» »

kakšna temperatura

kakšna temperatura

rojniki ::

povejte mi če je vredu ali se preveč segreje.naložil sem si program Motherboard Monitor 5 pa mi piše da se je case segrel na 23 c,CPU 43 c,sensor 3 pa 0 c (vse je stopinj celzija)???
  • spremenil: rojniki ()

delfinus ::

Temp je super. Povej kaksno masino imas, da bomo lahko videli na kaksnem sistemu imas to temperaturo.

lp, D.

rojniki ::

mam AMD athlon XP 1800 384ram GeForce 2MX400+ Tv out maxtor 80g.še kej???temp.pa mi je padla na 41c

delfinus ::

Enkratno temp imas, torej brez skrbi si lahko s to masino tudi na plazi in zgocem soncu :D.

lp, D.

Wox ::

Za maksimalno obremenjen procesor je to cool temperatura. Saj je to temperatura pri zagnanem Primeu95 ali F@H?

rojniki ::

sam ko pa špilam age of empires mi pa CPU skoči do 75 stopinj celzija.kaj pa pomeni tist ko si me vprašu????

rfmw ::

Prime95 in F@H (Folding at Home) sta dva različna programa, ki ti obremenita procesor na 100%. Tako procesor kuri največ električne moči in se zato najbolj segreva. Igranje igric, procesor ne segreje na tolikšno temperaturo, zato imaš ti s 75 ' celzija8-O sistem že ravno na meji, da bo deloval oziroma, da se bo vključila temperaturna zaščita za procesor (če to tvoja plošča sploh podpira).

Izboljšaj hlajenje, še posebej, če procesorja nimaš navitega (torej pri default napetosti)!!!

Poskusi najti koga, ki se razume na navijanje in ima izkušnje z dol dajanjem:D cpu hladilnikov. Naj ti ga namesti pravilno, izloči čigumi in namaže s tanko plastjo paste.>:D
Legendary 8RDA+ (reCAPed ;), XP1700+ 2108 @ 1.84 V, SLK900A AS3 @ 2500 rpm
1,5GB Samsung DDR333+Geil DDR400+SuperTalent DDR400 @ DC 200 MHz @ 6-3-3-2.5

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: rfmw ()

rojniki ::

kok bi pa blo najboljš zrihtat to???ka nej nov ventilator kupim namesto 300W naj 500W al ka???

rfmw ::

:D :D :D

to kar si napisal, je moč napajalnika (300 in 500W) in nima zveze s hlajenjem cpu-ja. Ti moraš vzeti dol hladilnik iz procesorja in naresti tisto, kar sem napisal v prejšnjem postu. Oziroma še bolje, najdi koga, ki bo to opravil namesto tebe (ker vidim, da ti osnove niso ravno jasne, pa brez zamere).
Legendary 8RDA+ (reCAPed ;), XP1700+ 2108 @ 1.84 V, SLK900A AS3 @ 2500 rpm
1,5GB Samsung DDR333+Geil DDR400+SuperTalent DDR400 @ DC 200 MHz @ 6-3-3-2.5

Wox ::

Jaz sem pa mislil, da ma vodno hlajenje.

Eddy ::

HA HA...

Sej ne moreš zamert človeko, če je še nov...

Sam nasmejal sem se pa fajn! :D
www.ekwaterblocks.com


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

(Ne)normalno segrevanje procesorja?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
232243 (1767) BlackHole
»

Pentium III °C

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
171586 (1355) lakotnyk
»

koliko naj bi bila temperatura CPUja ... ?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
222161 (1475) xenon74
»

Kolk mate v teh vročih dneh višjo temp.

Oddelek: Strojna oprema
341767 (1144) Sami
»

Hipoteza: "VODNO HLAJENJE" >>>>resnica čaka

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
252249 (1676) VASkO

Več podobnih tem