» »

Zvočniki brez kablov?

Zvočniki brez kablov?

Dr.S ::

Se da že dobit zvočnike ki so s stolpom povezani brez kablov - BREZŽIČNA POVEZAVA?
Povezal bi stolp (divx, dvd, mp3, običen audio, jpg,.. player) in zvočnike , brez GRDIH kablov v KINO SISTEM.

Se že dobi na našem tržišču?
Je 100.000SIT dovolj keša?

stromar ::

Bolje bo, če kupiš lepe kable oz jih profesionalno spelješ npr. skozi cevi, ki so v zidu za elektriko. Torej pri 230V vtičnici, ki je najbližje komponenti noter in pri tisti vtičnici, ki je najbližje zvočniku ven, lahko jih spelješ tudi za letvico od parketa ali pa kupiš bele plastične oglate cevke, ki jih spelješ npr nad letvico od parketa. Za tak prenos kot ga ti želiš, bi potreboval še več kablovja ( za napajanje z 230V ipd) in še kvaliteta zvoka bi trpela

Jst ::

Če se ne motim, sem videl kino sistem od Sony-ja. Sicer je pa en odgovor pred mojim zadel bistvo. Že brezžične slušalke v rangu 50 k sit ne daj ravno kvalitetnega zvoka iz sebe.

Jaz torej kupujem brezžične slušalke, ki ki konkurirale mojim (trenutno nisem doma, tako da ne vem katerega proizvajalca so, vem pa, da sem pred približno petimi leti da za njih 30 k sit +/- 1 k sit.) žičnim. Pa sem jih probal kar nekaj, v različnih trgovinih, pa sem bil nad zvokom razočaran.

Ker se gre tebi za kino sistem, ti res priporočam, da storiš, kot je opisano zgoraj.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

T0RN4D0 ::

jst: senheiser?


Rešitev je pa najbrž res da si vzameš mal več časa pri polaganju kablovja :)
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katere zvočnike za TV

Oddelek: Kaj kupiti
181677 (1257) grašek
»

[Hi-Fi] - Hišni kino sistemi 3.1, 5.1, 7.1... (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Zvok in slika
16633976 (16747) josko674
»

Slušalke X-tič

Oddelek: Kaj kupiti
171530 (1174) Bobb
»

Hišni kino

Oddelek: Kaj kupiti
81169 (960) BlackHole
»

pritrditev polic na nenosilno steno

Oddelek: Loža
93779 (3624) madmitch

Več podobnih tem