» »

Nevarnost IRCa in Interneta

Nevarnost IRCa in Interneta

Huey P ::

Ker sem pred kratkim bil priča vlomu v računalnik in videl kako ENOSTAVNO to gre, sem postavil to temo, da vam sporočim kako lahko je vdrti v drug računalnik in mu spreminjati resolucijo, pogledati šifro za internet, geslo za mail,.... Vse to se z neverjetno lahkoto opravi, če je osebek, na katerega peipravljamo "napad", le na IRCu...
Zdaj pa me zanima če glede na to pravilo lahko drugim povem kako se to naredi??? Iskanje in oglaševanje nelegalne programske opreme je prepovedano. Kazen: razglasili vas bomo za Zobato Owco™, v primeru nadaljnjih kršitev pa boste razglašeni za Gnoja™.

Če ne smem pa prosim admine, da zaklenejo temo!

Hvala!


..::DOOM III: The Legacy::..

lordgreg ::

erm.. Huey.. dotični trojani so že znazni malček več kot leto.. ne samo da mu lahko spreminjaš resoulcijo, lahko si DLjaš karkolil, kar ima on na računalu, brišeš, ker si pes.. če se ti to zgodi, lepo prijavi na tvojega ISPja s točnim časom! pa bo--

ne vem, zakaj toliko prahu zaradi take bedarije??

Huey P ::

En tip X je s tem programom dobil X število gesel za Net... pa ga niso dobili :)

..::DOOM III: The Legacy::..

Lara-K ::

Pa nc ne sprejemaj prek irca, nc filetov, nc dcc. Nekak pac more on poslat teb ta program da ti lohk kej ukrade in uravnava s tvojo masino, kr na lepem ce nc ne sprejmes ne more, ker ce bi blo to mozno, bi vsi sam se to delal. Ce mu pa to uspe prek irca brez problema, pol mas pa ti preslabo varnost nastimano, prek irca. Jest namrec, mam vse zivo na ignore. Al pa ti uporablas kaksno skripto z backdoor pa ti je en not shacku.:D Jest ze vec k 2 let uporablam irc, pa nism prek njega se nc dubla in nobenga virusa in nc cudnga se mi se ni zgodl.
Lara-K - http://lara-k.zipp.nu

`DoC ::

Točn tko kot je Lara rekla, če ne sprejemaš datoteke sumljivih izvorov in če ne daš na ignor tipa k ti hoče neki dcc sendat in če ne uporabljaš skript z backdoorom pol se ti nič ne more zgodit, še posebi ne če maš linux os...8-)8-)
+°´°+,¸¸,+°´°~What We Do In Life, Echoes In Eternity~°´°+,¸¸,+°´°+

Huey P ::

O.K. stvar deluje tako;

Iz X mesta si downloadaš en program. Greš na IRC si zrihtaš od enga tipa, ki ga nameravaš napasti, IP potem mu pošlješ virus, ki ga preimenuješ v npr Tetris... al pač neko igro za katero trdiš, da si ti naredu in naj tip pove, če je dobra... Ko požene "igro" se zažene virus na njegoem PCju in ti lahko mirne volje pogledaš njegovo geslo za Net. Ko ti on pove, da mu igra ne gre pa poveš, da si nekaj zajebal in, da mu zdaj pošlješ še enkrat... Potem pa se s tipom lepo pogovarjaš....
Stvr deluje 1A in folk VEDNO nasede, le prej se moraš pogovarjati o nečem drugem kot o tisti igri/virusu - recimo pogovarjaš se o šoli, službi....
Testirano na Slovencih!

..::DOOM III: The Legacy::..

`DoC ::

Tko kot sem reku, nekaj mo moreš poslat da lahko dotično zadevo potlej izvajaš...
Slovenci ja, ampak dejansko s takšnimi programi dejansko ugotoviš kolk so glup* američani sploh ko vidiš konfiguracijo njihovih mašin in pa vsebino diskov ki jih majo ob tem... mislim dol padeš :))):D:D:D:D
+°´°+,¸¸,+°´°~What We Do In Life, Echoes In Eternity~°´°+,¸¸,+°´°+

Huey P ::

Dark - Frodo;

Bil bi presenečen kolko ljudi nasede tej zadevi...

..::DOOM III: The Legacy::..

poweroff ::

Jaz sem delal diplomsko iz zasebnosti... in sem notri pisal tudi o teh programih. Moraš pa vedet da sem vsako zadevo, ki sem jo napisal tudi sampreiskusil. Sicer na osebah ki so vedele in so se s tem strinjale, a vseeno.

Recimo BackOrifice je bil eden prvih takih programov. Samo finta je bila pa v tem, da je BO tudi vdiralcu odprl back door in so avtorji programa lahko brskali po TVOJEM disku. Sem ugotovil, ker sem imel firewall vklopljen in sem tracal ves promet. Tako da vam ne priporocam prevec zajeb***. Se pa da preko omrezja dosti na easy ugotoviti kdo uporablja te programe...

