» »

Čas za računalnikom

Čas za računalnikom

Fella ::

Povejte kaj delate z računalnikom ter koliko časa na dan.

Jaz sem nekoč po cele dneve igral igrice. To leto pa se mi kar ne enkrat ne da niti inštalirati igro kaj šele, da bi jo igral. Tako imam zdaj računalik, za katerega sem zaružu okoli 500.000SIT, za okras.

miha ::

Rajsi bi si kak avto kupil

Fella ::

Eeeeee ja! Takšno je življenje.:)):))

Elemen_T ::

Ustvarjam, čekiram web, testiram programje, hardware, pišem, gledam codo po cele dneve, razmišljam, ...in podobno.
Drugače pa mi PC dnevno vzame okoli 5-6 ur časa 8-)

ns-miha ::

ma jest prezivim tko ene 12 do 16 ur pred masino na dan!
ene 8 na sihtu na eni 233 p1
doma pa se ene 8 ur na 600@927 celeronu2
pa se nec ne pritozujem. jebiga je pac tezk zivljenje poklicnega računalničarja!




Zivela Nemcija (una izpred 70 let) :D

abcde7 ::

jest pa ene 3 ure... en špil na dan odprav dohtarja stran...:D

Spajky ::

nekaj ur dnevno; citam & citam & citam; v glavnem Usenet v 4 jezikih, pa kak forum in seveda Slo-Tech in hrvaski Bug...8-)
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

Tomi ::

Odvisno od tega, ali sem doma ali ne. Ker če sem, potem delam po par ur ( sem imel tudi en teden, za 1. maja, že seanso po 18 ur na računalniku ), ko me pa ni doma, pa recimo ura in pol na internetu, več pa ne. Se je treba tudi učiti..
metrodusa.blogspot.com

JurijTurnsek ::

vedno manj špilov, ker so tud vedno sčabši, zdej še sm web pa programiranje... največ 5h na dan:))
http://www.slatnaskejta.com

OZZY ::

Kaj delam. Pisanje, špili, malo grafika. Drugače pa sem za računalnikom veliko preveč časa. Predvsem kar brezveze. Zadnje cajte pa preživim veliko peveč časa na netu (70 ur/mesec), kar se pozna na telefonskem računu.
Go with the flow.

Mr.-Viko ::

Jaz sem pa 1 (oz. nič, če se je treba kaj učiti) do 12 ur na dan na računalniku. Igre me sploh ne zanimajo toliko, kot so me včasih. Postal sem lenuh :D
No comment, really

Elemen_T ::

huh OZZY 70 ur pa ja ni toliko no :-)
Meni števec mesečno pokaže krepko žez 100 ur. Telefon pa ni dražji od 15.000-17.000.
Če računaš da plačaš za uro povezave povprečno 100 SIT (DDV vključen) torej to znese 10k za 100 ur +1.5 k naročnina.
Pa ne boš rekel da ti stari tega ne morajo plačat no :P

Binji ::

Prevec glede na to da bi se mogu zdej psiho ucit.. Pac konec leta kaj cmo:D
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

blue96 ::

ob nedeljah 6h drugače pa odvisno kolk je učenja.
.

Nemelk ::

eno 1h na dan! internet, preprosto kot francoska pašteta:D
Nemelk ™

tejo ::

Zdej bom malo več časa na internet, ker imam prenosni računalnik, priklop na net prek mobilnega omrežja, povrhu pa ma tako srfanje stane točno 0 SIT. :D

kuzifix ::

Med tednom, v Lj, kjer kraljuje kabl prevec, tako da mi prov pase it cez vikend domu pa kako knigo prebrat, film pogledat, ucit se.
Drgac pa srfam kr v tri krasne, igre skor nc, dll, kej mal za faks (ceprov bi blo treba vec) ... Pa tko no
Sometimes I think the surest sign that intelligent life exists elsewhere in the universe is that none of it has tried to contact us.

KOLAPS ::

jez sem presedel 6 ur pred računalnikom in še zmer nevem kwa zavraga sem delu ker zdej ga rabm povprečno 2x na teden po 1 uro in se spršujem zakwa sem zapravu 500 jurjev za to kišto k jo zdej rabm sam za kkšn tekst napisat kkšn dvd pogledat pa mal na mail čekirat.....:\

Fella ::

Tejo_no1: kako pa ti 0 tolarjev?

OZZY ::

Elemen_T: Ni veliko, če ti drugi plačajo, če pa moraš sam je pa veliko. Meni plačajo do 40 ur. Kar je a več pa cel račun plačam sam. Pač tak je dogovor.
Go with the flow.

Mitja 34 ::

Odvisn od tega klko cajta mam.
Drugač pa povprečno 3 ure(če ni cajta),18 ur(če je cajt).
Kaj delam :
vse mogoče...igre...internet...programiranje...obdelava...formatiranje......

Elemen_T ::

ubh OZZY - špartanski dogovor >:D

Stra ::

Od kadar vstanem (10h - 11h) do, ko grem spat (2h-3h). Vmes vsake pol ure malo na zrak in malo se sprehodit (in kej pojest ;) . Ko je sezona (zdaj) se malo zogo brcat, pa vsake tolko se kam z avtom zapelat :D.

Mau pretiravam no, ma cist mau ;)

R0K ::

ma ene 5h za računalom (delo) in 2h internet.sobote in nedela je enih 25% več

luni ::

hm, bi rekel da povprecno 6 do 8 ur... najvec seveda brskanje za novicami, branje clankov, pisanje novic, pa tudi pisanje clankov/testov, forum... se nabere :)
Artificial Intelligentia

gkovac ::

8 ur na dan v sluzbi, pol pa domov, pojest in delat diplomo (kaksne 3 urce) vcasih pa se kaksen spil in je :)

lp,SuLc
lp,
____________________________________________
"Left to themselves, things tend to go from bad to worse."

DeViCeD ::

Prevec:D
So, if I press C, E and G I play C?

Medved ::

vsaka sekunda za računalnikom je stran vrženo življenje, to je definitivno. Računalniki so najbol glupa stvar, kar jih je človek izumu.Sediš v sobi k idiot in bulš v ekran, ki te veselo obseva in guzneš slep, bledoličn s kožnim ali kakšnim drugim rakom. Zato vam svetujem pejte na morje na sonce jadrat, lepe bejbie itd itd itd

whatson ::

hm... na dan sem pred računalom nekje 8-12 ur... včasih dosti več, včasih skoraj nič..

idvisno pač...

kaj delam toliko časa? na netu visim 5-10 ur na dan (dial-up, trenutno)..., torej: ustvarjam, se učim, sem na forumu, prenavljam svoj page, ... v glavnem... dosti dela je za računalom... :D
Čas včlanitve v Slo-Tech - 6. nov 2000 ob 20:39


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

koliko ur na dan, teden, mesec delate? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
589423 (7746) energetik
»

koliko casa preživite ob igranju računalniških iger in kakšnih?

Oddelek: Igre
292322 (1442) Fajrwol
»

vi in računalnik

Oddelek: Loža
341485 (1183) kuzifix
»

Računalnik - človekov najboljši prijatelj

Oddelek: Loža
221714 (900) MRB0rYS
»

Koliko ur mesečno surfate ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
604538 (3961) Janus

Več podobnih tem