» »

Se splaca NEC 2500 + 50kom Traxdata DVD-R 4x za 22.500 SIT ?

Se splaca NEC 2500 + 50kom Traxdata DVD-R 4x za 22.500 SIT ?

kixs ::

Torej se placa kupit NOVI DVD/RW NEC 2500 in Traxdata cake box 50kom DVD-R 4x hitrostjo za skupno ceno 22.500 SIT ?

LP

Fizikalko ::

Ne, kje pa. WTF?!! Dejte, fantje, malce pobrskat po forumu, predem sprašujete trivialnosti. Še zadnjič: Nec 2500 je OK, nov stane okoli 23k, torej če ga za manj dobiš (in to celo s 50 komadov DVD, za kar bi sicer zihr dal 10 čukov, raje 15) - kaj misliš, se splača? :|

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Fizikalko ()

MEDENA ::

kje to ????????????????????? 8-O

kixs ::

Jutri grem iskat v Zagreb, to je cena brez PDV-ja.

LP

MEDENA ::

oh potem pa jajc.......te traxdata so cca 400sit * 50 = 20000 sit....

bencin+avtocesta....ne splača.....

dobiš dobre dvdr medije že po 200 :D

kixs ::

@medena: ce nisi dobro videl, je cena za NEC DVD/RW 2500 IN 50 komadov DVD-R 4X od Traxdate.

LP

Caligula ::

Kupi.

Smorny ::

Maš kaki link?
Motiti se je človeško.
Ampak, če hočeš stvar totalno zajebati potrebuješ računalnik!
http://www.smorny.com/

kixs ::

Trgovina je v Zagrebu, mel ven iz strogega centra. Js sm pa drugace iz Krskega, pa mi te razdalje niso tako hude :D

Link: www.ve-mil.hr

Vse cene so na gotovino in s PDVjem, ki znasa 22% in ga tudi nekaj takega dobis nazaj. ker ne poslujejo preko Global Refunda!


PS:
Kupil bom sicer bundle 100komadov DVD-R, pa si bova s kolegom delila 50-50 :)


LP

MEDENA ::

napisal je 22500 cena brez pdvja......ja ne vem krško-zg je kok gor pa dol ene 80KM ?....NO ja jaz še vedno pravim 150 SIT/DVD-R ownz ya all :D

krneki ::

Kolk šele 0wnajo DVD-Rji za manj kot 100sit/kom.;)

Samo kaj ko cena ni vse.

MEDENA ::

erm jaz sem govoril za zelo dobre smartbuy 4x :)

krneki ::

Uh, to so iz istega testa kot Medianca ali Memorex in temu nebi nikoli rekel zelo dobro. Jaz nebi dal v svoj dvdr nič drugega kot medije Taiyo Yuden, Ritek ali pa MCC.

kixs ::

@medena:

Men ni cisto jasno kaj ti s tem mislis, da je drago ???

Sam Writer NEC 2500 s povrnjenim davkom pride nekaj cez 17.000 SIT
Bundle Traxdata DVD-R 4X 100kom pa tudi nekaj cez 17.000 SIT, torej cca 170 SIT komad.

Ker si DVDje bova delila fifty-fifty s kolegom, bo mene vse skupaj prislo cca 25.000 SIT , v naslovu sm se zmotil, ker sem odstel se razliko v davku, ki ga dobim nazaj od prejsnega nakupa.

Zdej mi pa po domace razlozi kaj tu ne stima oz. kaj je tu predrago ???

LP

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kixs ()

Malecky ::

V kratkem bom lahko dobil oz. vam bom povedal kje se da kupit DVDjcke po cca. pol cene...skoraj zastonj so tudi 8x.

kixs ::

POtem hoces rect, da je teh 170SIT za komad prevec ?

LP

Caligula ::

Le daj. Do that :D

Malecky ::

Ne ni prevec...sploh trenutno ne...

Jaz tudi trenutno placujem 300SIT za DVDje tko da 170SIT res ni veliko...ko pa pride ta posiljka bo pa ja...skoraj veliko ce bos za tako ceno lahko dobil 8x CD...itak pa dle se nemorm nc rec.

Caligula ::

Malecky, a lahk media code od teh DVDjev dobis? Da dam Herrieju da vkljuci v naslednji firmware oz ,da bo cimprej postimano?

jjokoca ::

sam neki pa ne štekam,, zakaj klapa govori da je nec 2500 dvd rw najhitrejš in najboljši dvd- rwi trenutno na tržišču, če je pa LG DVD RW GSA-4082B enako hiter sam da bere in zapisuje še dvd-ram, pa še za skor isto ceno ga dobiš! :\

Caligula ::

1. LG DVD-R pise z 4kratno hitrostjo(vsaj mislim da 4082 tud), NEC pa z 8kratno. DVD-RAM iski so dragin in ni veliko folka, ki jih rabi.
2.Cenejsi je LG postal sele zdaj in jaz bi mirno rekel, da si ga privosci, ker slab zagotovo ni.
Je bil pa vse do zdaj LG precej drazji pa vprasanje do kdaj bo taka cena. Splaca pa se zagotovo.

jjokoca ::

aha!

pa še to: kej je res z nec 2500 mogoče peči tudi dvoslojne dvd-je?

delfinus ::

Da in to z upgradom firmwara! http://forum.rpc1.org/viewtopic.php?t=25904. Prebij se skozi forum in bos videl, da jim je uspelo zapisat na DL medij.

Za infor: NEC ND-2510 je Double Layer DVD Recorder in je ze na voljo, stane 93USD. Za primerjavo NEC ND-2500a je 80USD. Vir: Newegg


lp, D.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: delfinus ()

Jaffa ::

V bistvu 2500 NEC brez problema peče 4X verbatim in tudi traxdata na 8X hitrosti... Drugih nism probal...
www.markosoft.si | www.markoshop.si
GRYPHON Z87|i7-4770k@4200MHz|16GB VENGEANCE 1866MHz
2x SAMSUNG 850PRO 256GB|GTX960|LIAN LI|BENQ BL3201PT 4K


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nec ND-2500A v 2510

Oddelek: Strojna oprema
91428 (1097) borut1
»

NEC 2500 visje hitrosti pisanja in bitsetting (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Strojna oprema
12610272 (6511) delfinus
»

DVD-ROM ne bere DVD-RW??

Oddelek: Pomoč in nasveti
171306 (1211) delfinus
»

NEC 2500 in regijska zaščita

Oddelek: Strojna oprema
201659 (1185) e-marko
»

Katere DVD-R/+R medije ?

Oddelek: Kaj kupiti
231459 (1164) Wolverine

Več podobnih tem