» »

Winamp 5 mnenja

Winamp 5 mnenja

Zoidberg ::

Kakšen se vam zdi winamp 5 RC8 sicer še ni čisto končna verzija samo če je RC8 ne manka več veliko. Dobite ga pa Winampovem forumu.

LP
Just keep on trying, keep on flying. I will be the light.

darh ::

Po komentarjih je boljša od dvojke in to pravijo tisti, ki jim je v3 smrdela... torej zna bit nekaj na tem


evo... download completed, da vidimo.
Excuses are useless! Results are priceless!

darh ::

wicked -- like it.


en bug sicer -- če dam Enqueue in Winamp nad eno sharano mapo (z druge kište seve), mi doda direktorij, ne pa njegove vsebine :D
Excuses are useless! Results are priceless!

Iztok Smolic ::

men je boljša od 3jke

Sam mene neki zanima - kako gre to? winamp 2 se je vlekel do 2.91 potem je izšla trojka, zdaj pa kar naenkrat 5 ?

OrkAA ::

2 + 3 = 5 :D

Drugač je pa še nisem sprobal...

Predator ::

posrečena stvar, tudi streamripper in mp3cue plugina lepo delata, i'll keep it;)

Mavrik ::

Pri Nullsoftu so skapirali da so s trojko malo zabluzili, zato so se spet vrnili k koreninam. Sicer jaz uporabljam WinAmp 5beta2 tako da so verjetno še kaj spremenili, toda hvalabogu je ta spet tako hiter kot dvojka, podpira skine iz trojke (čeravno vsi ne delajo). Na žalost pa je izginil crossfade, samo pa crossfade plugin dela in se ni za sekirat.
I'll take it :D
The truth is rarely pure and never simple.

Sci-Fi ::

men je tud dokaj všečna tale 5-ka.

Mavik:
crossfade je po novem v equlizerju, kjer lahko nastavlljaš kolk ga je.
Ne vem kaj bi več rabil
Sci-Fi is the best way to dream

Spajky ::

končno so vrihtali, da eQulizer dela tudi na audio Cd ... (lahko, da je že delal po 2.71 ma ne vem) 8-)
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

root987 ::

Leeeepppooo. I love it! 8-)
"Myths which are believed in tend to become true."
--- George Orwell

jlpktnst ::

torej?
kako pa uporabniki z malo starejšimi mlinčki?
winamp namreč včasih uporabljam tudi sredi intenzivnih procesorkih opravil in nočem da mi požre 30% proc. časa. sedaj uporabljam 2.91, se splača poskusit 5ko?
LP

Zheegec ::

Winamp.exe -> 5% je bil maximum, za Winamp5 seveda.
Drugače deluje ok.

[edit] AXP 2800+, 512RAM
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zheegec ()

root987 ::

Z amd 2000+ in 256mb rama imam porabo procesorja (vmes poganjal še mozillo in mirc) med 4-7%. Na starem 400mhz celerono je bilo z 2.xx nekaj podobnega.
"Myths which are believed in tend to become true."
--- George Orwell

Sci-Fi ::

men na 1GHz kuri 2-4, peek je bil 8 %
rama pa 10MB.

Za 2.xx pa mi je kuril tam okol 5MB proc pa recimo pol manj, sam nism čist ziher.

Trojka je pa kr dost pokurla, včasih tud 15MB, da o procu ne govorim.
Sci-Fi is the best way to dream

swar ::

Program je naravnost fantasticen in drzi 2+3=5 formula...same dobre lastnosti obeh so pobral..

Zoidberg ::

Zanimivo je tudi to da pozicije starih skinov se shranijo če prestaviš na modern
Just keep on trying, keep on flying. I will be the light.

Zheegec ::

Hm, kar nekaj mi preskakuje pesmi -- sredi prve preskoči na začetek tretje :D
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

TribesMan ::

Jest tud uporabljam 5ko.
Se mi zdi da so končno naredli to kar bi mogli že z 3ko. No hvala bogu zadeva ni več požrešna. Men kuri 6MB mrmorije in skor nič CPUja kadar muziko furam. Pri movijih pa okoli 3%CPU in 11MB RAMa. Good enough for me.

LP

TribesMan
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

jlpktnst ::

hvala.
meni 2.91 zre 9mb raba(nerelevantno) za procesor bi blo pa 1%??? - xp1.8k+ je kakšen bolj natančen program za merjenje zadeve (kot pa task manager od win2k) in zastonj?

Predator ::

a se še komu včasih zaženeta 2 verziji winampa ko zaženeš nov file ( mp3... )? drugače pa nimam pripomb čez delovanje

Tattoo- ::

Bi mi nekdo lahko zaupal, kje se da dol potegniti tega winamp5?

