» »

Kaj vas zanima?

Kaj vas zanima?

c0dehunter ::

Trenutno preurejam mojo stran. Zanima me, kaj Vas predvsem zanima, mogoče kaj takšnega, kar ste iskali po internetu, pa niste našli... Prosim, povejte kaj vas zanima, pa tudi kaj mora vsebovati dobra spletna stran! Hvala!

pivmik ::

Napiši čim več o temu kar ti njabolj obvladaš, ker tebe zanima.
Npr če te zanima ripanje DivX in to obvladaš napiši kakšen dober tutorial poln slik kako zripat, kake progrtam uporabit, na kaj je treba pazit....
Ali predstavi kakšen dober program, ki je tebi všeč v slovenščini(recimo brsklanik oper, predvajalnik Media Player Classic....).


Ne pisat tvoje biografije, najljubše filme, muzike, igralce.... zaradi tega folk ne hodi na internet. Ne objavljat smešnih slik, ker je na netu na tone takih strani.
LP, Gregor GRE^

c0dehunter ::

Hvala za nasvet, ki ga bom tudi uporabil... :))
Prosim še za več odgovorov, v katerih opisujete, kaj naj bo na spletni strani, kaj vas zanima...

rokpok ::

To je stvar okusa. Meni osebno so všeč strani, ki so koliko toliko lepo narejene in pa seveda pregledne. Vse stvari, ki se nahajajo na strani, morajo biti dostopne največ z nekaj kliki. Zelo se mi dopadejo tudi tako imenovani list-menuji, v katerih so lepo naštete vse stvari, ki jih lahko najdeš na strani (pohvala Slo-techu :D ). To bi bilo to.

Lp
Rad bi bil pingvin.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: rokpok ()

webfreak ::

Tako kot so ti že povedali je vse skupaj stvar okusa, dostopnosti in privlačnosti.

Drgač pa neredi stran ki bo predvsem pregledna, privlačna in povzema tisto s čemer se ti rad ukvarjaš in si v tem tudi dober (ali pa vsaj misliš da si). Zasnuj stran kot uporabniku prijazno, dostopno (tukaj lahko malo prebereš tudi o dostopnosti strani drugim uporabnikom s posebnimi potrebami -> invalidi,...). Če potrebuješ kak nasvet oziroma link na tem področju ti z veseljem najdem oziroma kar prilimam kakega ;)

Rad pa bi dodal da ni lepo uporabljati druge kode ali kopirati idej drugih. Predvsem izdeluj s svojimi idejami in znanjem. Ne "kradi" dugim kajti za to so se nekateri kar dolgo trudili. (danes sem malo jezen na ta net ker vidim kake budale se pojavljajo gor >:D)!!!

c0dehunter ::

Ok, upošteval bom vaše predloge. Ko bo stran končana, bom postavil link, da vidite, če je uredu, kaj naj dodam...


Hvala vsem! ;)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Uvod v izdelavo spletnih strani (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Izdelava spletišč
277264868 (1177) Netrunner
»

Izdelava spletne strani festivala

Oddelek: Izdelava spletišč
222236 (1332) Phantomeye
»

Mnenje spletne strani : FreakDizajn.si (strani: 1 2 )

Oddelek: Izdelava spletišč
565338 (4016) Tydek
»

Iščem Izdelovalca spletne strani!!!!!!!!!!!

Oddelek: Izdelava spletišč
423003 (2138) Matev
»

Kakšen program mi svetujete ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Izdelava spletišč
885882 (5070) webfreak

Več podobnih tem