» »

plaže

plaže

g0Run7 ::

poletje je pred vrati! zanima me kakšni tipi ste, kaj imate raje, divje plaže, skale, naravo...ali urejena kopališča v stilu portoroškega in podobnih?

meni je najlepše z mojo drago na skali ležat brez človeka v rangu kilometra :D

Huey P ::

Najraje bi šel na Kubo (sem velik fan Che Guevare), potem pa na kakšno eksotično plažo, kjer ni veliko ljudi (seveda s kakšno dobro p****)....
..::DOOM III: The Legacy::..

R0K ::

kakšna peščena FKK plača bi bla vredi:D

`DoC ::

Plaža je lepo da ni kej preveć natrpana, pa da je al prodnata, peščena al pa betonska pa sem zadovoljen. Bolj mi je pomembna kvaliteta morja.:D:D
+°´°+,¸¸,+°´°~What We Do In Life, Echoes In Eternity~°´°+,¸¸,+°´°+

Elemen_T ::

Divje plaže najbolj sedejo...Madagaskar, Bali, Java, Sr.Afrika , pa tudi Bol (Dalmacija) ni slab...

Voranz ::

Bondy Beach, Manly Beach, Coogee Beach vse tri Sydney, Australia + Frazier Island, Australia. To so najboljše plaže kar sem jih obiskal dosedaj in jih bom še, for sure.

Thomas ::

D..... na otoku P.....!

Pa ne okol govort!
:D
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

modelizer ::

Men je pa čist kul kamenjak, ful čist morje, pa zraven je Pula, pa burginjon:D
...........fly, robin fly........up, up to the sky

Bessie ::

Na Cypru je najboljša plaža Lara, do nje lahko prideš samo z džipom je pa iz črne mivke, v jadranu je pa zakon otok Silba, tja se pripelješ z gliserjem, na otoku pa ni nobenih cest (ni avtomobilov), najmanjši premer je 100m od ene obale do druge, sam otok pa je v obliki osmice.

Elemen_T ::

Mogoče malo preveč idealiziram(o) pogovor.
Modelizer me je spomnil...
Pula...medulin - Kažela FKK - najbližja in res lepa plaža oddaljena 230km od Slovenije, z avtom dobri 2 uri.

OZZY ::

Hm: Kak nudistična je zmeri uredu. Drugače pa pri meni ni ovir in kakih posebnih potreb za kopanje. Samo da je voda pa sem vesel. Samo taka čista. Najbolj je na otokih. Kakšen Hvar un podobno.


Se vid, da sem po horoskopu Ribi.:D
Go with the flow.

ro3b ::

heya!

pejte v IZRAEL tel aviv Haifa napozabno doživetje tko mi je dobr tam dol da ne vem če ne bom šel enkrat živet dol.
al pa IRAQ IRAN čudovite dežele arabce sm js mel tko zmeri rad

kva parvte:))

DrSergioDJ ::

hehe, jest pa prisegam na otok Rab ( CRO ) in plažo ' rajska plaža ', ki to tudi res je :D lepa peščena plaža, nažalost morš dolg cajta hodit, da prideš v globoko vodo ( bolj primerna za družine z majhnimi froci ), ma vseeno seka :D
...

kuzifix ::

Hmm, se nism nasel svoje idealne plaze ... So mi pa vsec pescene, al pa prodnate, pa tud mivka ni svoh. Sam bistveno je da je cista voda, pa da se po moznosti dno vid, tud ce je globoka (dost sam plavam mal dle, pa ne maram ce je pod mano temno morje ... brrrr ... sam cakam da me kej u globine zvlece). Drgac so mi pa tud visokogorska jezera pr srcu, pa rek se tud ne branim. Pa seveda ne sme bit ravno kasn masovn turizem, pa guzva.
Sometimes I think the surest sign that intelligent life exists elsewhere in the universe is that none of it has tried to contact us.

abcde7 ::

men so pa ušeč plaža-mivka, al pa s kamenčki!!!
Al pa gune iz Baywatcha...:DPa tud take reševalke na bi ble slabe na plaži:D

ahac ::

Najboljša plaža, kjer sem se kopal je bla na Škotskem. Okrog skale, na sredini mivka. No, ja, voda je bla full mrzla. 8-)
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

St@jler ::

Mogoče je tole mal offtopic sam se mi ne zdi nove teme sam za to odpirat. Pa sej mal ma povezave s plažami.

Zanima me, če je na Rijeki al pa kje dost blizu (da se da peš pridt) kšna plaža al pa kopališče. Sm gledu da je tm kamp v Preluki sam to je trebat it z busom. Je pa tko k bom cel dan na Rijeki (šele zvečer trajekt) pa da nebi sam lutov po mestu.

Kakršnakoli ideja je dobrodošla. :D

Poldy ::

Meni je važno, da je blizu, torej istra, krk ali cres... super je, če imaš s seboj čoln, da se malo zapelješ ob obali in najdeš dobro in predvsem čisto plažo - v medulinu recimo imajo zelo lepo "plažo" prvi otočki...

