» »

Poseben plugin (output) za WinAmp !

Poseben plugin (output) za WinAmp !

zicka ::

Potrebujem plugin (out) za WinAmp in to tak ki bi samo kopiral *mp3 datoteke v željen dir.
Nekaj takega kot Disk writer, samo da mi nebi pretvarjal v wav ampak bi shranil kar mp3 datoteko.
Zelo bi bil hvaležen za kakšno informacijo.

Jinxy ::

In kaj ti bo to??

JLP ::

Mogoče bi poslušal nek online radio in bi tko snemov to direkt u MP3.
Live long and prosper!

`DoC ::

Tule mas wse kar se tice win amp-ja ce na tej strani ni pol nehi iskat naprej. Sam men se pa zdi da se da pr outputu nastelat tko da ti naprimer iz cd-ja prefiltrira musko v mp3 na željen dir na disku?!:|
+°´°+,¸¸,+°´°~What We Do In Life, Echoes In Eternity~°´°+,¸¸,+°´°+

zicka ::

na www.WinAmp.com tega nism našel.
rabim ga zato ker imam veliko količino mp3-jev in če jih hočem posnet na kašn CD v mp3 datoteki potem rabim ta plugin.

JLP ::

Zdej pa res ne vem kaj govoriš. Za peč MP3 na CDje pa res ne nucaš nobenga plug-ina. Samo kak Windows Commander mogoče če že res morš vse MP3je prej v en folder skopirat preden jih daš pečt.
Live long and prosper!

zicka ::

ja ja to že sam jest bi jih rajš iz playlista dol metu v en folder kjer bi jih pol lahk zapeku.
a me razumete zdej?

Kekec ::

A teb se ne ljubi z kaksnim explorerjem oznacit datoteke in pol skopirat v eno mapo ti bi to da bi kr winamp to namesto tebe naredu >:D

CaqKa ::

sortirat... pa mp3jev kopirat se ti torej ne ljubi...
hehe
iji v windows komander pa si tam z desnim klikom lepo pocasi oznacuj mp3je ... ko mas vse oznacene pa das samo lepo copy
malo hitreje bo slo kot pa z explorerom...
lp CaqKa

zicka ::

Fora je v tem da se datoteke včasih drugače imenujejo kot njihovi tagi

zicka ::

Pa še to: a wincmd ma find funkcijo za tage.
jest hočem da lepo klikam fajle in se mi nalagajo v željen dir. A je to prevelika želja.
Men se ne da v Wincmd-ju zlagat raztresene mp3-je.
:P

LP

JLP ::

Obstajajo programi ki ti preberejo tag in ti lahko glede na to poimenujejo fajl. En tak program je mp3 explorer. Drgač pa mal kake Tucows al pa podobne arhive preglej.
Za drugič si se pa nauču da je treba MP3je k jh podovnloaš takoj u red dat pol pa kasnej ni več dela an.
Live long and prosper!

luka ::

Ja jast te čist razumem kr je res smotan ko maš ful velik mp3-jev poiskat prav tistih 19 al pa 20 ven ko so pravi in bi blo to ful uporabna zadeva - sam še nisem našu načina

Lunik ::

Ko smo že glih pri pluginih za winamp, a ma kdo tisti plugin, da imaš lahko preliv med pesmimi? na winamp.com ga ne najdem...

zicka ::

Vsaj eden ki se strinja z mano. Zdej sm pisu še na WinAmp forum pa mi še mn znajo pomagat. A je kle kš programer ki bi to znal narest.
Po moje da ni tako težko. BTW: Un plugin za prelivanje glasbe je na WinAmp.com pa ne sam eden. Mal poglej.

LP

Lunik ::

zicka: hvala, sem našel :)

GripTape ::

jest mam za preliv med komadi dudsoft gapless output, drgac jih mas pa na winamp.com se polno drugih...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Winamp 2 + Winamp 3 = Winamp 5 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Igre
597208 (7208) Avalonis
»

Winamp 5 mnenja

Oddelek: Programska oprema
402451 (1432) Caligula
»

mp3 ripanje- s čim

Oddelek: Programska oprema
61364 (1243) ender
»

Winamp

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
71988 (1988) IR Babun
»

Sonique vs. Winamp

Oddelek: Programska oprema
181812 (1606) JLP

Več podobnih tem