» »

Alkohol in kazni

Alkohol in kazni

groom ::

Zanima me če ma kdo od vas kaj izkušenj pri sodniku za prekrške, ker so ga policaji dobili pijanega na kolesu ali v avtu.:D

sharp ::

Dejmo fantje kaj ste vsi abstinentje,mal poguma,priznajte...

Brane2 ::

Osebno ne pijem. Vsaj ne toliko, da bi mel zarad tega sranja. Se je že zgodilo, da sem nenapovedano uletu v kako poslovno kosilo, ki se je razvleklo v daljšo debato, ki pomeni mogoče 2 ali 3 pire tekom nekaj ur ob obilni požrtiji. Če bi me takrat kdo ustavu, bi verjetno napihal mogoče kaj preveč. Enkrat so me ustavili, pa sem po treh pirih napihal 0. Kljub temu se takrat vedno držim bolj "počasnih" cest-obvoznica jasno odpade.


Sem mel pa vabilo na pogovore zaradi prehitre vožnje, ki se je po kazni 50 kSIT in ene par po 25 kSIT tudi ustalila. Pogovorov se nisem udeležil, tako da tovrstnih izkušenj nimam...

ali3n ::

napihal 1.50 (tri leta je od tega); 7 kazenskih točk, odvzem izpita za dva meseca, denarna kazen 120.000 sit
sedaj se vozim s taksijem...
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

Brane2 ::


sedaj se vozim s taksijem...


Kot stranka ali kot voznik (odplačuješ kazen) ? :D

Sam vprašam...:\

ali3n ::

ne ne... :D kazen odplačana...
s taksijem grem, če je več kot eno pivo...
(vsaka šola nekaj stane)>:D
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ali3n ()

||_^_|| ::

mi s frendi zmerm taksi vzamemo če smo nabasani (varnejše&cenejše).

groom ::

Se pravi ste bolj zmerni pivci, jaz sem dobil vabilo za sodnika. Napihal sem 1.14 ampak sem bil na kolesu, sem si reku ja ne bojo kolesarjev gledal, pa so žal me.

SkIDiver ::

Vedno trezne glave za volan. Drugače pa ne furam:D . Se najde kaka frendica pa pelje moj avto in mene:D . Poleg tega še nimam 2 leti izpita in kazni so hudo visoke. Ampak poglavitna zadeva pa je, da s trezno glavo vozt je le s trezno.

ABX ::

Napihal 2x po starem zakonu.

2 x 10.000 sit kazni.
1 x brez izpita za 1 mesec (drugič). Bilo pa je poleti tako da sem se vozil z frčotom.


Po novem zakonu še nisem napihal (sem pa že pihal večkrat pod 0.5).
Drugače se zdaj peljem domov z taxi-jem.

Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Mercier ::

Šit, še peš se ne bo smelo več it okajen. Kak si teli predstavljajo, da bo kak prekmurski ata s kafane domov prišu brez picikla?

Osebno še nisem nikoli pihal. Čeprav me ustavljajo vsak drug dan. ;(

DenniS ::

Hy!

kdo ma tu izkušnje? Jaz sem napihal 1,49, sem dobu sodnika pa 24 ur brez izpita, mi lahko kdo pove kaj lahko pričakujem, glede kazni pa sodnika pa to??

THX

ABX ::

Uradno si napihal 1,39 (pač 0.1 tolerance).

90.000 kazni + 10.000 sodnih stroškov + 5 pik (za pike nisem 100%).

To je najmanj kar dobiš v kolikor v zadnjih dveh letih nisi delal večjih pizdarji.
Vem ker sem dobil isto 3 mesece od tega.

P.S: Jaz sem napihal 1,35.

P.S.S: Mater jim jebem, ravno sem spoznal neko dobro žensko na žuru in so me zajebali ko sem jo peljal na "razgled obale".
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

DenniS ::

Pa se nisi nič mogu zmenti s sodnikom, ti htel malo čez prste poglejat?
Jaz sem študent, pa nimam dnara, mogoče mi bo sodnik malo popustil...
mogu se bom malo razjokat pred njim :D

kaj si lahko zrihtaš da plačuješ na obroke??

