» »

Kva je narobe z mojim računalom???

Kva je narobe z mojim računalom???

OldSkul ::

Moja težava je taka:
Zmeraj ko igram kakšno igrco kakih 10-20 minut se mi obesi,predvsem se mi hitro obesi Una igrca v 3d mark 2001, pri obremenitvi mam 48 stopinj.
Kaj bi blo narobe al je napajalnik prešvah ( 235W),al se mi preveč greje procesor al pa grafična ker imam gor en kurčov pasivni hladilnik.

Moj rač vsebuje mrežno tv tuner dvd disktnik zvočna AMD tb 900 nič navit,Gf 2 mx

malinavc ::

jst mam iste probleme z D800 in abitko KT7A, sam de pr men je tko, da rečmo 1 tedn dela brez problema vse, tut enkrat ne frizne, pol pa pride 1 dan ko ga serje ko nor...čudno...imam pa jst tud 235W napajlnik, 2 frenda imata iste probleme, tut oba mata 235W.Mogoče je res napajalnik kriv?Men se pregreva ne, max obremenitev je cca.35 stopinj
...odvisno s katere perspektive gledamo...

Tomi ::

Sicer je temperatura za nenavit procesor malo visoka, ampak saj ne sme biti to krivo, ker drugače bi se ti skozi pregrevalo. En trik, s katerim lahko ugotoviš, če je res kriv procesor. V Download sekciji naloži Seti@home in ga ženi nekaj časa. Če se bo slučajno obesil, je krivo pregrevanje, zato vtakni kakšen ventilator.
Ker pa zadeva zamrzne pri grafiki, je po moje krivda grafike. Vzami kakšno drugo grafično in poglej, če dela podobno, potem pa povej..
metrodusa.blogspot.com

OldSkul ::

Čudno!

Pa še nekaj me zanima!

Sem mel gor seti home pa sem ga zbrisov toda še vedno mi kaže da je procesor obremenjen 100%.Kk se tega znebit,formatirat na žalost ne morem ker nimam cd za windowse!

Faq>:D;((

Binji ::

Eh pac ti kaze, da je proc zaseden 100%. Kaj se sekiras? Glede temperature - zdej ko je vroce mam tudi jaz kasnih 39-40stopinj pri obremenitvi pa dela normalno, isto z 235W napajalnikom. Mam pa KT7 plato.
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

OldSkul ::

Ja sekiram se zato ker nočem da bi se mi zradi tega proc tako grel!
Ko pa nočem setija no!!!!>:D

ADF ::

Tudi jaz imam 235W napajalnik in seveda iste simptome. Stability test laufa cele noči, ko pa pride zraven še grafična (MX), je pa premalo toka.

Sicer pa bi po podatkih proizvajalca grafične rabil ZELO močan napajalnik:

Q 11) How powerful should my power supply be in order to use the GeForce?

At least 250 watts is recommended and 300 watts is ideal: however, you may still be able to run it on 230W or lower (I once had a machine that ran on 200W, and I've had a report of someone running on 150W). You need a more powerful power supply if you have a more advanced processor like the Athlon or more components in your system.

s20A for the +3.3V power.
s30A for the +5V power
s165W for the combined +5V/+3.3 power.

If you think that your power supply may be causing problems, try temporarily unplugging any extra cards, drivers, fans and memory modules that you have and see if that helps with the problem. If it does, you will need to get amore powerful power supply.

Probal sem z 250W pa je še vedno zamrzoval.

Da bi imel AGP na 4x pa itak ni šans.

OldSkul ::

Treba bo skupaj zvezat še en 200 W AT napajalec ko bo šla garancija!

OZZY ::

Sadjar jest sem mel 230w napajalc pa mi je isto delal kot pri tev v špilih in tud v winsih. Z mojim novi 300w pa se to ni še enkrat ponovilo. Od takrat dela brez problemov.
Go with the flow.

OldSkul ::

Ja zgleda da bo treba kej novga kupit,ker čakat kr ne morem ker mi gre garancija šele čez 3 leta8-O

Damn!!!!!>:D

Tomi ::

Sadarj79: imaš slučajno nameščen še kakšen softverski kuler ( Rain, Waterfall )?
Ker potem, ti kaže samo del procesorja, ki je obremenjen, ta pa je 100%. Vendar to ni realno, ker del procesorja je pa 0% obremenjen, zato nobene panike:D
metrodusa.blogspot.com

OldSkul ::

Ja rain mam nameščen!

G[e]c ::

Kok je pa normalna temperatura pri duronih 750?

Binji ::

Ene 34 stopinj, -+3 stopinje
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Računalnik se ob napiru ugasne (Asrock970 Extreme3 + FX 8120 + HD 6870) (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
698773 (7751) r3dkv1c4
»

Ali bo dovolj moci?!?!?

Oddelek: Strojna oprema
341934 (1298) Matek
»

Napajalniki za ECS K7S5A

Oddelek: Strojna oprema
111186 (962) kokos
»

TB 1.4GHz na 235W napajalniku?

Oddelek: Pomoč in nasveti
191475 (1310) rc-car
»

AMD in Napajalnik

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
101011 (851) element

Več podobnih tem