» »

ST internetna stran

ST internetna stran

Microsoft ::

Zakaj ST nima neke internetne strani? Da bi ble gor zbrane inforamcije o HW opremi (razne predstavitve modifikacij, triki, ...), o SW opremi (triki, nasveti, razno,...tako Linux kot Windows), in pac ostalo o cem se men folk na forumu?

Sa mi zdi mal premalo, da se sam razglasi neka tema. Bi blo dost bol kul, ce bi blo to predstavljeno z kakimi krajsimi clanki, opisi ali cem podobnem. Ker ponavad je tema z 100 posti, sam nakoncu bi se dalo vse skupaj strnat v 3 strani, kar bi blo kul za nekoga ki ga stvar zanima, saj mu ne bi blo treba prebirat 100 postov...

Pac, ob da best portalu, nekja novicami in clankih pogresam neko internetno stran.:\


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

hruske ::

hoces rect da bi rad napisal clanek?

Microsoft ::

"mini clanke", ja. No, vec takih, pa je ze neka uporabna celota.

No, pred kratkim sem ze napisal eno tako zadevo. Samo je bli problem v tem, da ljudi ni zanimalo tisto podrocje, ker je stvar starejsega formata. Linki ne delajo, ker sem to objavil se v casu, ko sem imel kabelski net in sem tako lahko "objavil" se slike, zdej imam pa ISDN. klik

Samo da se ne bom sprenevedal, sem sedaj bolj na podrocju Win2k...


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

Zgodovina sprememb…

kuglvinkl ::

Lahko razmislimo o tem, da imamo user reviewje. Ampak, to so na odgovornost avtorja, mi niti v sanjah ne bi šli ne čez slovnico, rezultate, dobalvjali HW, skratka nič. Poleg tega bi bilo to vidno samo v forumu. Nič slikic levo. O tem se morda lahko pogovarjamo.

Zakaj ST nima neke internetne strani?

Tle te bogami ne razumem?!
Your focus determines your reallity

Microsoft ::

kuglvinkl, nism cist steku tvoje vsebine predloga.

Drgac sm pa jst mislu, da bi to nekako bolj razdelili, naredili pregledno, pa da ne bi bil glih v forumu. Recimo, ce pogledas, so na desni strani teme pod Še se kadi. Zdej mas na kupu Znanost (Nanotehnologija), Software (Linux) in Hardware (leseno ohisje).

Namesto da bi blo tako "razmetano", bi naredil to bolj lepo loceno po skupinah. Potem pa se podskupine in tak naprej do koncnih clankov, predstavitev,...

Drgac, sej clanki so, sam se mi zdi vse skupaj prevec "razmetana". Recimo, da bi nardil stran, potem bi pa sel Hardware > OC > AMD > in bi potem zbral, kater model imas pa bi sel cekirati.
Pac, da bi blo vse nekako bolj zlozeno.

Al pa recimo za vse Linuxase naredi, da imajo na enem kupu polno linkov do te ali one distirbucije. Prav tako za Windows. Vsi novi popravki in razni dodatki.

Pa seveda, da bi zraven bli spisani bolj manjsi clanki. Samo potem, ko bi se jih dosti nabralo, bi blo ze bolj zanimivo. Recimo, jst sm pred kratkim mel ofjeno temo Win2kAdvSer; kako postavit novo domeno?. Tem aje razvlecena, sam na koncu bi lahka spisu en mini clanek na 1 ai dveh straneh, kaksen je postopek, na kaj je treba paziti, kaj vse s tem dosezes,...
Pol sm mel se neo tako temo; Group Policy; kako nastavit GPO za OU? Ista zadeva. Bile so tezave. Sam kako sem jih pa odpravil, pa pise nekje v 21 postu v 3 vrstici... Dvomim da bo zdej sel kdo brat tole celo crevo. Ce bi blo pa vse skupi napisano na 1~2 strani pojansenim zacetnim problemom in koncno resitvijo, bi se pa ze nasel kdo, ki bi sel to brat.
Pol je tu se ena ne kaj stara tem; Sprememba registra, da bi enejblal LAN procesor. Recimo, ce bi obstajala ta internetna stran, bi lahka sel recimo pod Software > Windows > Tweak > in bi nasel Kako enejblati LAN procesor, bi kliknil, in bi v besedi in sliki videl razlozeno, kako in kaj.
Za razglaseno temo Slo-Tech GNU/Linux bom rekel bolj na pamet, ker jo ne poznam. Sam poglej, tam je ze ~1000 postov. Zdej bi mogl potegnat crto cez vse, pa nardit neke pregled nad vsem ugotovitvam. Zacetek je kul, ko je Gandalfar opisal, kak pa kaj. Sam potem se je pojavlo se sigurno 1000 vprasanj, kak pa kaj.In zdej bi blo treba te ugotovitve, kak rest probleme, strnat, pa jih nekako razdelit, da bi mel pred sabo nek "kazalo"; grafika, mreza, zvok,....
Isto je tam tema Windows Server 2003 - mnenje ?. Sigurno je isto, kot v prejsni. Ogromne enih vprasanj in potem resenih problemov. Sam da bo zdej edn sel brat celo temo, da bo najdu en problem, dvomim. Prej bo naspisal nek nov post. Sam da se to ne bi dogajalo, bi blo treba delat neke ugotovitve, kak se res problem, al pa saj, kaj vse poskusit pred tem, preden se odlocis, da reces da neka stvar ne dela. Pac, neki napotki, predlogi in ostalo, kar se je ugotovilo cez celo temo.
Recimo, jst zdele vrzem gor 2k3, pa mi neki ne dela. Zdej naj grem brat celo temo? Mislm, da bom prej spisal nek post in vprasal nekaj, kar je ze blo reseno v nekje v temi...