Na winamp.com lahko downloadaš samo 2-ko in 3-ko...ali pa sem jest slep :D
Racing is in my blood - Ayrton Senna

AirTravis ::

Tattoo- link imaš v prvem postu

Zgodovina sprememb…

tx-z ::

uff..sm mel že pred 2 tednoma..pa mi je bil bedn..zdj pa sm si ga spet dl gor..pa mi je vredu :)
tx-z

IceIceBaby ::

Prej sem ga preizkusu pa nisem opazil bistvenih izboljšav od winamp 2. Dober, majhen mp3 player. Default skin se mi zdi mal preveč kičast pa tisti browser mi gre na živce.

Jaz bom ostal na iTunesih, mi delujejo bolj enostavno pa navajen sem jih :)

gazda ::

Predator: a lahko short description dobim kako si spravu streamripper da dela? Kero verzijo si dal gor?

Lp

Predator ::

gor mam streamripper 1.54, za winamp 2.x; samo normalno sem instaliral, restartal winamp in dela

Tr0n ::

Ne vem, zakaj bi uporabljal novi Winamp, ko pa mi stari sluzi cisto ok. Don't fix, what ain't broken.

gazda ::

Predator: tnx, jaz sem se pa z tistim za winamp3 verzijo mucil. Z 2ko dela super.

Lp

kockish ::

Ce bi radi player, ki porabi malo cpuja in rama, hkrati pa podpira vse, kar bi radi (ok, razen skinov), vam toplo priporocam foobar2000.

tha_man ::

Bistveno boljše kot trojka, glede na dvojko pa tako... v bistvu je res boljši, ampak ne ponuja nič takega kar bi jaz rabu. Verjetno bom prešaltal nanj ko/če bo zanj na voljo AlbumList plug-in, do takrat pa ostajam na dvojki.
(c) 1982 Sinclair Research Ltd

hruske ::

Meni je Knjižnica (Library) delovala precej počasneje kot pa z 2.91

In sm jo skenslov ane.
Šment.
Sej drgač je pa kr kul no...

kockish ::

tha_man: preizkusi foobar. tudi albumlist plugin ima.

Dr_M ::

sej bo final wa5 precej hitrejsi in manj bugast kot je rc8 :) :)
long live winamp!! :D :)
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

hruske ::

Tha_man, saj to že ima. Winamp Library. ALT-L ko ima winamp fokus.:)

tha_man ::

Library je preveč kompliciran - jaz rabim preprosto in tako kot hočem delujočo zadevo, ki ne potrebuje veliko prostora na zaslonu - AlbumList plug-in je tu brez konkurence.

Foobar poznam, in ga tud občasno sčekiram, ampak je zadeva še vedno preveč nerodna za uporabo da bi prešaltal. Odkar so dodali toolbar je boljše, ampak še vedno daleč od kombinacije Winamp2 + AlbumList.
(c) 1982 Sinclair Research Ltd

Sci-Fi ::

Je pa library definitivno fejst dost bolj pregleden in uporaben kot pa v trojki, in sem se ga odločil celo delno izkoriščati. Predvsem mi je všeč da ma hierarhično strukturo ob strani, da veš s čim maš opravka.
Sci-Fi is the best way to dream

hruske ::

Kar pri librari ni kul je to, da ti zapisuje pogostost predvajanja... kar žre ram pa proc. uglavnem... precej pocasnej dela od one v 2.91

Oz. to bi blo kul nekje izključit. A se da?

Frgazor ::

tha_man: me cudi, da ti ne dela ta plugin, ker meni naceloma plugini za winamp 2 kar dobro delajo

tha_man ::

Saj dela, sm ne zgleda baš :) Tisti lepi novi skin od petke pa un grdi stari od dvojke ne gredo skupaj sploh. Star skin na petki mi je pa brezveze uporabljat (kaj je pravzaprav prednost petke razen podpore novim skinom?)
(c) 1982 Sinclair Research Ltd

dëych ::

Caligula ::

OK, v redu zadeva- pa me zanima-a poznate program Moodlogic?
Fajn zadeva ampak za placeat. Skratka glasbo sam razvrsti po zvrsti oz razpolozenjsko in ti sam z sliderjem nastimas v kakem moodu si in ti vrti primerne komade. A obstaja kak tak free plugin recmo za Winamp al pa kak drug player?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vas omiljen predvajalnik glasbe za PC

Oddelek: Programska oprema
313930 (3376) Davidenko
»

Varnostna luknja v Winampu

Oddelek: Novice / Varnost
212852 (1969) bMozart
»

Winamp 2 + Winamp 3 = Winamp 5 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Igre
597120 (7120) Avalonis
»

Nov WinAMP

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
273016 (3016) Fury
»

Winamp 2.90 Beta

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
132568 (2568) Boeing

Več podobnih tem