» »

Dovzetnost za klope

Dovzetnost za klope

zhigatsey ::

Živjo,

Ali drži, da so nekateri bolj dovzetni za ugrize klopov ali npr. komarjev (sladka kri?! he he)... To vedno govori naša babica :). Kar se mene tiče klop ravno ne more biti izbirčen, komar pa isce zrtve glede na toploto ne na cuker?

Hvala za odgovore

jest10 ::

Komar išče žrtve glede na švic. Toplota in izdihan CO2 le na kratke razdalje.

alexa-lol ::

zhigatsey je izjavil:

Živjo,

Ali drži, da so nekateri bolj dovzetni za ugrize klopov ali npr. komarjev (sladka kri?! he he)... To vedno govori naša babica :). Kar se mene tiče klop ravno ne more biti izbirčen, komar pa isce zrtve glede na toploto ne na cuker?

Hvala za odgovore



Bro science

Redorange ::

Mene pikajo klopi in komarji (grem hodit ven s psom, če se ne pošpricam ga fasam; 4 letos), sodelavca ne. Prodajalka v trgovini tudi pravi da jo pikajo, prjatlu nič.
Nekaj bo že na tem.

koyotee ::

BIokil owns
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

fosil ::

Komarji, klopi in ostali vas zavohajo, oziroma vaš švic, razne kolonjske in druge dišave.
Sladka kri je torej drug izraz za smrdljive ljudi, oziroma pretirano nadišavljene.
Bolj se umivajte in se manj dišavite pa vas bo manj pikalo.
Tako je!

Dejan_007 ::

Mene klopi ne povohajo, nasprotno me pa komarji ljubijo. Eni pravijo, da je tudi toplota telesa pomembna. Jaz sem res bolj hladen oz moja telesna temperatura je nižja.

PecenkA ::

Jaz sem magnet za klope. Če se ne našpricam z raznimi sredstvi jih domov po airsoftu prinesem tudi do 15 komadov.

harmony ::

PecenkA je izjavil:

Jaz sem magnet za klope. Če se ne našpricam z raznimi sredstvi jih domov po airsoftu prinesem tudi do 15 komadov.

Po neki logiki (tako kot oglasujejo to boreliozo) bi ti sedaj moral biti ze n-krat mrtev.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: jest10 ()

gruntfürmich ::

pri klopih sem pri sebi opazil da je dosti odvisno od lokacije ter letnega časa ter leta. od spomladi do poleti so aktivni, pa odvisno od področja, ampak letos so slabo aktivni...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

jest10 ::

Grmovje/trava v senčnih, rahlo vlažnih lokacijah zmaga:D

GupeM ::

Klopi in komarji me ne marajo kaj preveč. Pa mi je vedno vroče (švicam). Kar se komarjev tiče nisem prepričan ali me ne pikajo, ali samo ne čutim. Tudi če me kdaj kakšen piči, se mi čez par ur ne pozna nič več. Če piči punco (se pogosto dogaja) se ji lahko pozna tudi dlje kot en teden. Očitno imam naraven repelent proti komarjem in takšno kri, da se hitro znebim tistih strupov.

innerspace ::

Mene oboji kar radi napadajo, ceprav se redno tusiram:)

Rekord je bil 23 klopov v uri in pol trajajocem lazenju skozi grmovja. Za pest divjih sparg:/
Mi je pa fajn, da jih cutim, ko ugriznejo, jih ni potrebno iskati.

Letos sem se koncno cepil proti KME, upam, da ne bom postal avtisticen. Ker pol grem lahko samo za taksista ali voznika avtobusa:)
Donate BTC here: 35KR84u3rXN3in1kCw9YHRz4WF3r5kfFF4

SendID ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: SendID ()

harmony ::

Pa kje to lazite, da se vas tok primejo?

Jaz se spricam z Forthom.

PecenkA ::

Lazimo po najhujšem grmovju in praproti :). Forth lahko samo priporočam.

harmony ::

No jaz se zadnje mesece tudi potikam po gozdovih (fotografija) in prov razvil sem klopofobijo, ceprav se naspricam s forthom. Kako sploh deluje Forth? A klopom to smrdi in se te rajsi izogibajo ali kako drugace?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prokleti komarji! Kako se jih znebiti? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8820557 (10564) MostWanted
»

Učinkovito sredstvo proti klopom

Oddelek: Loža
82399 (2159) mirage
»

Boj proti komarjem se nadaljuje z genskim inženiringom

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
4612710 (9079) antonija
»

Uničevalec mrčesa

Oddelek: Loža
3912538 (8578) Pyr0Beast
»

Elektronski odganjalci klopov

Oddelek: Loža
145325 (4917) mihec87

Več podobnih tem