» »

Ni uklopu pumpe

Ni uklopu pumpe

DimmniBurek ::

butast mulc-2.razred igra GTA-VC na mojem compu, in pride brata vprašat če lahko in mu dovoli, sam mu ne pove da je treba fuc××× pumpo upalt! In malu igra, voda valda zavre, comp se ugasne, mali kliče brata, in baje da je metalo vodo skozi T-člen vn! In pol čz en cajt je fotr probu uklopt če dela in da ne da signala! Kaj je blu? U biosi mam na 65°C naštimanu da se ugasne kišta! In tudi se je, zgleda! Jest ne vem kaj je kr me ni doma, tku da me zanima če se je komu že to zgodilo in kaj je šlo, če je šlo!
There Is No Stronger Drug Than Reality

groom ::

Se je že zgodilo in dela brez problemov

m.i.h.a. ::

Pri meni se je isto zgodilo. Brat je šel špilat Vice city in ni vžgal pumpe, v iwinse je še prišel vse skupaj se je pa ustavlo pri uvodnem filmu od igre. Comp sem pustil ene 10 minut vgasnjen s prižgano samo pumpo, ko sem ga ponovno vklopil je delovalo. Tako, da ni panike razen, če se ti je voda polila po ohišju (no, saj to se mi je tudi že zgodilo in tudi ni bilo posledic).

janez41 ::

Ja tud men je že zavrela voda v bloku (proc 99C8-O ), pa mi še zdej dela. Tud voda je že puščala iz bloka (destilirana voda + antifriz) in se razlila po PCI slotih in grafični pa tud ni blo nč narobe, razen nekajurnega nedelovanja.Vse sm temeljito obrisov in posušil in je delal brez problemov. Tko da ni panike.:D

Wad@ ::

meni je enkrat ratalo da sem pozabu vente uklopt, pa se je use počasi segrelo do neke meja, da je radiator bil na odtip vrel:8).komp se ni takoj hotel vžgati, a čez čas je vse delovalo kot prej...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Wad@ ()

DimmniBurek ::

No, hvala bogu je zdej OK, me je prej fotr klicu in reku da so užgali in da dela! Hvala bogu, če ne bi brata in mulca oskubu! za dnar!:D
There Is No Stronger Drug Than Reality

OnTheMic ::

Super,
zdaj pa le hitro poglej svojo drugo temo, kako zvezat pumpo, da se vklopi skupaj z računalnikom...

LP:)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zamrznila Nafta v Golfu IV TDI (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
8314902 (11332) Malajlo
»

Natočil bencin namesto nafte kaj sedaj z bencinom? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6516987 (14555) celada
»

Kaj ste vse uspeli skurit z OC? (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
885783 (3532) MasterMiG
»

Slab bencin? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6711062 (9227) TribesMan
»

"direct die cooling"

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
241735 (1450) Vesoljc

Več podobnih tem