» »

Najboljsi PopUp stoper za IE?

Najboljsi PopUp stoper za IE?

KontraCepec ::

Zanima me kateri popup stoper za IE se zdi vam (uporabnikom IE) trenutno najboljši in zakaj.
Ne zanima me, da ima mozilla, pa tudi opera že vgranjenega najboljšega in IE sploh Suxxx na vseh področjih!!

jurre ::

vcasih sem uporabljal 12 ghost, delal je bp, blokira okna, ce hoces da se odpre drzis ctrl pa je..

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jurre ()

PARTyZAN ::

Mislim da je imel firewall Zone Alarm vgrajen en ql popup stopper...

Microsoft ::

Ad-aware 6.0


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

Elemen_T ::

Google toolbar.
Že sam po sebi uporaben...s popup blockerjem pa fantastičen.

Sej - vse kar je ..by google.. je fantastično :)

alesrosina ::

ce uporabljas MSN mesenger in hotmail, pol se ti najbl splaca MSN toolbar, ce uporabljas Yahoo mail in Yahoo messengewr, potem Yahoo toolbar, drugace pa kot so ti ze predlagali Google toolbar. Jaz uporabljam slednjega oz. sem ga uporabljal, sedaj pa uporabljam Avant browser - ima pop-up blocker (sicer kdaj blokira tudi kaj, kadar ne bi bilo treba - skratka google toolbar mi je "lepse" blokiral) in pa tabed browsing (ubistvu ga zaradi tega nucam).

HerrBaron ::

Tudi jaz bi ti predlagal Google Toolbar
Ni boljšega za moje pojme, pa še zastonj je.

pivmik ::

Pa še krši tvojo zasebnost z beleženjem strani ki si jih obiskal.
LP, Gregor GRE^

xenon74 ::

Ena od možnosti je da naložiš Service Pack 2 za XP-je, ki ti vgradi soliden pop-up blocker in še kup drugih apdejtov za IE, vidno boljši firewall za XP-je ipd. Na eni mašini imam že cca 4 mesece naložen SP2 + automatic update in deluje brez problemov. Druga možnost je Mozilla :D

X74

BaRtMaN ::

Raje počakaj na končno verzijo SP2ja, ki je itak obvezna za vse resno ljudim ki hočejo kaj delat na internetu dalj časa.ž

Najbolje je, da si omisliš nov browser, kot FireFox ali Opera.

PARTyZAN ::

lol...če vam je človek napisal da ga ne zanimajo ostali browserji ...

Gandalfar ::

PicNiK: sej si lahko izklopis

BaRtMaN ::

Potem pa AvantBrowser al pa MyIE, samo jedro je še zmeraj gnilo. :>

BigWhale ::

Mozilla? Opera? ;)

Ah, cancel that, to te ne zanima...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BigWhale ()

Spajky ::

vnesi si v hosts datoteko vse advertising serverje (najdi po netu zamenjavo za ta fajl-updejtano), pol bo bolj redko kaj skakalo ven... kar ne bi smelo ... 8-)
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

zvitorepec ::

Pop up stopper - basic. Vgradi se kot toolbar v IE, ni zahteven in se nekaj nastavitev ima.
HOWGH!

Klemenn ::

em, bump? ;)

tut jz iščem neki pameten blocker?

sem uporabljal meaya - popup ad filter, pa stvar dela vse manj..(mogoeč zato ker je ista verzija že dooolg časa)

pa me zanima kaj se zdj kj splača uporabljat? V bistvu bi tista myIE kombinacija (zavihki+popup blocker) bla kul, sm myie2.com ne dela več!

toreJ?

Ziga Dolhar ::

Jebediah, BUMP, www.maxthon.com, bemo!
https://dolhar.si/

gorann ::

se vnaprej oproscam, ampak me zanima, kaj vidite v IE? men je res opera velik boljsa ker je hitra pa vse je notr vgrajen, kar ravbs za brskanje, tud popupsi so lahk blokirani kr fajn, povrh je velik lepsi od IE, edina hiba so reklamna okncka na zacetku, ker je kao placljiva oz. zastonj z reklamami:) vem da ne pase tale moj post sm, ampak vseeno hocem slisat razloge v korist IE, namrec ne maram ga:))
lep pozdrav, Goran!

alesrosina ::

Torej za IE pop-up blockerje si namestis SP2 (ne vem zakaj ga se nimate, tisti ki ga nimate).

gorann: 100 ljudi, 100 čudi so včasih govoril v Jugi ... Men osebno se pa Opera ne dopade.

Jason007 ::

Meni osebno je najbolši PopUpCop...Je enostaven pa integrira se v ie.Poleg tega pa še ima eno dobro funkcijo: sproti lahko določaš kaj se ti na straneh odpre kaj pa ne (npr.: če nočeš da se ti odpirajo slike jih lahko izklopiš, ali pa flashi,pa skripte, zvoki) Navsezadje lahko imaš vklopljen samo text... Idelna rešitev za tiste s slabimi povezavami.

---------
ne bi jaz serijskih in podobnega na forumu gledal - P.
Vsaki dan je en dan manj.Yesssss!!!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Predator ()

Ziga Dolhar ::

Jason007, beri.
https://dolhar.si/


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Resnična resničnost (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Novice / RTV Slo
20019796 (12888) BigWhale
»

Nova anketa! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Ankete
1209614 (9614) moj_nick
»

Internet Explorer stopa na pota združljivosti

Oddelek: Novice / Brskalniki
182488 (2488) CaqKa
»

Nezaželjene internetne strani oz. reklame!

Oddelek: Programska oprema
71542 (1419) moj_nick
»

Zelje za Internet Explorer (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
514675 (3814) Road Runner

Več podobnih tem