» »

Rač. po enem času začne zelo počasi delat. Procesor dela po nepotrebnem 100% in še 100MB rama žere???!!!

Rač. po enem času začne zelo počasi delat. Procesor dela po nepotrebnem 100% in še 100MB rama žere???!!!

glinik ::

Problem je sledeč. Ta problem imajo tudi moji kolegi. Po nekem času se začne kompjuter zelo zelo vlečt. Malo pogledam v delovne procese, če bi se že kaj v ozadju dogajalo ... NIČ. Procesor dela 100% in še preko 250 Mb rama mi žere in to v nobeni obremenitvi! Setija ali foldinga tud nimam gor, kaj bi to bilo ???????????

Lp
Če bi faušija gorela, cela Slovenija bi gorela :)))

Je vredno razmisleka ...

Ch4N93 ::

Jaz imam tudi občasno tak problem. vendar pri meni procesor 100% obremenjuje explorer.exe, ki ga kill-am in nato ponovno zaženem, pa je pol v redu.

za tvoj problem: poskusi z Ad-aware-om oz. kakšnim podobnim programom za čiščenje shit-ware-a™ oz. nepotrebne navlake iz sistema

glinik ::

Tako tako explorer.exe me jebe. Kaj naj naredi, da se mi ne bo vračala ta nezgoda?????!!!!!!

Lp
Če bi faušija gorela, cela Slovenija bi gorela :)))

Je vredno razmisleka ...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: glinik ()

7of3 ::

ponovno zaženeš explorer.exe, tako da v run vpišeše explorer oz. v TaskManagerju: File/NewTask (Run) prav tako vpišeš explorer. To ne bi smelo vplivati na delujoče procese. Najbrž imaš WinXP Pro Sp1 + vse popravke... - ker ne vidim kater OS imaš... za 100% utlilizacijo je lahko kup vzrokov: od tega, da imaš vklopljene vse grafične učinke pri gledanju fajlov (shading, fading,transparency in nevemkajševse), pa se kaj zacikla zavoljo tega, mogoče imaš vklopljen indexing, mogoče imaš vklopljen automatically search for shared files and folders v Folder options/View, mogoče imaš corrupted offline files/folders, ki bi jih morda moral zresetirati, morda pa je razlog v kakšnem CLSID registrskem ključu, ki bi ga lahko odstranil - kar sem pred časom videl na enem nemškem sajtu, pa se ne spomnim kje. Poizkusi zgoraj navedeno...

glinik ::

Ja WinXP Pro Sp1 imam, ok sem probal to z explorerjem (stop and run).

Hudič je samo v tem, da imaš neko hudo mašino, pol pa te neki explorer v glavo jebe.

Hvala, obema.

Lp
Če bi faušija gorela, cela Slovenija bi gorela :)))

Je vredno razmisleka ...

HitriPepe ::

Jaz sem imel virus, ki je delal točno to kar si opisal.

Mislim da se je proces ki je obremenil proc imenoval netsvc, poleg tega je še obremenil
upload na adsl in blokiral anticvirusne strani kot www.symantec.com ...

Mi ga pa antivirusni takrat niso našli, tak da sem vse skup formatiral enih petkrat8-) , ampak zgleda da je bil virus v enih driverjih. Ko sem že skor obupal, ga je končno en antivirusni našel, in sem ga potem spravil dol.

Imenoval pa se agobot,w32. gaobot


Probaj prit na antivursni page, pa če ne bo šlo potem imaš ziher bacileka. Jaz sem tud skor popizdil, ko se ti po 5 min začen vse limat, sem skor reset tipko zlamal :D


Lp
www.STROJI.NET

Zgodovina sprememb…

digital II ::

been there, done that.....
glih sem se rešu cigana wormovskega........
če še nisi rešu me pomejli mam painkiller za dotični worm
ajde


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Obrementiv proca ves čas 99%

Oddelek: Pomoč in nasveti
12933 (670) zile
»

nLite (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
566295 (6251) OmegaBlue
»

Obešanje explorer.exe

Oddelek: Pomoč in nasveti
51657 (1583) lojze_car
»

VLC+eMule+Sophos=pocaaaaasno

Oddelek: Programska oprema
61090 (1042) pow
»

explorer.exe 100%

Oddelek: Pomoč in nasveti
261573 (1089) bbobst

Več podobnih tem