» »

Koncert Rammsteinov v hali Tivoli

Koncert Rammsteinov v hali Tivoli

«
1
2 3

Jackal ::

Končno jih bomo dočakali v Sloveniji - Rammsteine namreč. 25. februarja so napovedani v hali Tivoli.
Upajmo da bo tokrat šlo vse po sreči in se ne bo Flake spet zastrupil s hrano kot daljnega leta 2002, ko so bili prav tako napovedani pri nas.
Cena vstopnice pa tokrat znaša 7k v predprodaji.

Informacije o njihovem tour-u
Herzeleid - Obvezna internetna stran za vse oboževalce

Pa me zanima, če se ima namen kdo od soforumašev udeležit tega koncerta?

Bo kdo vzel s sabo dežnik? Tuš (save link as - 7.12MB)

[tema namenjena za razprave in informacijah o koncertu]

Daedalus ::

Jaz že mam karto:))
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

OwcA ::

Močno razmišljam o tem.
Otroška radovednost - gonilo napredka.

Longinus ::

hmm sem bil v prepričanju da je rammstein resni band ampak opažam da sem se motil kar dokazuja ta video.

Jackal ::

Video pač nakazuje del showa, ki je pri Rammsteinih znan že sam po sebi.

Glede resnosti sem pa zadnje čase vedno bolj navdušen nad njihovimi besedili in nad podlago le-teh. Pa njihova prednost je tudi v jeziku... Vsaj zame izpade naravnost mojstrsko, čeprav sem v srednji šoli sovražil nemščino.

Sicer mislim, da vsega tega showa, kot je bil na koncertu v Berlinu, ne bo. Konec koncev gre le za zaprto dvorano, tam pa je bilo vse na prostem in so si lahko privoščili pirotehnike kolikor so je pač hoteli.

PS: Owca... tudi sam sem najprej samo malo razmišljal o tem da bi se udeležil koncerta, pa se mi je sprva zdelo da to ni zame. Tudi nimam it s kom na koncert. Samo po nadaljnem razmišljanju sem ugotovil, da je to priložnost, ki je nikakor ne bom izpustil, saj bi si potem lahko samo očital zakaj sem zadevo izpustil. Nenazadnje grem tja zaradi Rammsteinov in ne zaradi česarkoli drugega.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jackal ()

zlabo ::

Jaz imam karto že ene 10dni doma:P
Se vidmo8-)

R33D3M33R ::

Jaz tudi grem, karto mam pa že od nevemkdaj, sem jo že zdavnaj kupil.
Zanima me kaj bo če bo koncert slučajno odpovedan (Nepredvidene okoliščine pa to:\ ). Verjetno je tisti denar vržen vstran ali kako? :(
Moja domača stran: http://andrej.mernik.eu
Na spletu že od junija 2002 ;)
:(){ :|:& };:

Zgodovina sprememb…

smilyxx ::

Jst mam tut ze kar lep cajt karto doma. Jst samo upam da ne bo prov potiho. Jap deznik obvezen :D :D :D
Save water.
drink beer.

pitbul ::

Karta že doma na varnem mestu, nekaj od njihovega super šova bomo ziher dobil, pa tud če že ne, sam da bo ozvočenje dobro.:D :D :D


A ma mogoče kdo playlisto od tega toura, da bi se dal vedet, kaj bojo igral

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: pitbul ()

|CyGNUS-x ::

Sick ;((
Ni in ne more biti nobenega drugega načina za preizkušanje
resnične moči kapitalistične države kot je vojna.

Jackal ::

Torej od koncerta nas ločuje le še en dober dan.

