» »

Lenny Kravitz

Lenny Kravitz

perci ::

Je bil kdo na koncertu?
Kako vam je blo?

Men je blo ful opasno, sam fuuul prekratko.
Sicer je spilal dve uri, sam vseen ;) - ful hitov ni zaspilal.

Na It ain't over till it's over je folk tolk ponorel, da je bil res filing ;).

Skratka, ljudi je blo kr neki, koncert je bil dober, sam minil je pa tok hitr, se mi je zdel, da je siddhartin koncert trajal ene 3krat dlje, ceprav je bil lenijev 2krat daljsi ;).

pet144 ::

Sicer odličen koncert, a prekratek (manj kot 2 uri), malce premalo folka (predrage karte ?), zaigral premalo hitov-jasno-če je par komadov raztegnil na 20 minut-drugače pa vrhunsko odigrano...

Sergio ::

Folka je bilo malo, ker ljudje iz Hrvaske niso prisli. Lenny igra danes v Zagrebu, ce se ne motim.
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

NoUse4AName ::

Mogoce za to ker folk ne mara lenny-a? :P
Osebno mislim da je hack. MTV rocker, ki dela albume na katere da 2-3 dobre pesmi ostalo pa crap.

perci ::

Folk ne pozna Lennyja, to je problem. Sicer je pa blo cez 15k ljudi na koncertu. Pa roko na srce je bil tut marketing v pizdi.

2,3 dobre komade na album? Ocitno res ne poznas njegovih albumov.

NoUse4AName ::

poznam poznam...

perci ::

jah, potem ocitno ni po tvojem okusu - kar pa ne pomeni, da je slab - daleč od tega

para! ::

A Mr. Cab driver komad je bil?
Death before dishonor!

perci ::

NE.

borchi ::

15 tisoč ljudi je blo? js sm reku, da jih bo kake 2 tisoč. ups, zgleda da je kao neki car :\
l'jga

Witboy ::

Hm... uradno je bilo cca 10k kart... Organizacija je bla v pi**zdi... Kot prvo je to, da so varnostniki folk posiljal od vrat do vrat ker se z nekaterimi kartami kao ni dalo skozi določen vhod... oh bogo... eni so pac meli cas, ker itak je blo vseeno kje si not prisel... Kot drugo; prva predskupina kaj so ze bli neki motorneki al neki tazga so prehkmalu zaceli spilat... potem skor uro pa pol ni bilo nic... le zakaj... ker je bil problemcek med Naio ssaion in organizatiorji... no o tem se mi ne da pisat... pa tut ne vem ce smem... in ker so pac to zabluzili je tut lenny mogu malce prej pridt na oder... on bi moral uradno bit sele ob 22h... pa bi moral spilat do 0:30... ampak kdo bi bil natančen :) Pa pac ker je blo vse zabluzeon so mal skrajsal pa pohiteli... sej sama raja, ki ni vedla kaj se dejansko dogaja sploh niso opazli :)
Ozvocenje je bilo vrhunsko... siddharta se bi lahko kaj naucila :) kar upam da se tudi bo kaj glede da je bila celotna ekipa vmes med rajo ;)

Iztirjenec ::

Sidarta nima toliko denarja, da si lahk privošči takšno ozvočenje LOL... |O
Abit AN7, AMD Barton 2600+ @2300Mhz (11.5*200), 2*256 DDR 400 Infineon,
Samsung 160GB SATA 8MB, Sapphire 9600XT 128MB @549/324, Chieftec+Enermax 365W

Arkadij ::

Bil. Zakon je blo pa tud folka je blo velik, čeprav se na prvi pogled ni zdel tko. Mogoče je bil mau prekratek, samo vseeno mi niti malo ni žal. Sej ne, da bi bil ne vem kakšen fan Lennyja (sem bolj v 70s rocku), samo je pa le bil eden izmed redkih velikih rock koncertov v Ljubljani. S Fly away je pa totalno razturu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Arkadij ()

leonius ::

Jup, ozvocenje je kar hudo. Sem ga pomagal sestavljat. JBL zvocniki, VT3889 ce se ne motim. Koncert sem spremljal iz najlepše možne lokacije - stolpa med gledalci:) Glede organizacije...hmm..organizator so BeBe koncerti, ki organizirajo večino koncertov v Lj, tako da nevem zakaj bi bila organizacija slaba. Ce je interes pripopam par fotk na net slikanih s stolpa na koncertu in slik s postavljanja odra in priprave sounda in luči.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: leonius ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pixies v Krizankah

Oddelek: Sedem umetnosti
242515 (1236) c3p0
»

Iron Maiden - The Book of Souls

Oddelek: Sedem umetnosti
284581 (3731) Nikec3
»

Koncert Rammsteinov v hali Tivoli (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Sedem umetnosti
10623896 (21325) Tear_DR0P
»

R.E.M. V Hali Tivoli

Oddelek: Sedem umetnosti
181614 (1294) TheHijacker
»

Vtisi po Siddhartinem koncertu (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
796587 (4568) zile

Več podobnih tem