» »

Imate mogoče malo časa, da odgovorite na našo anketo in tako prip...WTF!

Imate mogoče malo časa, da odgovorite na našo anketo in tako prip...WTF!

budili ::

mislim, a bom res moru odklopit stacionarni telefon, ker to je pa ze visek

danes so poklicali iz X zavarovalnice in to imensko in je hotela narediti anketo.
In kako jest zagotovo vem kdo je na tisti strani? Predvsem, ko me nekdo sprasuje za dolocene cifre,datume...
Anketa stanovanjskega sklada; zakaj so ankete ostevilcene?

Zdej kako dobijo moje podatke, ko nisem niti placnik telefona. Mislim, od zdej naprej bom vljudnostno konceval v stilu "Out of time"; you got 5 sec.....your 5 sec is gone....

Kako gre pa Vam tole?

Microsoft ::

Sprejmem kakeršnokili anketo in se mam prav fajn.8-) :D


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

Dr_M ::

pr nas doma tut ze neki casa razmisljamo o odklopu stacionarca. itak ga nihce ne rabi, pa ce ze kdo klice, so to uni kekci, ki delajo ankete. 1x so me u enmu tednu 3x klical...za popiz....;(( ;((
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

mare_ ::

Ponavadi odložim....zadnjič sem imel pa prav slab dan in sem ubogo žensko tako nadrl, da se je slišalo samo še am....am.... :8)

demoness ::

Jaz se sploh ne javljam več na stacionaren telefon, odkar so me enkrat zbudili v nedeljo ob 8h zjutraj... ;(( In glede na to, da lahko sklepam, da so vsi klici na stacionarca od telemarketingarjev, ker vsem ostalim rečem, naj me kličejo na mobitel, imam povprečje tam nekje 10 TM klicev na teden. *growl*
Don't you want to die, walk beside me evermore,
Don't you feel alive, like you never felt before...?

Caligula ::

Drugic samo prosis za domaco stevilko klicatelja. Ces, da jih bos tudi ti malo klical pa spraseval. Ce ne da, pol prosis, da te tudi oni ne klicejo vec. Fer je fer :D

Microsoft ::

Sploh, če kliče kaka ženska.:D


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

Gandalfar ::

Ubistvu ne. Caligula.. to je napacen pristop. Zahtevas, da ti pove kdo je pa od kere firme pa kdo je njena sefica. Pa tko mora izpast kokr, da si zapisujes nakar zahtevas, da te dajo na 'do not call listo'. Ce zenska muti reci, da ni problema pa nej te kr na njeno sefico preveze... pa pol se lahko s sefico kregas itd. ;-)

frenk ::

jest ponavad sprejmem, pol se pa po glav toučem:D

roscha ::

Tele zoprnije tudi mene napadajo kar naprej. Nekajkrat sem odgovarjal v tem stilu: Aha raziskava ja. O čem? O šamponih za lase, ... prav. Pa je vam naročnik tole plačal (oz. bo). Aha, plačano dobite. Lepo. PA JAZ?!? A jaz pa ne. No potem pa žal poiščite drugega osla, ki bo ZASTONJ vam pomagal do zalužka....


Zdaj so se mi pa do konca zamerili, ker so me začeli klicat na NEOBJAVLJENO tel. št. in nihče ne zna povedat od kod jo imajo.. Khm, ja iz tel, imenika... Ne bo šlo, tam je ni. Ja veste pred 2 leti... Takrat pa ta št. ni obstajala!!!! Grr! Ja veste potem pa nebi vedla... V glavnem čakam samo še na en zpad, potem pa zahtevam pisne podatke, pa kurce nekam prijavit. SAMO KAM??? In a kdo ve, bojda je črpanje tel. št. iz javnih baz (TIS...) za te namene prepovedano. Kak zakon oz. link do zakona bi tudi prav prišel.


by!

BaRtMaN ::

Tudi jaz sem pred kratkim odgovarjal na eno anketo... In fora je, da ko enkrat zavohajo kooperativno osebo, hočjo vse več in več, v stilu: "A lahko k vam na dom pride naša terenska ekipa...", "A bi morda želeli odgovarjati še na vprašanja o...". Mislm, ponudiš prst, oni pa odtrgajo roko.

CAT ::

K nam domov tudi kličejo.Je pa bla fora da je zadnjič klicala neka ženska pa sem se oglasla pa je že začela "dober dan,bla bla bla..." pa konec ker sem prekinla :D kaj pa me moti pri kosilu(pizzi)>:D
Lp
CAT

mare_ ::

btw, odkar sem tisto žensko nadrl, imamo mir pred vsemi - od mladinske knjige pa do tečnobe d.o.o. iz zgornjega spodnjeka :D :D

roCkY ::

Napačna številka. Nasvidenje!

siegmund ::

-A bi rešli anketo?
-Ne, nebi. Hvala.
-A res ne?
-Ne. (že mal bolj jezno)
-Kaj pa naša nova zbirka knjig...
-Ne hvala. Nasvidenje. (odložim)
And now for something completely different...

Elemen_T ::

Odvisno za kakšno anketo gre.
Če je anketa raziskovalnega namena - sem vedno pripravljen sodelovat. Povejte mi vi - kaj je narobe s telefonskimi raziskavami?
Na podlagi raziskav si lahko marsikatero stvar bolje predstavljamo.
Sej jih berete ane? Tudi na S-T je nekaj tem, ki so nastale na pobudo raziskave...Malo egoistoično se mi zdi, da grajate te raziskave ...

Druga stvar pa je oglaševalsko sranje.

Microsoft ::

Mah, vsi se neki pizdite, kakor da so vam nevem kaj storili! Bog, res! Tisto sekundo, ko ti vzame, da telefon dvigneš, da poslušaš in da si zrajtaš, da je anktea in da odložiš, je pa zdaj takooo hod problem?!