Iz zaupnih virov je tudi prišla informacija kakšna naj bi bila setlista:

Reise, Reise
Links 2 3 4
Keine Lust
Feuer frei!
Rein raus
Morgenstern
Mein Teil
Stein um Stein
Los
Moskau
Du Riechst so Gut
Du Hast
Sehnsucht
Amerika
Encore
Rammstein
Sonne
Ich will
Encore
Ohne dich
Mein Herz brennt
Stripped

Ravno prav novejših + starih komadov, čeprav pogrešam še kakšnega (Spieluhr :'()

C U @ Ramms+ein :))

Daedalus ::

Ja, Spieluhr bi skor mogo bit, pa mogoče za vmes Seeman... Pismo, jaz sem včeraj fasal tak prehlad, da mi ni danes nič jasno. No ja, na koncert grem, pa magari s 40 vročine:))
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

zlabo ::

Kdaj mormo bit tam?
A začne se ob 8h ane?

LP, zlabo

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: zlabo ()

Jackal ::

Vrata v dvorano naj bi se odprla ob 18.30.

Stampl ::

me wanna go.
ampak nimam nobenga za sabo, sam pa ne;( in tak ne grem:'( :'(
ampak playlist je huda,
da boste kej povedal kak bo!!
pa za posnetek: imam celega iz koncerta in ne izpade kej prevec sick>:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Stampl ()

jabba ::

Upam, da bo kako presenečenje npr.: Rammstein bi lahko odšpilali, kakšen komad od Laibach
saj verjetno znajo kakšnega. Še boljše pa bi bilo, če bi se na odru pridružili Laibach in bi skupaj odšpilali par komadov... To bi bilo noro.
Rock`N` Roll

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jabba ()

Jackal ::

@snayper - Jaz grem sam... taka malenkost mi pa že ne bo preprečila ogleda koncerta.

Sicer pa se nekaj govori, samo je vse še bolj nepotrjeno - bomo videli jutri.
Namreč komad Ohne dich so za njihov single CD priredili - kdo drug kot - Laibach s pomočjo pevke Mine Špiler. Na CDju je komad znan kot Mina Harker's Version – Remix by Laibach

Mogoče pa le...

d0rK ::

Ah jz sm hotu it, pa mam izpit...:/

smilyxx ::

10 hours and counting...
Save water.
drink beer.

Stampl ::

@ Jackal
ti si tud mal starejs kuker jst:8)

Soon ::

Pozdrav

Jaz že dva meseca žulim karto v denarnici
Predskupina: Apocalyptica

Pozdrav
Miran

Jok3r ::

Nej ker kej posname. Men je zelo zal das nism dobil karte. :'(

Stampl ::

posnemte pa gor dejte:D
pa da ne boste apocalyptice pozabil:))

smilyxx ::

a kdo ve kaj bo apocalyptica igrala?
Save water.
drink beer.

Stampl ::

mislm da iz tastare plate pa kej iz tanove(sam nisem šur)

Jackal ::

Baje bo poostren nadzor kar se varnosti tiče. Sem sprva mislil vzet s sabo digitalca, samo bo zgleda ostal kar lepo doma.
Tako da z ostalim snemanjem tudi ne vem kako bo kaj.

Novica na RTVSLO

smilyxx ::

Kaj bi blo lahko anrobe če maš digitalca s sabo?
Save water.
drink beer.

Alexius Heristalski ::

Ja ne smeš jih slikat, ker jim s tem ukradeš dušo!:D
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

Thomas ::

Še nikoli slišal zanje.

Daedalus ::

Digitalca ne smeš met zraven, ker slikovni material s koncerta spada pod copyright (al neki takega).

Thomas - pejd na njihovo stran, mogoče ti pa bojo všeč;)
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

Thomas ::

U pa res! Kaj jest zamujam .... :D

|CyGNUS-x ::

>>Še nikoli slišal zanje.

Komu mar?
Ni in ne more biti nobenega drugega načina za preizkušanje
resnične moči kapitalistične države kot je vojna.

Alexius Heristalski ::

U pa res! Kaj jest zamujam ....
... do kraja skomercializirano različico Laibach.
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

Jackal ::

Po zadnjih informacijah organizatorja naj bi bil koncert prestavljen približno za 1 uro.
Problem je bil namreč s tovornjaki, ki so pripeljali ozvočenje in zaradi snega niso mogli do dvorane.
Tako naj bi se po novem vrata dvorane odprla ob 19.00.