EMET ::

brez moraliziranja :P

"... ravno sem spoznal neko dobro žensko na žuru in so me zajebali ..."

po eni strani je sreča, da je nisi spoznal ob cesti ali jo s tistimi promili pobral s pločnika ...

saj dokler se nič ne zgodi, je vse v redu in so piz** oni, pol pa ??

sam sem po starem zakonu ostal 4 mesece brez izpita, pa dvkrat imel big-shit, v katerem pa sem na srečo spil le kozarec vina ... kaj d'fuck bi lahko bilo, če bi jih spil 5 ???

aja ... dokler ne pogrunta civilizacija drugega ukrepa, ki bi "omilil" pijane vožnje, bodo kazni pač rasle ... švedski sindrom ??

ABX ::

EMET: Pejdi pametovat kam drugam, ker jaz te ne mislim brat.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Alexius Heristalski ::

Jaz sem napihal 1,49, sem dobu sodnika pa 24 ur brez izpita, mi lahko kdo pove kaj lahko pričakujem, glede kazni pa sodnika pa to??
Upam, da boš dobil veliko. In da te jaz nikoli ne bom srečal, sploh na cesti. ;((
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

crazyatos ::

Vsem, ki pijejo in vozijo bi morali izpit vzet!!!
crazyatos

Binji ::

Mojga prjatla so ustavli z mojim avtom (jst sm biu sovoznik) na zadnji dan srednje sole ko smo pili cel dan. In tle mislim dobesedno cel dan. Napihal 0.4, odvzem vozniske za en dan in pa 30k kazni.
Pol sm sou pa jst vozit (dobro da niso dali tudi meni za pihat....)
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

cryptozaver ::

Moja sestricna je naredila uslugo pijanemu 'kolegu' in trezna vozila njegovo mazdo. Medtem so se zaleteli in sesuli avto, nakar jo je ta faker se tozil. Postopek se je vlekel, obresti rasle, ona pa bo 10 let odplacevala skodo...

Jaz sicer pijan nacelno ne vozim, sem pa ze pihal in nikoli napihal. K sreci se da 'frulico' lepo zaj...

Elemen_T ::

Točno.
Čim strožje kazni za 0.5+ promilov
Vse kar je več je preveč.

boych ::

Točno tak kot pravi element_t, alkohol ne spada na ceste!

Sicer pa so ti pihalniki en velik shi*. Pihal sem trikrat v življenju, prvič totalno pijan ob 2.30 zjutraj ob odhodu iz diskača, napihal pa sem 0.52 pa še tisti 0.02 mi je spregledal in me spustil naprej. Drugič sem popil dva pira in pihal čez približno 3/4 ure, napihal 0.08. Tretjič pa je policajčka na pihalniku nekaj zafrkavala baterija in sem mu po tretjem poskusu pihanje lepo povedal, naj si nabavi brezhibno opremo in me neha zajebavat.
Zdaj pa ko vozim spijem max en pir, ali pa pol več ne vozim.
Je pa nevarnost, da me kdaj s kolesom ali pa peš hapsijo.

jype ::

Ce si vinjen s kolesom sicer tezje koga ubijes, ampak ni nemogoce. Ce pijan povzrocis prometno nesreco s smrtnim izidom, upam, da to obravnavajo kot uboj iz malomarnosti ali kaj podobnega.

Ce ze morte pit, pejte potem s taksijem. Tudi ce pes vijugate po sredini ceste je to lahko zelo nevarno. Ce nimate za taksi, potem pa ne pit, alora.

Prosim.

BigWhale ::

> Ce nimate za taksi, potem pa ne pit, alora.

Pred kom si delas utvare? ;>

ABX ::

boych:prvič totalno pijan ob 2.30 zjutraj ob odhodu iz diskača, napihal pa sem 0.52 pa še tisti 0.02 mi je spregledal in me spustil naprej.

Prav nič ni spregledal, upošteval je 0.1 tolerance.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

ABX ::

Za vse tiste, ki mislite tukaj moralizirat:

Najdite si sosednjo temo (jih ni malo) in tam notri pametujte, ne rabi v vsaki temi z alkoholom, utrujat.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ABX ()

Tero ::

Heh predstavljajte da bi ta avto vozo8-O

Give a man a fish, he'll be fed for a day.
Teach a man to fish and he'll drown himself.

