» »

Switch in SIOL TV

Switch in SIOL TV

DanKick ::

V kratkem dobim SIOL TV in vse, kar pripada zraven. Tudi switch, jasno. Zanima me, kako se slednja stvar obnese, katere znamke je in če je kakršenkoli problem, če bom kasneje priklopil še en PC na njega.
Predpostavljam, da je dovolj switch in računalnik povezati z mrežnim kablom in ima računalnik takoj dostop do ADSL-ja. Ali je potrebno karkoli spreminjat na računalnikih in nastavitvah do interneta?
Kako je z deljenjem povezave pri switch-ih? Recimo če sta dva računalnika in bi hotel imeti 50%-50% ?

K0K0 ::

Za znamko sicer ne vem ker a je ampak jest mislim da nebi smelo bit problemov.
Ja računalnik sam prklopiš in dela ja. Pri switchu ne moreš omejevati hitrosti prenosa za posamezen računalnik.To sam prklopiš pa dela :D.

jurre ::

switch je firme level one, dovolj je da povezes in dela vse, jaz imam se ruter umes

OldSkul ::

Switch dela dobro toda problem je ker je tako lahek, sicer ima magnete toda ali je moja miza iz železa?

DanKick ::

Pa se ne da software-sko omejiti pasovne širine na vsakem računalniku posebej ?

jurre ::

jah, jaz imam lezelo ohisje pri serverju in lepo ponucam magnetke, tko da je pripopan pri strani zadaj na stranico:D

DanKick da se s programi, mislm da bi se dalo z netlimiterjem

Vesoljc ::

je kdo opazil, da zadeva sem ter tja stekne, ce se prevec igras z kurzorjem? pomaga le reboot... :|
Abnormal behavior of abnormal brain makes me normal...

jurec ::

ALi ima kdo težave z mrežo, ko priklopi SIOL TV?
Jaz sem imel: ADSL------RUTER---PC
sedaj imam: ADSL ---SWICH---RUTER---PC , iz swiča pa na prej na Siol TV

Težava je v tem da mi po določenem času mreža ki je za ruterjem kar neha delati. Rešitev je da resetiram ruter. To ni sprejemljivo ker pol bi mogu to delat vsako uro HAHA. Ali ima kdo podoben problem?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Siol modem žično na wrt54gl v1.1 dd-wrt za WiFi

Oddelek: Omrežja in internet
217838 (7674) NeMeTko
»

Postavitev domačega omrežja (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
5319175 (17709) Vanadium
»

ADSL TV @ SiOL (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Omrežja in internet
65957273 (17597) dinozaver7
»

router ali switch?

Oddelek: Pomoč in nasveti
61355 (1275) ANGEL_B
»

ADSL modem -> Switch -> Router, kako da so vsi v istem subnetu?

Oddelek: Omrežja in internet
384852 (4371) SasoS

Več podobnih tem