» »

MS Word help needed...

MS Word help needed...

Primoz78 ::

Pred kratkim sem oddal diplomsko nalogo v pregled profesorju, pa mi je kar direkt v wordu popravljal...sedaj pa ne vem kako izklopit te popravke...mislim, karkoli napisem je v obliki popravka in pol moram z desnim klikom vsakokrat potrdit spremembo...a je to mozno izkljuciti...ali bom moral popravljat v drugi kopiji dokumenta?

Lp Primoz

Sims ::

Orodja->Možnosti->Črkovanje in slovnica-> pol pa maš možnost iIzključiti "vedno predlagaj popravke" ... Če si to hote?

LP,

Sims

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Sims ()

Primoz78 ::

...sem probal, pa ni nic resilo. Kar napisem je se vedno vse podcrtano in druge barve...tako da moram vse se vedno potrdit ( mislim spremembo ). Hvala vseeno za help...

Lp Primoz

Sims ::

Podčrtano?, druge barve? Mora pa je on dal komentarje, a je rumene barve? Podčrtane so ponavadi besede, ki niso v wordovem slovarju (rdeče vjugice) to izklopiš tudi tam ko sem prej napisal ...

LP,

Sims

Primoz78 ::

V bistvu so to komentarji ja...kar je on mislil, da bi bilo smiselno popravit...sedaj pa ko jaz kaj probam popravit...izbrisat ali karkoli mi to podcrta ali precrta ce birsem...

Lp Primoz

Sims ::

Vsak komentar posebaj se da odstranit, za vse naenkrat pa še nisem našel ... ti javim, ko (če) bom kaj pogruntal

LP,
Sims

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Sims ()

krneki ::

Ja za vse naenkrat pa klikneš na toolbaru "pregledovanje" zraven ikonce "sprejmi/zavrzi spremembo" na eno mini puščico in se ti odpre meni v katerem rečeš za vse.

delfinus ::

Ne vem mogoce pa tole.

Najprej oznaci cel tekst - SELECT ALL
potem pa pojdi v
TOOLS/LANGUAGE/SET LANGUAGE/SLOVENIAN

lp, D.

Primoz78 ::

Thx za help...mislim, da to kar je krneki napisal najbolj pravilno. Sam je fora v tem, da jaz bi rad sam sklopil tako, da bi mi ostalo kar je prof. popravil...ko pa jaz popravljam, da bi mi delalo normalno, ne pa kot komentar...:\


Lp Primoz

Beernarrd ::

ctrl-shift-E

toje vkop in izskolp sledenja sprememb. Mislim da te to matra. Drugač je pa to na toolbarju pregledovanje.

Primoz78 ::

Najlepsa hvala...bom probal, ko pridem domov...:))

Lp Primoz

Primoz78 ::

Beernarrd...najlepsa ti dala! Zadeva je resena :D
Se enkrat se ti zahvaljujem...ob priliki casim pir.

Lp Primoz


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Samsung 193P ALI Samsung 193P+ (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
1329754 (6450) Person
»

virus?

Oddelek: Pomoč in nasveti
111689 (1535) Dead_Eye
»

zakaj mi vn meče v špilih

Oddelek: Navijanje
421651 (1298) Primoz78
»

Odstraniev dodatkov pri DVD backup-u?

Oddelek: Zvok in slika
13968 (880) Primoz78
»

Asus A7N8X Deluxe @ XP 2500+ Barton

Oddelek: Navijanje
151432 (986) KrazyIvan

Več podobnih tem