» »

Grills

Grills

CCD ::

Kje dobit tole:

?????????????????????????????????:\8-O:\

OZZY ::

Te stvari lahko dobiš v vsaki elektronski štacuni. No ena je ic-elektronika ( link www.ic-elect.si )za bežigradom v Lj ali pa v BTCju pri delkotu. Emporijum hala zraven Conrada. Cena pa je okoli 250-330 sit odvisno od velikosti.
Go with the flow.

R@C@ ::

Pri nas ne vem kje, imajo pa jih pri LISTANu!

CCD ::

OZZY, poznam vse te štacune a si nisem mislil da tudi to prodajajo, thanks!

lp

OZZY ::

Omas: Jest tudi nisem vedu in sem jih hotu naročit z nemčije. Dobr, da sem enkrat malo prebrskal stran od ic-elektronike.
Deejay_Duck:Pa sej sem jest napisu, kje se stvar pri nas dobi. A ne znaš prebrat ali si samo površen?:D
Go with the flow.

VASkO ::

v Mariboru jih tudi dobite (ce je kdo iz MB pa noce preko poste narocat) in sicer v HT Elektroniki - blizu tehniskega faksa.

R@C@ ::

OZZY post sva napisala ob približno istem času, tko da se je tvoj izpisal predno sem svojga dokončal!

CCD ::

Sem si pravkar naredil izračun, koliko me bodo vsi ventilatorji z mrežicami vred prišli. Ojoj, ojoj...18 kSIT, joj...8-O8-O

R@C@ ::

A delaš klimo doma?

CCD ::

Niti ne, samo dobro zračno hlajenje novega računala. Rabim pa 3x120mm (=10407), 3x80mm (=2163), 2x60mm (3010) in 2x92mm (=2394) + mrežice za vente = 18392. Kr neki.8-O
Dopuščam možnost, da so me ventilatorji rahlo obsedli.

element ::

Pr konradu dobiš 12 centi vente za točno 1070! sit. Jest sm nabavu 2, pa sta kr ql. Če ne rabiš kšne drage profesionalne zadeve so čist ql. Pol te bi dost manj pršli a? :D

CCD ::

Pelcijan: sem že slišal za tiste vente v Conradu. Si jih bom šel ogledat ampak s Conradom nimam dobrih izkušenj (vse razpade!;(()
Povej kej več o njih, firma, rpm, CFM, ?W. Predvsem pretok me zanima, ker v iC elektroniki majo Sunonove vente in ti so najboljši sploh. Pretok je pa 97 CFM.8-O8-O8-O

OZZY ::

Deejay_Duck: Sory nisem opazu. Pelcijam: A mi lahko poveš kaki so to venti pri conradu za mal več kot jurja (oznaka, ime,...), da vem kaj sprašavat. Hvala.
Go with the flow.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

ventilator (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
844873 (3318) goku :)
»

Shladiti OHIŠJE + info glede stabilnosti

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
191416 (1235) OldSkul
»

Conrad!

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
81344 (1211) element
»

glede ventilatorjev

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
201506 (1085) 12345
»

RABM DOBRE VENTE

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
241225 (945) Tomi

Več podobnih tem