» »

Na Hrvaško z SIT, EUR ali HRK?

Na Hrvaško z SIT, EUR ali HRK?

maxy ::

Kaj se letos bolj splača?
Pogledal sem uradni tečaj na Hrvaškem in če preračunam pridem do tega da je najbolj ugodno iti kar s tolarji.
Pri nas te pridejo HRK okoli 33,2 SIT.
Če gres s tolarji, prideš z menjavo na 32,9 SIT za HRK.
Če pa pri nas kupiš EUR pa te pride okoli 33 SIT za HRK.
Kako je s provizijami v hrvaških menjalnicah? Jaz jih nisem upošteval ampak sem jemal nakupni tečaj.

AndrejS ::

Najbolje je ne iti na Hrvaško

maxy ::

Na žalost naše morje ni kaj prida, za družino s 3 otroci pa so ostale destinacije občutno predrage.

d0rK ::

A ni tko da je Turcija ful pocen ratala? Da je zato ugromn Nemcov zacel hodt raj u Turcijo kuker pa na Hrvasko...


Usaj tko sm slisu...

b ::

pri 1000 kunah prides torej na nekje 32.900 do 33.200 SIT. Se pravi +-150SIT. Pri 100.000 SIT torej manj kot jurja razlike med najnizjo in najvisjo ceno. A mislis, da se splaca komplicirat, saj ne gre glih za taksen denar, da bi se ti blazno poznal. Kupi lepo tle toliko kun, kolikor jih mislis porabit, pa se nekaj malega evrov, ki ti itak slejkoprej pridejo prav. Racunaj, da menjalnice na turisticnih obmocjih verjetno ne bojo najbolj ugodne, ce se ne bos potrudil. Kar je spet zguba casa, medtem ko si na dopustu.

Predvidevam, da ti je bolj pomembno, da v dopustu uzivas, kot pa da sparas na napacnem koncu in si ga unicujes.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kaj naj izberem?

Oddelek: Loža
51150 (620) koyotee
»

Zasoljene cene poletnega dopusta pri sosedih (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
17038648 (28692) ThinkPad
»

Menjalni Tecaji Euri v Kune.

Oddelek: Loža
326714 (4514) OvCa77
»

Menjava denarja, € v HRK

Oddelek: Loža
115568 (3684) St235
»

Kupit kune ali dvignit na bankomatu?

Oddelek: Loža
125691 (5430) Fizikalko

Več podobnih tem