Lara-K ::

Ej, ce so pa tok glupi da verjamejo in nasedajo folku in sprejemajo exe datoteke al pa krneki vbs in podobno, od krnekoga pol pa kr nej se jim to dogaja! Ce je folk tok naivn, pol pa cist prov!>:D
Lara-K - http://lara-k.zipp.nu

Elemen_T ::

Tudi ni problem sestavit npr. kot je že omenil Huey: Tetris v katerega dodaš nekaj vrstic BO kode prek katere lahko posledično spreminjaš oz upravljaš remote computer. In žrtvi se niti sanjalo ne bo, da je med igranjem tetrisa dobil ene vrste virus s katerim je "berljiv, izvedljiv in pisan" oz "777" >:D

wind ::

jaz mislim da Huey P o Sub7 govori :))

--Switch-- ::

Jst sem ta sub7 tudi sprobal vendar mi ni ratalo.
Foro pa nardiš na ircu, predstaviš se kot zenska in mu reces ce lahko posljes sliko.Tip seveda rece da ja in ti posljes file z imenom slika.jpg.exe tip seveda spregleda exe in ko klikne gor se trojanski konj sprozi.Filu lahko tudi ikono spreminjas da zgleda kot slika.
Jst sem to sprobal zardai firbca in v bistvu ugotovil kot Huey p da na internetu sploh nismo varni pa čeprav meni ni uspelo vdret v drug sistem niti trudil se nisem(navodil nisem niti prebral).Zato pa lahko kdo drugi ki je bolj izkusen kot jaz to naredi brez problema.

Zato pazite na file ki jih downloadate(še posebej na ircu)

BustA ::

AH to je ze stara fora! To smo mi u sol uporablal, najprej smo jih fizično odstranjeval pol pa smo pogruntal Sub7 in smo se pol sam še zajebaval z njimi pol pa k je blo tipu dost da se mu skoz miška zatika, pa da se mu kr neki odpira pa monitor ugaša pa comp resetira pa še lahko bi našteval pol je pa tipo šel dol s compa pa je blo !
al pa si mu odpru naprimer www.sex.com ravno ko je šel profesor mimo njega:D
Devide Et Impera

kockish ::

Programov, ki to omogocajo je na netu ko peska... Nekateri so se bolj enostavni kot sub7 (ki je drugace kr nice program >:D).

Te zadeve lahko folko dajes okoli na sto razlicnih nacinov... fora z zenskim nickom je samo ena izmed mnogih.

Kako pa mislis da se je siole kradlo? Tocno s temi programi.

Huey P ::

..::DOOM III: The Legacy::..

EvilGod ::

Ja jst bi to tut rabu, ker stric učasih ne zna kj prou kliknt, pa mi ne bi blo treba k nemu jt ...
pa drgač bi dobr lahko s tem upravlov svoj pc na daljavo (daš na wake on modem ring pa sam to zalaufaš pa delaš kj hočeš :)) )
Djte mi poslat naslov na email ker se kle ne dajat takih linkov.

Lp
>:D

R0K ::

a lohk sam neki uprašam.Ko si ga downloadaš si ga moreš inštalirat.Potem ja lohk kdo drug gleda po tvojem disku???

Huey P ::

-ROK-;

Mislim da ga ni treba inštalirati. Drugi ne morejo gledat v tvoj PC, če nimaš gor virusa aktiviranega...

..::DOOM III: The Legacy::..

R0K ::

Thx huey P.Sm mogu uprašat za usak slučaj

Izak ::

Na ircu najboljši da daš Ignore all except. Edino ko ti kak frend senda kaki fajl daš disable.. Glede trojancev pa tako Deep Throat 3.1 smi zdi tapravi za heckat. Iz tisga ki sprejme fajl v virusom (server) lahko narediš ftp strežnik vn ... karkoli vzames screen, pass, odpiras cd-rom, zamrznes miško,... Sem pa bil zaradi tega že dvakrat ob shell acc na ARNESU. :D:D

blank3_ ::

Skoraj doma narejen trojanc.

RCT
Zelo sem zaposlen. Potreboval bi brezčasje... Vsaj za nekaj časa.

abcde7 ::

Sam a ni tko na ircu, ta "veliki" lohk že kuj ugotovijo a maš kšno skripto, pa če jo maš ti kuj heckajo!;(:\

blue96 ::

jou, jest sm irc zapustil zaradi dora. najlazje se resis z resetom!
.

freezie ::

nebi priporocau uporaboljat take programe ke jih ima 95% ze v instalu naret trojan! sem se slucajno enkrat malo spilal z programom..ne da bi komu kaj naredil ne da bi komu kaj posiljal mi tip ki je naredu Sub7 vdre v rac. in zacne delat sranje... kaj ti pa potem preostane drugega kot formatiranje...
.::. RŠT .::.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

ali lahko izve človek vse tole?

Oddelek: Loža
161773 (1113) Blue22
»

Za glodanje: nek čuden virus ie/mirc virus

Oddelek: Omrežja in internet
273095 (2206) Predator
»

Razmerja čez tipkovnico (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
543997 (3123) Ziga Dolhar
»

kako se izogniti hackanju

Oddelek: Pomoč in nasveti
451963 (1137) billy
»

a mam virus?

Oddelek: Pomoč in nasveti
231272 (1036) MaD_Mavr0

Več podobnih tem