» »

Fenix-trade?

Fenix-trade?

guest #44 ::

Ma kdo izkusnje s to trgovino?
Rad bi narocil eno graficno preko neta, zato!
Zadnjic sem narocil AbitNF7-S v mlacomu, pa mislim da so me malo nategnili (zgleda, da je bla ze rabljena, kar so seveda zanikali)!;((

Primoz78 ::

Jaz sem sicer narociltorbico za gsm...sem pa cakal dva cca. 3 dni nanjo ker jo niso meli na zalogi, drugace so full prijazni bli ko sem jih klical...

Lp Primoz

zee ::

Priporočam ena.com (Gambit) in jae.si. Zaenkrat pozitivne izkušnje z obema.

laibachnsk ::

Jest priporočam mimovrste,zelo v redu,imam pozitivne izkušnje.
Od Mlacoma itak nič ne kupujem ker so nevljudni in jim se po pravici povedano je*e za stranke.

bauci ::

Naročil zadevo za katero je bil rok dobave 14 dni. Dobil sem jo po mesecu in pol ;(( ;(( ;(( . Po telefonu so bili prijazni ampak kaj mi to pomaga, če robe, ki sem jo naročil in polovico zneska že plačal ni bilo takrat kot je bilo dogovorjeno.

iskra ::

jst sm pr njih naroču pred kakim letom in pol dig. fotoaparat in sem ga dobil dva dni po nakazilu - so far so good :D
Ajow! 5 metru drow ...
Če bi imel Ronaldinho izvenzakonskega sina, bi se klical Bastardinho.

OZZY ::

jaz sem glih danes naročil miško pa je tam pisalo, da je na zalogi pa da do 10 ure lahko dostavijo isti dan..seveda sem zbral to varjanto pol pa dobim mejl, da so žal dobili danes šele novo pošiljko pa da bo jutri poslano in da bojo povrnili poštnino, ki sem jo plačal zaradi tega preveč...bom videl jutri če res pride. Se mi je pdrugače zdela lepa gesta za povrnitev preveč plačane poštnine.
Go with the flow.

Poldi112 ::

Jaz imam z njimi pozitivne izkusnje.

Ferplay ::

Lepo pozdravljeni!

No po enem letu in še malo kot vidim da je tema stara me zanima isto. Nameravam nekaj kupiti pri Fenix-u in me zanimajo vaše izkušnje.

Ali priporočate katero drugo trgovino pa seveda zakaj?

Hvala.

Lp, D
--------------------------------------------------------------------------
Človeško se je motiti, neumno pa je vztrajati v napaki

iskra ::

No, če te mikajo mp3 predvajalniki, ti odsvetujem nakup. Odkar sem pri njih naročil fotoaparat, sem naročil še mp3 predvajalnik Digitball (v bistvu neka kvazifirma), ki so ga oglaševali kot oh in sploh božansko napravo na retuširanih slikicah iz dveh pogledov.

Predvajalnik sem dobil, plačal po povzetju, naložil mp3je, izpraznil priloženo AAA alkalno baterijo, ga zapakiral ter naslednji dan poslal nazaj.
- "Joystick" je bil kak milimeter iz centra,
- display je utripal,
- stvar je bila hroščata za znoret -> random reset function enabled,
- izenačevanje glasnosti ne obstaja - določeni komadi so bili preveč glasni in so povzročili reset,
- sploh obupna izdelava,
- slušalke so bile nadstandarno nekvalitetne

Denar sem dobil nakazan na bančni račun v nekaj dneh, za predvajalnik pa so končno priznali, da "je, kakršen pač je". Kasneje so se začeli pojavljati kloni tega predvajalnika v vseh trgovinah v imenih raznoraznih firm.

Če te skrbi, da kaj ne bo delalo, lahko rečem, da se lahko zaneseš na vračilo kupnine >:D

EDIT: Priporočam pa mimovrste, enaa, rolan in jae (imajo par sposobnih ljudi za svetovanje).
Ajow! 5 metru drow ...
Če bi imel Ronaldinho izvenzakonskega sina, bi se klical Bastardinho.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: iskra ()

Hacker2005 ::

Dej jo kup v GAMBITU majo pocen pa kvaliteto al pa na ELKOTEX poklič!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Sestavi.si Izkušnje (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
8821222 (5487) neocodexx
»

Trgovina Agt.si (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
16531705 (20547) cholt45

Računalniške trgovine dobre/slabe izkušnje (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
5636504 (32535) Niet1986
»

Enaa in rok dobave

Oddelek: Kaj kupiti
354911 (2916) Aljoša
»

Mimovrste (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
679041 (772) bluefish

Več podobnih tem