» »

glede ventilatorjev

glede ventilatorjev

12345 ::

Vprasanje za alien-w kje si ti najdu une kul ventije ker jest sm bil v konradu pa so rekl da prvič slišjo za to pol sm bil pa ves nesrečen tko da bi blo zelo lepo če bi mi zaupal v kerem conradu v lj al ... drugo vprašanje je pa kje bi se dal kupt barvne neonke.8-O
Pa še zadnje vprašanje: A kdo ve kkšno stran na netu kjer so tud drugi predstavili svoje kreacije in modifikacije ohišij :))
In svet se še kar vrti!!!

random ::

Modifikacije ohišij si oglej tule.
http://www.virtualhideout.net/

Tomi ::

Ker verjetno težko čakaš odgovor,ti bom kar jaz odgovoril: Alien-w večkrat pove, da so tisto ventilatorji bili, sedaj pa se jih ne da več dobiti. Žal:O
Za domače modifikacije pa poglej malo teme okrog, ker jih je dosti. Ali pa, kot večkrat povem, iskalniki povejo veliko..
Aja, ker onih ventilatorjev ni, so zelo dobri Sunoni, v IC.. Cena za 80*80 je nekaj čez 900, za 120*120 pa dokaj zasoljena..
metrodusa.blogspot.com

msmiha ::

Aja pa še ena baza. Drugače je pa res škoda, da teh ventilatorjev ne naročijo več:|
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

SkIDiver ::

K je že lih debata o ventih. Nikjer ne dobim 60 mm venta. Ve kdo kje jih majo?

element ::

Zakaj pa rabš 60mm vent? Za na vulkančka? :\

msmiha ::

V Žarnici v Celju al pa v Čipu v Mariboru ga majo 100%. V Ljubljani pa ne poznam trgovin drugega kot Conrad, ker sem iz okolice Celja
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

SkIDiver ::

Ne za Vulcano. Mam glih eno lepo lukno na ohišju k bi not 60 mm venta pasu. V IC elrktroniki jih nimajo. Bom pogledu po teh trgovinah.

Bungee- ::

Poglej v HTE-ju. Tam mislim da so mel ravno 60mm ventke. 8-)
S kladivom in dinamitom je mozno vse! - Poanta je samo v doziranju.

element ::

Aja... Rajš lukno mal poveči, pa dej notr 120*120 vent! Dost več zraka prepiha! :D

SkIDiver ::

Pelcijan vem jz da je 120 mm vent boljš sam ni placa. Sem meru za 80 mm pa ne gre. Zmanka 5 mm.

IceIceBaby ::

Na vsaki stran mal pobrus 80mm vent pa ga porin not. Tko mam js zrihtan spredi v bayih za fdd. Mal je zmanjkal pa sem odpilil tiste par mm.

Smorny ::

Ne vem, če veste, ampak 80 x 80 Sunona sta vsaj dva. 1.4 in 2.6 W. Zadnji naredi zadovoljiv prepih že pri 5 V in ni glasen, medtem ko 1.4 W bolj slabo diha.8-)
Motiti se je človeško.
Ampak, če hočeš stvar totalno zajebati potrebuješ računalnik!
http://www.smorny.com/

SkIDiver ::

Če ga pobrusm ne bo šlo. Mam pa sam enga sunona 80mm k je 1,8 W pa dela lep prepih.

linker ::

Modifikacije ohišijdobiš tud tu.
Kje se da dobit 8X8 sunone? Kolk stanejo?
Link me!

alien-w ::

vente manjse od 8x8 se ne splaca kupovat. Verjetno jih ne bos gonil na 12V, ker je vecina preglasnih. Zato raje kupi 120x120 ali vsaj 90x90 in jih daj nekam drugam, ce tam, kamor bi jih rad dal ni prostora. Nekaj dni bos 5x5ko se imel na 12V, potem bos pa kmalu dal na 5V in na koncu ga bos vrgel ven. :)). Verjami mi, pri meni je bilo enako. Drgac se pa vente 4x4cm in 5x5 dobi v Delkotu v Hali B v LJubljanskem BTCju (ce jih imajo se).

Tomi ::

80*80 Sunone imajo v že nevem kolikokrat povedano IC-elektroniki, cena pa je malo nad 900 sit.
metrodusa.blogspot.com

Tzar ::

Ma ta IC -elektronika je za ku....c.
Sem nabavu 2 mrežici za vent 80x80.Na njihovem ceniku piše 209.
Poslal so mi jih in plačal sem po povzetju 1361 SIT !!!!.
Skor bi znoru.sam ko jim j... ma.... Ne bom več tam nikoli kupoval,razen če nam glih v soseščini.
Življenje je lepo!

Tomi ::

To pa ni njihova krivda, ampak kar lepo krivda servisa, ki si ga uporabil. Za majhne vrednosti se ne splaša naročati po povzetju. Je veliko bolje, če koga pošlješ, da ti gre iskati
metrodusa.blogspot.com

OZZY ::

Tzar: A si ti mogoče mislu, da boš brez poštnine pršu čez. Ampak dobr si se zafrknu. >:D
Drugič vedi, da moraš plačat priporočeno pošiljko z odkupnino. Pošta ti pa še potem dodatno zračuna 300-400 flik za transfer nazaj.
Če pa uporabiš servis pa verjetno že vse uračunajo v ceno.
Go with the flow.

12345 ::

Hvala za odgovore sploh pa una stran za modifikacije halo kolk nore kište majo eni! Ej jest bom tud svojo sam da dobim novo kišto! ej a kdo mogoče ve :\kje se da delat da mi kej narišejo na škatlo ker jest pač nism prevelik umetnik mam eno kul slikco za na ohišje če koga zanima mi lohka mail pošle pa mu jest odpišem s sliko vred ok hvala fantje in ... adijos
In svet se še kar vrti!!!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

ventilator (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
844671 (3116) goku :)
»

Kateri 120 mm vent. za stranico od ohišja?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
121442 (1257) texhex
»

Shladiti OHIŠJE + info glede stabilnosti

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
191323 (1142) OldSkul
»

Conrad ventilators...

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
321846 (1324) element
»

Venti

Oddelek: Kaj kupiti
71505 (1421) Dami

Več podobnih tem