EMET ::

"EMET: Pejdi pametovat kam drugam, ker jaz te ne mislim brat."

fant, na dobri poti si za ...

pa ni me treba brat, samo ti tudi ni treba drugim srat!

ABX ::

EMET: Sploh ni fora v tem ali imaš prav ali ne. Problem je samo v tem, da vsakič ko kdo omeni alkohol in avto se pojavi miljarda folka, ki moralizira.
To lahko počneš v kakem drugem topic-u se jih je kolikor hočeš.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

jype ::

MORALIZIRA?

J.t.m.p.t.r.b.s.d.t.d.!

Lepo vljudno prosimo, ce se nehate nalivat s prokletim alkoholom in potem hitro za volan, dokler si se upas bit dost pogumen/debilen da koga ubijes. A lahko prosim rajsi uzivate kako drogo, ki vam zmanjsa zeljo, potrebo oz. karkoli ze obcutite, po hitri voznji, ce se ze morate vozit?

Hvala.

Ne, v svojega dopolnjenega cetrt stoletja se nisem bil pijan in se nisem pil alkohola, pa sem kar dobro prezivel, hvala.

BigWhale ::

> EMET: Sploh ni fora v tem ali imaš prav ali ne. Problem je samo v tem, da
> vsakič ko kdo omeni alkohol in avto se pojavi miljarda folka, ki moralizira.

O ja, pa je. V tem je ravno fora. Alelujah, samo da moralizira.

Alkohol in hitrost ubijata na nasih cestah. Vse drugo je napram temu zanemarljivo. Zdaj bos pa ti govoril 'sploh ni fora'. Bos isto trdil, ko ti bo en pijanec otroka povozil na cesti?

Me prav zanima...

ABX ::

Zanima me če ma kdo od vas kaj izkušenj pri sodniku za prekrške, ker so ga policaji dobili pijanega na kolesu ali v avtu

Tako se je začel topic.

Mi znaš ti razložit kake veze ima tvoj odgovor z topic-om?


Vse kar vi počnete je SPAM, tako kot jaz z temi odgovori.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Binji ::

en ko ga poznam je na kolesu napihou neki cez promil. Kazen: 90.000sit. Pa se ne zajebavam
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

EssEncE ::

Jaz grem ponavadi z biciklom domov, ja...

Enkrat sem bil svinjsko pijan, vse sem dojemal s 5sekundnim zamikom.:) Je pa res, da so ob tej uri ceste popolnoma prazne. Samo bi zgleda lahko 100jurjev kazni dobil, hehe.

EMET ::

naslov topica je "Alkohol in kazni"

res je, ti si ga odprl in povprašal po izkušnjah drugih, zdaj pa te tiste izkušnje, ki niso pisane ne tvojo kožno ne zanimajo več!! Šolski primer odvisnika ...

Izkušnja je tudi povožen človek, razbit avto, izgubljena bejba in konec koncev zdravljenje

pa si ti misli in upaj kar češ ...

SkIDiver ::

Tero kaj naj rečem. V naših krajih se zna pit:D

LOL tale je res huda. 4.4 promila. Groza.

Osebno pa nikol ne vozm pijan. Še drug dan, ko že vse lepo prespim mam strah, da bi pihnu pa mam že več kot dve leti izpit. Se pa počutm sposobnega za vožnjo zato se vsedem za volan, da se pripeljem domov.

Poznam pa primere, ko niso mogl stat so se pa lahko pelal z avtom domov.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Napihal sem (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
25429311 (6177) Kvinta
»

Kazenske točke pomoč (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10720997 (10318) krneki0001
»

Mladi voznik

Oddelek: Na cesti
478848 (7112) Mare2
»

Vožnja pod vplivom alkohola - Voznik začetnik!!!

Oddelek: Loža
4313734 (12770) gzibret
»

Pijan

Oddelek: Loža
181538 (1246) miha

Več podobnih tem