» »

NEST.2004 - Priprave

NEST.2004 - Priprave

1
2
»

HardwareMaster ::

Hudo, lahko pricakujemo kaksne nove slikice u kaksnem kratkem casu? k me full zanima kako zgleda, ko je povno folka, pa kako vsi zagreto bulijo u monitorje;))

LP

Jure

Lio ::

only true mofos are alive. Including me! :)


Sleep is for weak!

frenk ::

hehe jest sm pa cele 4 ure spal in sm kot nov...sej tisti k pa niste spal boste pa med kvejkom dol popadal:D

Lio ::

matr, dons sm kr v 2x spal. Vsega skup ene 10h, malo manj

T0RN4D0 ::

kak to poračate?!!?

sej dans bo konc.. al je že al kak... sej ne vem. :P
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

Wad@ ::

ma ti itak zravn compa na moraš zaspat ker je tolk glasen:D, zato zravn igrc ža ne boš zaspal.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Wad@ ()

Matek ::

>Najprej že znana včeraj postavljena četrtina telovadnice, nato pa še danes urejena druga polovica.


ROFL

Sounds funny, ampak je res. Na eni polovici telovadnice smo uredili samo pol te polovice, torej eno četrtino. Naslednji dan pa smo uredili celotno drugo polovico telovadnice. Get it?
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Road Runner ::

za vse željne slikc je tu ena



da, tudi flop je bil na nestu ;)

Zgodovina sprememb…

Poopsie ::

No jst bom sam povedu kako je res tam pa pač dobre in slabe stvari.
torej vse lepo ql in prav ko pridem ke prijazen dečko me pospremi do moje mize in lepo priklopim kišto zakon net mamo mreža dela dc++ hub dela uau res hudo organiziran lan.
Ok naprej pride en tečn model in gre neki težit kje so kabli postavleni in se neki name zdere pa sploh ni bil moj komp narobe postavln ampak ok mogoče je pač mel slab dan.
Ql gremo spat okol 6ih zju3 hmm ni več blazin. FAK pozabu spalno vrečo doma. Ql spim na leseni klopci u drugmu štuku se zbudim vs lesen. Komi čakam Quake 3 tekmovanje ker se mi zdi da sm konkurenčen in upam da se mi ne bo zgodila ista stvar kot lani ko me sredu fighta ko sem vodil diskonekta iz serverja in admin reče nej se nazaj konektam fragov pa nikol ne bo nazaj :(.
Ok špilamo in sm najprej drugi in u naslednjem krogu tretji. Nakar mi ni več nč jasno ko admin najprej reče da grejo prvi treije naprej pol čez pol ure pa reče da greta samo prva 2 naprej.
Ok se sprijaznim da niso sposobni organizirat gaming turnirja in upam da bo u unreal tournamentu šlo bolje.Igram prvi krog in končam tretji zakon si mislim da grem naprej ampak ne admin mi reče da sem bil četrti. Nič jasno. Se najprej neki prerekam potem mi dosadi in pokličem fotra in grem domov.
Sam tko bom povedu še svoje da slo-techovci niste sposobni enga normalnga tournamenta organizirat, pa če že nardite lan z ogromno gaming serverji pol pa nihče ne igra res žalostno.
Drugič me ne bo na to zborovanje kar je ker lan to ni ampak zborovanje slo-techovev z modificiranimi kištami.
Cya

Road Runner ::

un "prijazen dečko" pa "en tečn model" je bla kr ista oseba se men zdi :D pač ljudje niso ubogali kam se priklopi s štromom, so vlekli kable vsevprek, to pa ni dobro ker preobremeni omrežje in vrže ven. zato smo mogl bit mal tečni, da so ljudje ubogal (če prijazno rečš bo reku "bom pol" in pozabu).

glede blazin je tko, da jih je blo mnj kot ljudi res, ampak tuki ni blo kj za nrdit. pač, kdor prej pride prej spi :)

glede serverjev - to da ni nihče igral na njih ste krivi obiskovalci sami. ponujeni so vam bili serverji, ne mormo vs pa prsilt da gor igrate ;)

tekmovanja pa tko, od nobenga druzga nism slišu da bi se prtožu da kj ni štimal. tud sam sm tekmoval v quake 3 in ni bilo nikakršnih problemov.


pač morš vzet nest kot dobrino, ne nujo. škoda no, da ti ni blo ušeč

jRk0 ::

jah, glede gaminga je bolj kot ne smrdelo. nihce ni nic spilal, turnirjev je pa tudi blo izredno malo.

prevec ste leechali!
You fuck up once, you loose two teeth.

Lio ::

stvar je bla taka, da špilal se je dost, ampak si je folk postavljal serverje sam, tako da na s-t serverjih res ni spilal skoraj nihce, ker je pač folk špilu bl zasebno, kkr so se zmenil
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Iscem knjige na temo spanje, motivacija, meditacija,

Oddelek: Loža
101358 (1150) Poldi112
»

Kako dolgo brez spanja? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9813322 (10994) LuiIII
»

Vsaj koliko spanja potrebujemo? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
507227 (5901) TribesMan
»

Spanje? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
738406 (6738) nokia6310
»

Ko ni niste na internetu...

Oddelek: Loža
151370 (1134) Jebiveter

Več podobnih tem