantitete

Ze dolgo ne vec, ze dolgo ne vec... ;>


Zal... :(

link_up ::

nad 15 ur na dan...ostalo pa spim ;(( ...nocm spat, hocm net :D

Elemen_T ::

Odvisno...
Net je zelo povezan z mojim delom, tko da ko delam, sem online-to pa je med šestimi in desetimi urami na dan.

nevone ::

Net je super. Takega pretoka informacij in tolikšne koncentracije znanja ni bilo še nikoli v zgodovini. Odlična stvar.

o+ nevone

Daedalus ::

V službi kakih 5 ur (odvisno od tega, kolko je dela), pa še doma kake 3. Večino od tega na temle forumu, pa na googlu, ko iščem informacije o stvareh, ki me zanimajo al pa kaj za faks... Al pa samo novice berem:)) Občasno pa kaka težka debata preko MSN-ja s folkom, ki pred 12 zvečer za to nima časa...
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

||_^_|| ::

v sluzbi cca. 5 ur (info, forumi, odvisno od dela:) pa doma kaksno urco, dve za mejle & zadnje novice & najnovejse fore:)

Bass0 ::

Jaz se že kakega pol leta soočam s svojo odvisnostjo. Odkar sem dobil ADSL septembra lani, sem prebil gotovo najmanj 6 ur dnevno na netu oz. za računalnikom, in to brez pametnih rezultatov.

Hec je v tem, da imam mnogo drugih opravil: študij, vaja (sem glasbenik), šport, prijatelji... in si jih tudi želim. A če še tako trezno razmišljam o tem problemu, vsa logika odpove, ko se usedem pred monitor. Prvovrstna apatija! Lažen občutek ugodja in aktivnosti. Januarja sem imel zaradi tega veliko krizo. O tem sem se pogovarjal z bratrancem, ki je v podobnih vodah, pa mi je dal vedeti, da se ne strinja z menoj in da rajši sedi pred računalnikom in igra igre, surfa, karkoli že... in to me je tako vrglo iz tira, da sem prekinil stike z njim. Odgovor na njegov e-mail sem prelagal in prelagal, dokler mi ni postalo prenerodno, da bi mu pravzaprav pisal. Sedaj mi je žal, ker se sicer odlično razumeva... skrajni čas je že, da prekinem to neumnost.

Svoj problem sem celo poskusil rešiti tako, da se nepreklicno omejim. Na netu sem našel program za omejevanje časa, prebitega na računalniku. Nastavil sem "random" geslo, ki si ga ne morem zapomniti, in ga prepisal v GSM ter si ga poslal po SMS-u z enotedensko zamudo. Tako sem se učinkovito omejil za vsaj en teden. Z nekaj spremembami v BIOS-u ipd. se da sistem zelo dobro zavarovati! Dokler se ne lotiš odstraniti baterije... :\

No, kolikšna je bila začetna dnevna meja? 6 ur, seveda. Ki sem jih porabil do zadnjega! Naslednji teden 5, nato 4... ko sem bil že na 2.5 urah dnevno (komaj sem zdržal!) sem fasal virus... in ajde, windowse na novo... in seveda sem rabil dooosti časa, da sem sistem spet vzpostavil. Pa sem spet tam. Seveda nimam jajc, da bi se spet omejil. Čeprav je bilo zelo koristno. "Joj, kaj pa če bom moral narediti kaj nujnega?" Yeah right.

Life sux. :| Ko bi si le mogel izrezati podzavest iz možganov!

ganzi ::

js pa odkar mam 24/7 net ful premal spim.. k se ponavad usedem preden grem spat še mal počekirat kao za 10 min pol se pa zavleče pozn v noč..:\
LP

nevone ::

>Januarja sem imel zaradi tega veliko krizo. O tem sem se pogovarjal z bratrancem, ki je v podobnih vodah, pa mi je dal vedeti, da se ne strinja z menoj in da rajši sedi pred računalnikom in igra igre, surfa, karkoli že...