Pac, da bi se delali neki zakljucki takih tem, vse skupaj bi blo dost manj obsirno (se pravi berljivo) in bi potem lahko user najprej zajadral tja, ko kaj ne bi vedel.

S tem bi se mogoce zmanjsalo stevilo postov, kjer nekdo sprasuje neko stvar, ki je bila ze 1000 omenjena v clanku (tudi men se to kdaj zgodi...).

No, da bi nardil nek ST "googl", kamor bi se najprej obrnu ob morebitnih problemih. Ce tam ni resitve, potem pa na forum....


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

Zgodovina sprememb…

hruske ::

Ampak nekateri še vedno ne uporabljajo niti googla, kaj šele da bi slisali kdaj za kak drug brskalnik kot internet explorer...

Microsoft ::

Mogoce bi pa uporabljali ta "google", ce bi bil kar kle na STju...

Kako vezo pri tem pa im IE oz. vrsta brskalnika, pa nevem.


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

Tody ::

Jim slo-tech po mojih izkušnjah celovito podpira in poroča iz sveta IT. Slikce na DESNI so iz člankov, iz katerega področja so pa je odvisno od avtorja samega. Prav tako se v novicah pojavijo linki do najbolj vročih testov železnine. Da bi mi šli pisat svoje teste se mi zdi totalno brezveze. Dandanes človek more obvladat vsaj en "svetovni jezik" drugač si pa kupi JOKER ali MONITOR ali BUG in si boš lahko prebral teste. Članki pa SO razdeljeni v kategorije in sicer so dostopne če klikneš na povezavo ČLANKI. Kar se pa tiče tvojih tem pa kr veselo na delo naredi članke in bodo bili objavljeni... No pomoje jest lih nimam kake besede pri tem toda če bo bilo kvalitetno potem niti ni važna količina.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tody ()

Microsoft ::

Da bi mi šli pisat svoje teste se mi zdi totalno brezveze.

Ja, s tem se tud jst strinjam. Sam jst nism mislu, da bi zdej sli kupovat HW pa potem to testirat. Jst sm mislu v tem smislu, da se pisejo ugotovitve dolgih postov.

Drgac se nism napisu nezga clanka, sam bom v prihodnje (tedn al dva) poskusasl kaj tazga skupi spravt.
Sam mam neko zavoro. Sm mnenja, da je lahko kle clanek samo tista stvaritev, ki ma 10 strani texta. Zdej jst bi pa napisal vec manjsih. Se prav, dons enga, juter enga, potem drug tedn se enga... No, pa ni nujno, da je to clanek. Lahka je samo neko navodilo, kako nardit to ali ono, step by step opis necesa,... Skupaj bi pa potem lahko to zlozil v en clanek. :)


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

moj_nick ::

Kar se tice dolgih tem in iskanja po njih:

Vklopis prikaz vseh odgovorov na eni strani (cough, cough, admini) in potem stisnes Ctrl+F (Edit --> Find) ter vpises tisto, kar pac isces (npr. STGL - zvok, ati, adsl) in bos zagotovo nasel.
110111001001010001010000

flipflop ::

Prikaz vseh strani je onemogočen.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[+/-]Kritika NOVIC (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Slo-Tech
49145929 (21196) CaqKa

Pritožbe 2 (strani: 1 2 3 415 16 17 18 )

Oddelek: Slo-Tech
86550870 (22537) OwcA
»

Zakaj persona rudis dodelujete? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Slo-Tech
1218940 (6010) Caligula

Več podobnih tem