» »

Hladilnik Gigabyte 3D-CoolerPRO PCU21-VG????

Hladilnik Gigabyte 3D-CoolerPRO PCU21-VG????

Tradewind ::

Sem še zmeraj v dilemi kaj kupiti!
Sedaj gledam ta hladilnik Gigabyte 3D-CoolerPRO PCU21-VG, ima možnost nastavljanja vent. od 2000-4000rpm! Sem gledal njegove teste, in je dokaj vredu zadeva!

Primerjam ga z TR SP-97 (cca. 19kilo (kuler + hladilnik), čeprav še ne vem kateri!

Ali pa kakšen TR SLK947 U + ventilator (cca 16kilo)


V glavnem, Gigabyte 3D-CoolerPRO PCU21-VG bi me prišel cca 14kilo, a obsaja še kakšen hladilnik v tem rangu hlajenja in tišine (razen zalmana 7000a, žal mi ne gre na plato, mam abitko nf7 rev. 1.2), mi je zelo všeč.

Kakšna cenejša varianta bi bil mogoče tudi TT Vulcano 12 Extreme, cca 7kilo, ampak nekako mi ne ugaja njegova glasnost, zaj mam Vulcano 9, in je žal zelo glasen!

A ima kdo omenjene hladilnike, jaz bi hladil sistem AMD 2100+@2323Mhz(1,8V) v Cheftecku Dragon midi, z po 4 ventilatotji noter! Trenutna temp. je 53stopinj (pri 14urnem poganjanju SETIJA)?

Fajn bi bilo, da bi dobil čim bolj praktične odg.!

Caligula ::

En test sem bral kjer je SLK dalec boljsi-nizja temperatura ampak predvsem tisji.

ZA tega 3Dja sploh ni pisalo v Dbjih kot za 90% coolerjev na testu ampak kar direktno SEHR LAUT :( al pa na manj obratih DEUTLICH HORBAHR kar je slaboooo.

LINK

2tiLen ::

Beri tole... maš tuki vse kar te zanima...

LP

RealSlimShady ::

Tudi sam imam zdaj Vulcano 9 in me moti njegova glasnost. Sam razmisljam o nakupu Aerocool HT-101. Ogledal sem si vec testov in povsod se je odlicno odrezal glede hlajenja in tisine. Poglej si recimo ta test.

Zanima me ce ze kdo ima ta hladilnik in kako se dejansko obnese v praksi ?

Tradewind ::

Hmm, nekatere teste sem že videl, ampak očarati me direktno ne more nobeden izmed hladilnikov. Mogoče še najbolj AeroCool HighTowers oz. AeroCool High Tower HT-101je tisti, ki bi me še najbolj prepričal!

Cena je sicer kar zasoljena, ampak mislim da je te vreden!

A ga že kdo ima doma, kako je z njim zadovoljen!!!!????

Tradewind ::

A res noben nima katerega izmd naštetih hladilnikov?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Novosti na področju zračnega hlajenja (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
405305355 (1528) FireSnake
»

Hladilnik za axp2500+

Oddelek: Kaj kupiti
51328 (1295) AndrewSmith
»

Hlajenje 64-ke

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
141534 (1019) WhiteWolf
»

koliko naj bi bila temperatura CPUja ... ?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
222160 (1474) xenon74
»

Kaj kupiti za hlajenje "vročega" Athlona???

Oddelek: Kaj kupiti
311615 (1065) Dr_M

Več podobnih tem