Če se tvoj bratranec ne sekira, da toliko sedi za računalnikom ima seveda prav. Če se ti zato sekiraš si preprosto reci, da boš počel še kaj drugega in to tudi počni. Če se ti ne ljubi in si raje za računalnikom potem bodi za računalnikom. Težko boš pa dosegel to, da boš 16 ur (aktivni del dneva) za računalnikom in 16 ur počel istočasno še nekaj drugega. Obojega istočasno ne moreš imet. Odloči se za nekaj in se potem ne oziraj na vse ostale (recimo bratranca). Zagotovo si kreativen tako za računalnikom kot tudi drugje. So live your life and be happy as much as you can.

o+ nevone

]ViRiana[ ::

Zjutraj pregledam pošto, forume in druga sporočila, prelistam Večer, odgovorim na pošto - za to porabim nekje slabo uro. Če je lepo vreme, sem večino dneva zunaj in zgornji postopek ponovim zvečer, ko se vrnem domov. V kolikor pa je vreme cel dan slabo, sem za računalnikom na internetu cel dan. Pred leti mi je IRC vzel kakših 5 ur dnevno, zdaj pa sem že bolj disciplinirana. :D Lp!
Vsi se rodimo blazni. Nekateri takšni ostanejo. (Samuel Beckett: Čakajoč na Godota)

°X-bajtek° ::

Sem skoraj podoben tebi. Odkar sem dobil ADSL je računalnik in internet kot klop ki me celo večnost zažira. Na internetu po 5 ur (minimalno).:D

flipflop ::

preveč8-)

overlord_tm ::

od 0-8h/dan jaz, računalnik pa od 7am do 9pm:D

Uglavnem tolk cajta da se ga bom počas naveličov

Raw ::

Doma skor nic je pa res, da je to 2 dni na vsake 2 tedna. Drgac pa na easy 15h na dan +...
I am what I am and I do what I can

webfreak ::

Joj ta net te res potegne>:D. Še sreča je da sem med tednom v študentu, kjer nimamo neta (vsaj direkntnega prklučka še ne). ko pa pride vikend pa minimalno 15 ur (MINIMALNO). Toda men je ql vsem ostalim okol mene pa ne :\.

BattleMaster ::

Jst bi se mogu zdej učit, ker v ponedeljek pišem dojčo, ki bo odločala al bom mel grajo al ne, jst pa visim na compu in na netu(Adsl mam 2 meseca in povprečje v šoli je šlo za dve oceni dol) že skoraj cel dan. Sploh ne morm it dol, sploh pa zato ker dežuje, tko da še vn ne morm it.:'( k se pa že učim mi pa skos vleče(mam paket 4096/768* kbit/s):P

Sergio ::

Mars za knjige, sicer ti bo se zal, mulc.
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

64202 ::

Ni kaj, treba se bo izmislit nov izraz, nekaj v stilu "net potato". :D

Tic ::

Odvisno od podnebja. Pozimi 6ur , poleti 3.
persona civitas ;>

T0RN4D0 ::

tak na netu okol 1 do 2 uri na dan, samo pol sem velik ofline (berem in pišem..) ko pa enkrat dočakam da mi ti leni siolovci pošlejo pogodbo za ADLS bom pa še kakšno minutko a pa 100 več. :)
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

root987 ::

Odvisno od obveznosti... ko ni kaj za počet lahko tudi 4 uri (med počitnicami bo šlo to strmo navzgor - dolge noči ;)), sicer pa sem osebno mel neko podobno krizo tudi sam, vendar sem jo že prebrodil. [:\\]

Kaj češ... moraš preprosto morš zapret vse nadležne programe (irc) pa it, drgač pač hočeš še ircat.
"Myths which are believed in tend to become true."
--- George Orwell


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Koliko efektivnih ur naredite na dan? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
546450 (4546) LeQuack
»

Vsaj koliko spanja potrebujemo? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
507199 (5873) TribesMan
»

Statistika

Oddelek: Loža
221176 (881) XsenO
»

vi in računalnik

Oddelek: Loža
341482 (1180) kuzifix
»

ANKETA

Oddelek: Strojna oprema
362218 (1872) XsenO

Več podobnih tem