» »

Stopnje alkoholne izobrazbe :)

Stopnje alkoholne izobrazbe :)

OZZY ::

POvzeto iz nekega maturantskega časopisa

1. Prijet - Razigranost, veselje, gobenost.Po glavi ti rojijo majhne neumnosti in vragolije.
2. Narezan - Nadaljevanje stopnje 1 + velika nagnjenost k mesnim užitkom. Motorika b.p.
3. ČustvenMočno izražena čustva. Poudarjena želja po ljubezni (posebno če nisi doma)
4. Zadet - Tako imenovana projektna stopnja: kolektivno kovanje načrtov v stilu ,,Ni problema``. Vse je mogoe. Resnico prinese že naslednji dan.
5. Ocurjen - Pravljičarska stopnja (tvoji pomembni in slavni doživljaji). Sebi se zdiš boljši kot si.
6. Ulit - Vmesna stopnja - V prometu si najhitrejši v službi pa fizično obdeluješ luštne sosedice.
7. Nadelan - Pogljobljena razprava (ponavadi politična). Rešuješ svet in domovino. Si moder in pronicljiv. Doktorat našišeš z levo roko češ:,,Oni me pa že ne bodo jebali``.
8. Nabasan - Ima več težkih varjant
- petje veselih domačih
-pripovedovanje vicov
-razbijanje inventarja, ,,čreva`` na tla
9. Pribit - Želja po seksu umira. Motorika je že načeta. Možno je petje slovenskih narodnih pa tudi hudobne pripombe svojim bližnjim so možne. Pri oženjenih se pojavi ,,Trobčev sindrom``. V zraku lebdijo samo žalostni spomini. Pogled je mnogokratnik realnosti.
10. Doza - Prizadeto je ravnotežje. Izgovorjava deloma neartikulirana. Spominska enota crkne. Često prihaja do kolcanja in iz sebe dajanja.
11. Kangla - Zaključni stadij. Motorika je enaka ničli. Oseba ne miga več, zato tudi ni težav z ravnotežjem. Vsi ventili puščajo. Običajno je nujen odvoz ,,trupla`` na servis in pranje prebavil.
12. Tiger - nastopi naslednji dan in je zelo neprijetna stopnja. Če ga ne zaliješ sam crkne ob 18 po srednjeevropskem času.

:D
Go with the flow.

Tomi ::

Dobro si se tole spomnili. In zelo upostavali farmakoloske ucinke zdravila.
Ker vecina ljudi se vedno misli, da je etanol ekscitatik, dejansko je pa anestitik, veselost je pa posledica zmanjsane inhibicije.
Sicer verjetno tega ne vesta, ampak pred uvedbo dietiletra so etanol uporabljali kot anestetik, samo je razlika med dozami za anestezijo in smrt zelo majhne.
Aha, naslednja stopnja bi bila Antabus taker ( inhibira razgradnjo etanala, presecek tega pa je vazodilatoren, kar pacientu daje obcutek, da bo umrl ( pospesen utrik, padec tlaka itd. ))
metrodusa.blogspot.com

kuzifix ::

Hmm, nedavno tega je bilo v cajtngih, da je v Rusiji vlak zbil tipa. Ki je imel v krvi 12 promilov alkohola. Oz 988 promila krvi v alkoholu>:D
Ampak sploh ni umru zarad alkohola, temvec zato ker ga je vlak zbu .. Pa se do proge je nekak prsu. Me zanima kera stopnja bi bla tole?!
Sometimes I think the surest sign that intelligent life exists elsewhere in the universe is that none of it has tried to contact us.

OZZY ::

Rusi so kar poznani po tem, da ga dobro nesejo. Sej več vodka ki se pije namesto vode. Pač nacionalna pijača.
Go with the flow.

luni ::

Jah to je logicno... kaj pa ces drugega, kot pit v tisti nehumani mrzloti?
Artificial Intelligentia

trillian ::

hmm.. kaj ni to besedilo z vtikaca?
"The generation of random numbers is too important to be left to chance"

Elemen_T ::

Pri vodki se moraš predvsem navaditi predvidiljivosti :D8-)

Lunik ::

trillian: ja pomoje je tole z tazadnega vtikača.

whatson ::

in če priložim tej temi nekaj zanimivega... tako da boste lahko ugotovlili, v katero fazo spadate :)))

in sicer drink planer, excelov "program", ki vam preračunava stopnje alkoholiziranosti, glede na to koliko ste popili in kaj ste popili...

zanimivo skratka...

zadeva je v excelovem formatu,...
Čas včlanitve v Slo-Tech - 6. nov 2000 ob 20:39

Kekec ::

Kakorkoli že Alkohol je k*rba, sploh če se še pol v kak avto usedeš pa domov pelješ!

