» »

Linija

Linija

TechFreak ::

Prosim vas za nasvet, ki mi bo koristil pri podjetniškem načrtu, ki ga izdelujemo v šoli. Prikazujemo ustanavljanje podjetja, ki bi se bavilo z izdelovanjem spletnih trgovin. Imamo dovolj zmogljiv server, ustavilo pa se nam je pri liniji, ki bi jo rabili za dostop v mednarodno omrežje. Kateri ponudnik ponuja razen telekoma (katerega najeti vod je sila drag) tovrstno storitev?

PaJo ::

Hm...

Ja najete v vode v sloveniji ponuja se ELSE in Slovenske ZEleznice, drugace sam internet promet pa bos moral met preko katerega drugega ISP ponudnika, kod je recimo AMIS, S5, Netsi...

Najbosle da poklice na katerega od teh ISP ponudnikov in povprsas ce je mozno pri njih prid do kaksen alternativne povezave do njih, razen seveda preko najetega voda od Telkoma, kateri je svinjsko drag;(
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

Loki ::

Ta ELSE, ki ga je pajo napisal, je ELES.

Na kero solo ti hodis?
I left my wallet in El Segundo

whatson ::

Jaz hodim v ekonomsko gimnazijo in se bom naslednje leto pri pouku podjetništva moral lotit podobne zadeve kot jo sedaj dela TechFreak... :D... tako da... - čim več napište o tem :D
Čas včlanitve v Slo-Tech - 6. nov 2000 ob 20:39

abcde7 ::

Ej whatson jest tud hodm na eko. gimnazijo u Kranj pa bom mogu tud drug let pr podjetništvu napisat poslovni? načrt al nekj podobnga, a s drug letnik tko k jest?:\

TechFreak ::

Ja fantje, glede na to da ste z ekonomske gimnazije tk k jaz, mal pomagite pr liniji pol se pa lahk za nasledn let kej zmenmo (mi gremo s to rečjo na državnegaletos) :) .>:D

blue96 ::

dejte vi malo vaše učiteleje ukregat. za linijo naj bi oni skrbeli, alpa šola.
.

SasoS ::

hah...pomoje bl težko, če ne bi že vsi mel take vode :D

Drgač pa ne vem...kabelski operaterji? Link, Telemach mata tud ene pakete za podjetja...

Sašo

blue96 ::

ja, to ej ze res, kdo se bo pa zmenu za vse to? pa plaču?
.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako narediti svoj ISP

Oddelek: Pomoč in nasveti
475166 (3774) flbroker
»

siol ADSL (reakcija kablasov) (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Omrežja in internet
1379403 (6462) AlienRex
»

Kaj je T1 in T3 ???

Oddelek: Omrežja in internet
252193 (1508) andrej
»

Kaj nardit?

Oddelek: Omrežja in internet
221280 (955) Reso
»

ADSL preko ARNESA

Oddelek: Omrežja in internet
161688 (1214) Igor

Več podobnih tem