Thomas ::

> ... do kraja skomercializirano različico Laibach.

Naj živi bratstvo Ruskih in Slovenskih Germanofilov! :))

|CyGNUS-x ::

>>U pa res! Kaj jest zamujam ....
... do kraja skomercializirano različico Laibach.

Laibach se ti zdijo podobni Rammsteinam? Zanimivo.. še po bolj pa je zanima primerjava s skomercializirano različico Laibachov. Kaj Laibach pa nisi skomercializirani? Vidim, da nimate predstave kaj je v glasbi skomercializirano in kaj ne...
Ni in ne more biti nobenega drugega načina za preizkušanje
resnične moči kapitalistične države kot je vojna.

Alexius Heristalski ::

Naj živi bratstvo Ruskih in Slovenskih Germanofilov! :))
Zarad mene lahko tudi propade, ker ne poslušam ne enih ne drugih. Le kaj zamujam?:D
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

Zgodovina sprememb…

Alexius Heristalski ::

še po bolj pa je zanima primerjava s skomercializirano različico Laibachov.
To ni zraslo na mojem zeljniku, zadnjič je bilo v Aritmiji nekaj glede tega. Mislim, da je bil intervju s članom Laibach in je nekaj govoril o tem.
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

OwcA ::

Dobesedno interpretiranje izjav Laibachovcev je precej nehvaležna stvar. Potem ljudje kar naenkrat v njih vidijo neonaciste in podobne bedarije. ;)
Otroška radovednost - gonilo napredka.

zlabo ::

Jackal, od kje ti te informacije?
Torej a je 100% prestavlen?

|CyGNUS-x ::

>>>še po bolj pa je zanima primerjava s skomercializirano različico Laibachov.
To ni zraslo na mojem zeljniku, zadnjič je bilo v Aritmiji nekaj glede tega. Mislim, da je bil intervju s članom Laibach in je nekaj govoril o tem.


Ja a je govoril ali ne? Če ne veš točno rajši ne govori, ker s tem zavajaš folk, ki ne ve o čem se gre..
Ni in ne more biti nobenega drugega načina za preizkušanje
resnične moči kapitalistične države kot je vojna.

Jackal ::

Za prestavitev pravijo tako na vstopnice.net - po tel. informacijah.
Tudi sam nekako ne verjamem ravno in se ravno odpravljam tja. Bomo pa že počakali. :))

bzp ::

je tudi na TTX, zacne se ob 21h!

zlabo ::

OK, tnx;)
Za kje pa mate folk karte? Kje mislte da je nejbolš?
Jaz imam parter-stojišče.

LP, zlabo

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: zlabo ()

zlabo ::

Zdej sem dam pršov...
Folk, kako se vam je zdel:D

Mislm men je blo nepopisno!!
Nism si mislu da bojo v zaprti dvorani uporabil tok ognja in pirotehnike!
Res majstri 1A! Odšpilal kot je treba.

Lp, zlabo

Jackal ::

Tudi jaz sem zdaj že doma (glede na to, da me je čakala po koncertu 140km dolga pot).

Tisti, ki mi je rekel, da bodo fotoaparati prepovedani, bo dobil ob prvi priložnosti batine od mene... ;((

Ok... sam koncert... Ostal sem brez besed... z odprtimi usti kot riba na suhem... nepopisno... Sem si pred koncertom namreč ogledal njihov DVD - Live aus Berlin, ki naj bi bil tako dober... sploh se nima šanse primerjat s tem tu v Ljubljani. Dejansko vsak komad je bil zaigran tako dobro, s takšnimi efekti - luči, stroboskopi, sam oder, poleg vsega pa pri vsakem komadu pirotehnika.

PS: Flamethrowerje smo pa videli kar 6x 8-O ... namreč v komadu Feuer Frei - Till in oba kitarista, potem v komadu Mein Teil - spet Till, pa še v komadu Rammstein (Till vsakega v eni roki). Da posebnih šob z ognjem na začetku odra sploh ne omenjam... Enostavno nepopisljivo.
Kombinacije z ostalimi efekti - fantastično in odlično časovno usklajeno...