ABX ::

Kekec: do tukaj vse lepo in prav, dokler ti copsi ne začnejo razbijat jajca.

Se spomni enkrat ko so nas ustavli. V Spačku sva bla dva kolega in dve punci. Kolega nabasan kot zmaj napiha, se gledamo kdo bo vozil naprej od preostalih treh (en hujši od druzga) nato kolegica ( zelo, zelo privlačna) mirno upraša pandurja če nas bo še kdo ustavil do Rožne? On pa ne: ne kolegica v tej okolici smo edina patrulja. On se vsede za volan, kolega, ki pa je napihal pa kot sovoznik. No voznica je bila tako pijana da ni vedla niti dat po gasu, tako da je moral kolega kot sovoznik vozit avto. :) Ne samo da si pijan, še otežijo ti nadaljnjo vožnjo.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Kekec ::

Ce ti otezijo sam nadajno voznjo je se vredu, slabse je ko dobis 5 pik, 90k SIT kazni pa 2 meseca si brez izpita, no je bila vsaj šola dobra !

OZZY ::

Jest ne razumem folka kako lahko nase sprejme odgovornost, da gre nabasan za volan. ne glede na mislel, sej men se ne more ničesar zgodit. Sej nikoli ne veš, kaj te čaka za naslednjim ovinkom. če se recimo kaj zgodi in pri tem kdo zaradi tega umre bi takega človeka enostano postavu pred strelski vod in ....... Sicer zelo ekstremno ampak ..... pač mnenje.
Ampak kazen za vožnjo v opitem stanju bi morala biti veliko večja in več kontrol, kot je trenutno.
Go with the flow.

jeti ::

To je čist res, pijanih voznikov na cestah ne sme bit. Že trezni so dovolj nori, ko pa so pod paro, so pa le še bolj pogumni.;((
Bolje vrabec v roki kot (p)tič v riti!
Včasih je bil http://come.to/jeti

Jinxy ::

Kaksen je clovek za volanom, ko je pijan, je pa cist odvisno od njegove osebnosti....priznam, da sem kdaj vozil avto, ko bi blo mogoce boljs, da ga ne bi, ampak mi ni NIKOLI prislo na misel, da bi bil pa bolj pogumen, ipd...

Ko sem bil rahlo pijan za volanom, sem vozu se bolj pocas in previdno, tud zaradi policajev

kuzifix ::

Se strinjam. Po mojem bi moral vsi met 0.0 alkohola v krvi, ce bi pa kej napihal pa odvzem izpita. In pol se ti nekateri se hvaljo, kolk so picil ko so bli nazgani ipd. ... Idioti. Jz se pa preseravam k mam mal bolsi avto da lohka prezvim, ce jih kje na cesti srecam ;((
Sometimes I think the surest sign that intelligent life exists elsewhere in the universe is that none of it has tried to contact us.

OZZY ::

Jinxy: Ja voziš bplj počaš. Ampak nekateri ne.
Glede meje. Je kar uredu 0.5, čeprav bi bila tud manjša še boljša. :))
Go with the flow.

abcde7 ::

Ozzy to s pa mogu prepisat, iz tega brezplačnega časnika, sj kr drži..

`DoC ::

Hm koker vem je na 1. mestu vzroka za nesreče prevelika hitrost in na 2. alkohol. In prevelika hitrost ki je na prvem mestu ni pogejana z alkoholom al kako misli nas statistični urad? MY ass. Alkohola ne pijem in sem za to da vsak k ma več kot 0.0 dobi kar rabi velik denarne kazni, velik točk, velik zapora po možnosti.;((
+°´°+,¸¸,+°´°~What We Do In Life, Echoes In Eternity~°´°+,¸¸,+°´°+

ABX ::

Jaz pa bi unim ki so povzročili več kot 2 nesreči in so pri tem povzročli fizično ali materialno škodo tretji osebi, za vedno vzel izpit.

Osebno mislim da so nesposobni ljudje za volanom dosti bolj nevarni kot pa pijani.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Napihal sem (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
25429038 (5904) Kvinta
»

Koliko lahko spijem (da še lahko vozim) (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7224304 (16248) krneki0001
»

Avto in izpit za avto (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
7212161 (10697) SplitCookie
»

Nesreča in mladi voznik

Oddelek: Loža
384148 (3438) Tear_DR0P
»

Alkohol in kazni

Oddelek: Loža
353047 (2310) SkIDiver

Več podobnih tem