» »

digital doc 5

digital doc 5

slon ::

namen imam kupit digital doc5 pa me zanimajao mnenja o tej napravi oz. ali kdo ve če kdo prinas to zadevo prodaja:D
AMD Ryzen7 5900x & MSI MAG 570x TOMAHAWK
& Asus TUF 3080 & 32 GB 3200MHz@3600MHz
& Samsung 970 Evo plus 1TB & LG 27GL850

morphling1 ::

Jaz sem ze iskal, pri nas tega ni za dobit bo treba v kaki on-line trgovini kupit.
Drugac je pa zadeva ful cool , ga pa majo na razprodaji za 65$ v tej trgovini Plycon
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

Modri dirkač ::

Moram priznat, da je zadeva super in se splača vložit tolko denarja, sploh če se ti ne da eksperimentirat z drugimi vrstami hlajenja!!! Sn ga kupu v Nemški On-line štacuni za 180DM. www.listan.de8-O:\:8)
Everybody lies!

zizi ::

Tud sam si jo mislim nabavt:Din povem vam nič novga.Ta stvar seka!!!!!!!!!!!
War is Peace
Freedom is Slavery
Ignorance is Bliss

Bungee- ::

Jaz osebno se vedno mislim da je cena pretirana. Aja lastnike tele stvarce sprasujem naslednje: Ali so ventialtorji krmiljeni samo ON-OFF ali imajo tudi regulacijo vrtljajev? Stvar me resno zanima, ker razmisljam o homemade zadevi ;)
S kladivom in dinamitom je mozno vse! - Poanta je samo v doziranju.

Dami ::

To je mene tud zanimal, pol mi je pa Hijacker (mende...) povedu da so sam on-off. On-off si lahk vsak sam nardi, fajn je sam k ma regulacijo 8 senzorjih in prikaz rpm ventilatorjev. Sam kar se mene tiče je 8 ventov premal:D
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

zizi ::

Ja sej to maš pa tud prav sam tut če je sam za 8 ventičev nekaj pomaga:D:D:D:D
War is Peace
Freedom is Slavery
Ignorance is Bliss

Modri dirkač ::

Dami: Če maš osem 12cm ventov premal je pa najboljš da si kupiš propeler od helikopterja in ga daš na strop svoje sobe!>:D
Jest mam dva 12centi ob strani, da pihata na mamaplato, enga 12centi spodaj spredi, enga 9,2centi pred diski-pihajo noter.Moj 350W Enermax napajalnik ma na spodnji strani nad procesorjem en 9,2centi vent, ki vleče zrak v napajalnik, na zadnji strani napajalnika je pa še en 9,2vent, ki ga pa ven piha.Plus tega mam še na zadnji strani en 12centi vent ki topu luft ven vleče!In to kišto tolk prepiha, da glava peče!!!:D
Everybody lies!

Dami ::

Peroa: si mislim svoje ohišje nardit in v načrt sn narisu 11 8cm luknj in 4 12cm luknj. Sej ni nujn da bojo mogl vsi laufat sam hočem met zmožnost velkega prepiha. Hrup me niti ne moti:D. Si bom rajš lasten baybus nardiu. Sam gledea temp. senzorjev ne vem kwa bi nardiu....
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

Modri dirkač ::

Kul! Jest sn bil komot pa sn ohišje kupu. A si pogledu kaj pr konradu če majo kakšno vezje narejeno v ta namen?Drgač pa nisn bogve kak štromar da bi ti lahko svetoval.
Everybody lies!

Dami ::

Sn gledal konrada ja. Jst bi vzeu en majhn lcd termometer in namest enga senzorja k je zravn nardiu stikalo pol pa prekljapljal med več senzorji. Mam en guide kak se to nardi....sam itak zdej nimam cajta in dnarja, tak da bo mogl počakal.
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

morphling1 ::

Dami tud jaz sem gledal v Konradu za ta termometer , ker bi isto naredil za prklapljat med 5 senzorji, ampak v Konradu nimajo pravega termometra,sem sel preverit sonda pri tistemu termometru je umerjena na dolzino kabla, kar pa pomeni da ne mores dati gor enega drugega termoelementa. Dobit moras takega ki je umerjen glede na bimetal, ker take senzorje se da kupit.
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

Dami ::

Aha. In kje se da tak termometer dobit pr nas?
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

TheHijacker ::

jp.. stvar je samo on/off za posamezne ventilatorje oziroma all on s tipko force. zadeva je res super, sam jo imam cirka en mesec in deluje bp. ko igram UT se prižgejo venti, ko grem ven se stvar umiri. kool!
Nabavil pa sem ga na tem sajtu.

Any question?

morphling1 ::

Pri nas nevem kje bi dobil. Jaz sem spraseval v IC , Delkotu in Konradu pa nimajo pravega, edino kar sem dobil je salter z petimi pozicijami, ki sem ga moral posebej narocit v Konradu kjer je min 2 kom. tako da imam enega odvec ce ga kdo rabi.
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

Monster ::

kok češ pa za kolk pa od kot si
Ka zaboga...

morphling1 ::

700 sit za salter in gumb, sem pa iz Komende drugace bom pa zdaj vec v Lj. ker mam se nekaj izpitov.
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kaj pravte na tole?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
381710 (1227) element
»

Conrad ventilators...

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
321845 (1323) element
»

Grills

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
12945 (794) OZZY
»

Kateri ventilatorji so najbloljši? (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
574531 (3918) Lucio
»

Vročina

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
81570 (1367) Red_Mamba

Več podobnih tem