Mivka je brez veze, ker je tam voda hitro kalna. Saj navsezadnje v vodi plavaš in ne hodiš.

Če imaš denar pa bali.

Ziga Dolhar ::

Tale plaža je bila meni všeč:



Blazno kul je, ker se tale sipina na dnu slike vleče fuuuul daleč.

Še precej naprej od te točke:



--

Sicer pa glede plaže nisem jako zahteven: mivka je sicer kul, vendar se redno vsako leto kopam ob betonski obali nič kaj "lepega" morskega dna. Glavno, da je družba zravn :).
https://dolhar.si/

Zgodovina sprememb…

iso2000 ::

Mivko sovražim, ker si ves usran, pa še v morju je slaba vidljivost. Prisegam na divje skalnate ali kamenjaste plaže, kjer po možnosti ni preveč ljudi. Mi je pa vseeno ali v kopalkah ali brez. Pa fino je, če je kje kakšno drevesce, ki mi nudi dovolj sence, ker na soncu se ne maram pražit... Poglavitno je pa , da je morje čisto! No, pa kakšna skala s katere lahko skačem na glavo/salte... je tudi nepogrešljiva:D . Pa jako fino je tudi, da je voda hitro globoka.
LP

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: iso2000 ()

TribesMan ::

Uf... sem se spomnil zdele... pred leti sem bil z starši na Hvaru in smo se en dan odpeljali na Paklene Otoce (majhni otočki nekaj kilometrov oddaljeni od Hvara). Tam so pa super plaže... zalivček, mivka, globina do 3 metre, voda kristalno čista... uglavnm superca. Če se boste kdaj zadrževali na Hvaru morate nujno it na Paklene Otoce. ;)

LP

TribesMan
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

Mr_Globus ::

Mesečni zaliv pod belim križem :D Samo bala ker je ga zdaj poznajo že vsi pa je poleti po 40 bark tam :\

neoto ::

črna plaža > Santorini (Grčija)

St@jler ::

uf ja santorini...sam pesek je pa peklensko vroč >:D

btw a res nuben ne ve za kšno plažo al pa tko za kopat pr Rijeki. Sej najbrž res ni k so sam pristanišča tm, sam useen...help?!

TribesMan ::

neoto... črna plaža je luštna, sam jest mam zelo slabe spomine na tist kraj. Tla so vroča kot prasica, in če nimaš ležalnika in marele se spržiš kot šunka :>... De ne omenjam da mi je enkrat ko sem v teku proti morju (da bi ohranil svoja stopala neopečena) padel direkt na hrbet, ko mi je spodrsnelo na sluzastih skalah v morju... sem mel cel hrbet krvav :>

LP

TribesMan
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

neoto ::

na santoriniju smo bili proti koncu septembra, tako da je bilo na črni plaži ravno prav (pa še bazen smo imel čist zraven...)

Tear_DR0P ::

men je najljubša lesena plaža - pritrjena na čoln, odpelješ jo pa tja kjer ti je všeč. Drugače pa sem bil zelo zadovoljen z baščansko plažo - baška na krku - prod in mivka delno urejena.
Pakleni otoci niso samo 3 metre globoka voda, se najde tudi 10 in več - ko sem bil tam je nažalost morje sluzilo in še neke kurčeve alge so crknale, tko da je blo sluzavo tudi po tleh.
Rajska plaža je mulj in ne mivka, lepa je bla samo pozimi, polet je bil pa ves mulj dvignjen v vodi, tko da je bila vidljivost nič.
Zelo všeč mi je bil tudi kraj Šilo na krku, nasproti Crikvenice. V prelivu je voda globoka do 90 metrov, tko da tisti ki vas je strah temne vode, se ne odpravljajte tja. Kdor pa rad lovi - sploh podvodni ribolov - bo tam našel raj - so tudi morski psi, ki pridejo za ladjami - sam ne vedno.
Istrske plaže so blj bedne, je pa dost italjank in švabic.
Ena izmed bolj norih plaž mi je tudi na Susku otok pri lošinju.
Pa plaža ohridskega jezera je bla tud zanimiva, sam sem bil tam samo en večer in en dan - bil sem v strugi.
"Figures don't lie, but liars figure."
Samuel Clemens aka Mark Twain

iration ::

staro par dni:

Tudi jaz bi imel kakšno pravico rad v življenju. Npr. pravico do tega, da delam
12 ur na dan in sem za to nagrajen s strani delujočega ekonomskega prostora, ne
pa kaznovan s strani Salmoneličevih gremlinov. - NavadniNimda

Ziga Dolhar ::

"Gremo na sprehod do rta?" dobi tule zanimiv pomen ... :)
https://dolhar.si/


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Dopust 2017 (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8929027 (26348) maco-maco
»

Obmorsko dopustovanje z majhnim otrokom

Oddelek: Loža
3412834 (11881) l0g1t3ch
»

Dobri avtokampi na Hrvaškem in v Sloveniji (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5957750 (27985) shinko
»

Grčija- Zakintos

Oddelek: Loža
3710126 (3554) balocom
»

Otok vir (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6126163 (24528) gzibret

Več podobnih tem