» »

Izbira med nakupom '' routerja '' - nasveti

Izbira med nakupom '' routerja '' - nasveti

DamoskinoS ::

Zdravo...

Zanimam se za nakup routerja... Namrec imam moznost izbire med Domenca. Com/trgovina/izdelek. Php? Id=5469 d-linkom in Domenca. Com/trgovina/izdelek. Php? Id=4444&parent=73 level one... Po karakteristikah in cenovno sta si enaka.

Zanima me samo kako se obneseta v praksi... Kdor ga ima lahko pove svoje mnenje (slabosti in pohvale).

P. S. Slisal sem namrec da se eden od modelov level one ubesa... 8-O

Lp
Nikoli v tardečo, naredil boš nesrečo!™

Cokolesnik ::

Če imaš adsl in ne boš imel več kot 4 računalnike povezane v internet, ne kupuj routerja, temveč SWITCH. Če že govorimo o routerju... Z D-Linkom 604 imam kar dobre izkušnje.
Uporabniki naj pred pisanjem sporočil uporabljajo iskalnik www.google.com.
Čokolešnik ne vsebuje nobenih aditivov, konzervansov ali umetnih barvil.

DamoskinoS ::

Mam kabel...pa mam 3 masine...switch mi ne pride v postew ker bi mogo eno masino se wedno laufat kot serwer kar pri routerju ni potrebe...
Prisparat hocem mal pri stromu 8-)
Nikoli v tardečo, naredil boš nesrečo!™

jurre ::

jaz imam level one pa sem zadovoljen z njim..nekaj casa je delal BP, potem je zacel neki zmrzovat pa net dol padat, sem upgradeov firmware, potem je zmrznu samo vsake toliko casa, sedaj pa dela par mesecov BP (ali so bili krivi uni na siolu ali pa montaza na zid kjer se lepo hladi - ceprav se ne greje strasno)
seveda ne pricakuj ne vem kaj za toliko denarja, ampak mulo ali bittorent se da lepo laufat na enem racunalniku (na 2 naenkrat tako ali tako ne rabim), na 2 pa znajo vcasih problemi bit..

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jurre ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katerega od teh 4 routerjev naj vzamem?

Oddelek: Kaj kupiti
303259 (2236) malinavc
»

Kateri switch

Oddelek: Kaj kupiti
171597 (1386) bastadu
»

Kateri router kupiti?

Oddelek: Kaj kupiti
91127 (869) destiny
»

Kateri switch kupiti?

Oddelek: Kaj kupiti
7866 (755) Flamer
»

Kateri router? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
555201 (3931) plavko61

Več podobnih tem