Niti za miljoninko sekunde mi ni žal tistih 7 jurjev za karto. Bi dal celo 2x, 3x... 10x več, ker tak šov kot so ga naredili... uh... še zdaj sem čist paf (kot bi rekli nekateri).

Tudi Apocalyptica se je super izkazala. Edino sem pričakoval, da bodo igrali malo dlje. Ne vem a sem tako padel v to ali je bilo res tisto bolj kratko... So pa tudi na koncu družno zaigrali komad Ohne dich.

Z eno besedo - nepozabno.

PS: Sem bil na vzhodni tribuni in imam občutek, da bom par dni slabše slišal na levo uho... pa verjetno ne bom edini... na zahodni trubuni pa ravno obratno.

smilyxx ::

Waaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa bil sm v prvih vrsti na stojiščih, splačal se je 2 uri zuni na mrazu stat. Morm rečt da je bil to najboljši koncert na katerem sem bil. Ne da majo sam hudoooo dobro muzko, tud sam koncert je en velik show. Res za čist vsako pesem so se potrudil, pa nardil neki posebnga. Kapo dol. Tud strahovi, da bo koncert pretih so izginil takoj, ko smo stal pred dvorano, pa se je ta začela trest ko so base spobaval. Od Apocalyptice sem sicer pričakoval malo več, ker bi lahko kakšno pesem več odigral, pa tut izbira komadov mi ni bla glih najljubša, sam še zmeri so bli odlični. Najbolj mi je blo všeč, ko so se vsi zbral na odru, pa skupi odigral ohne dich. Jap priotehnike je blo pa res tolk, da sm jest sam gledu. Res ogromno so uporabljal ognja, hudo ej blo pa tut pri komadu Amerika, ko so celo dvorano zasuli s trakci (stal sem ravno pod enim od tistih strojev k so trakce metal). Tud sam oder je noro dobro zgledal, pa tut pri kostumih so se pomatral (ri Mein Teil, kjer je mel mikrofon skrit v mesarskem nožu). Če vam je taka muzka usaj mal ušeč, vam je lahko žal da niste šli.
Save water.
drink beer.

zlabo ::

Pa še enkrat o koncertu: fenomenalno!
A ,a kdo kake slikce, men je ful žal da nism digitalca mel.

Aja, folk, 31.5.2005 so v Gradcu Iron Maiden. A gre kdo, jaz grem skor 99%, cena z organiziranim prevozom je 13.000SIT.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: zlabo ()

bozicek ::

Brutalno.
Sploh plamen. Ko so stirje spredaj in trije zadaj pri bobnih naenkrat bruhal.
Bil sem bolj zadaj na tribuni, pa je ratalo vroce ko je bruhal plamen, kaj je bilo sele spredaj.

Drugace pa Mein Teil. Nozi (ko jih je brusil med tisino) in pa ko je v loncu kuril. In ko ga je "skuhal" je ven pobegnil imel lucke na ramah pa kadilo se je iz njega. Na koncu ga je pa z raketami zasul

Ali pa ko je preko dvorane poletelo par raket v strelovod na sredi

Vredno vsakega tolarja. Je zaradi showa
Darila letos samo za poredne

Bato|\| ::

Hehe sm uspel posnet med tsunamijem ljudi tale Feuer Frei, oprostite za zrukan video :D Res pa je sam en odlomek.Filmček je 8-) Tukaj
«
1
2 3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Laibach

Oddelek: Sedem umetnosti
214056 (2529) gzibret
»

CRT monitor trese sliko

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
232712 (2273) Azrael
»

Kako mocneje pritrditi hladilnik na K7 plato?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
211346 (1084) _godzila
»

Vodno - par vprasanj

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
241979 (1395) tec
»

Dobil sem dve neznani enoti...

Oddelek: Strojna oprema
101088 (942) flashroyal

Več podobnih tem