Pa če gre za raziskave; treba je nekaj dat (podatke), da nekaj potem dobimo (boljši šampon recimo:) ). Vsi bi kr neki jemal, ko vas pa en vpraša, če mate cajt za eno anketo, za ketero ne boste dobil nič DENARJA, pa kr niste prpravlen sodelovati.
A pol če vas kdo pros za pomoč, začnete kr v stilu: "Kok keša daš, da pomagam?"

Pa o tistih reklamih, recimo knjige pa to. Ja, res je težko rečt "Ne hvala" in odložt. Bog, spet. Še čudn, da vas reklama na vrhu te strani tak fejst ne moti, da bi kar zapustili ta forum. Aja, pa TV še gledate kej? Ker tam so tud reklame. Pa radio... Čudno, da pa to lahko prenašate...

Jst vam predlagam, da se mal skulirate, pa premislte kaj je boljš; da se cel dan "pogovarjat" sami s sabo v smisli "...kaj me je mela ona presi** dans za klicat... prokleta anketa... kaj si pa mislijo..." ALI, da razmišljate o kakih lepih stvareh (recimo, kak bi blo zdele fajn bit mal na Kornate pa se relaksirat8-)... (ali pač, kar vam je kul))?


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

Caligula ::

Khmm, ta folk nacrtno pridobiva podatke o tebi in ti ne povedo za kaksne namene jih imajo, kako so do njih prisli,..

In pa se jz dam moj cas, ko mi pase tja kamor mi pase.0:)
Ce zvoni posran stacionarni telefon se men ze tko ne da ampak ga grem dvignt samo zato, ker je lahko kaka nujna zadeva, mogoce kaka nesreca,.. in pol nek fafo neki hoce prodat.

To je spam. Spam sovrazimo. Spamerje kurimo na grmadi! ;((

cryptozaver ::

Ce sodelujem v kaksni anketi katere tema mi je blizu se mi zdi cist OK. Razen ko poklicejo v nepravem casu. AMPAK !!!!! na k.... mi gredo pa telefonske prodaje. Najbolj lukavi itak zadevo zacnejo kot da gre za neko anketo. Skratka, potem jih gladko skenslam. Pri tem se mi pa izvajalci kar mal smiljo saj niso nic krivi. So verjetno kaki studenti ali -tke ki tako sluzijo kaksen dodaten tolar.
In kar je najhuje - clo na GSM so me ze klical in mi hotl neki prodajat. Cakam samo se reklamne SMS-e, potem se bom pa definitivno ovil v komunikacijski molk.

Caligula ::

Uuuu kaj sele uni moroni k klicejo kao da iscejo kandidate za sluzbo,.. kao ful za komercialo,.. in to je una debilna firma k Kirby sesalce prodaja. In sploh noce direkt odgovort na to s cem se ukvarjajo, kaj pocnejo, kaj rabijo.. Ker poznam to njihovo gnilo foro-k ful muti pa ne pove za kaj se gre-skratka na vsak nacin hocjo folk ke na razgovor dobit in to SAMO za akviziterje in je sou kolega in jim je dau tam ful podatkov in pol oni da se zacne pac tko ,da prodajas po domovih pa prek telefona sesalce Kirby... k so piece of shit. Enkrat ga je ena hotla nam prodat-tazga za 400 jurjev. Smo lepo pustil, da nam je cel stanovanje posesala in ji pl razlozil in pokazal, da nas vodni za 60 jurjev poje tisto njeno konvencionalno sranje. Tud po vlecni moci in po funkcijah pa ergonomskosti in velikosti,.. in se je pobrala pol >:D

Skratka ful ne pove zakaj se gre,.. in kradejo cajt..

In tko zanc nas klicejo pa takoj ko je zenska zacela mutit sm sam vprasu a sesalce prodajajo.

Pa rece, neee, mi smo velika firma in zdaj iscemo za raznorazne polozaje.., pa se enkrat odlocno vprasam, ce so povezani s Kirby sesalci pa po par sekundah molka rece, da ja ampak da oni rabijo za ful polozajev,.. pa sm reku cut the crap.

Ce mate za idiotski izdelk tak problem akviziterje iskat, da vam je nerodno normalno napisat za kero firmo in za kaj se gre si omislte nov izdelk pa nehite folku cajt krast.

Pa da naj zgubi naso domaco stevilko.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Caligula ()

Ziga Dolhar ::

Hvala gospa, res ne bi. Lep dan še naprej.
https://dolhar.si/

Mercier ::

Jaz odklonim, milom ili silom. Včasim sem sprejel tiste, ki so me prišli osebno obiskat. Danes ne več. (slabe izkušnje z Jehovkami)

BTW, pri Kirbiyih je ful keša, če si sposoben folku prodajat pravljice. Res se osebnostno spremeniš (u budalu), pa delo baš i ni, ampak denar imaš. Če koga zanima, mogoče ni za odklonit.

Caligula ::

PA za noben dnar nebi bil tak kreten da bi debilen izdelk debilnim ljudem prodaju.
Sploh pa v sodelovanju s tok kmecko firmo.

Pa ce tam vsi preklicejo pol slovenije po trikrat, kdo bo pol sploh se kupoval to?

No ja, tesla se vedno najdejo, sam jz se ponavadi v zivljenju trudim, da jih nebi :D
Da bi jih zgresil.
Se jim ognil 0:)

Microsoft ::

Caligula, tistala o sesalcu je pa bila huda!!:D Sm se tak nasmejal.:P

Ka nisi to posnel na kamero?1:D :D :D Tak, kak si fajn na začetku pokazal zanimanje, kak je pol ona cel stanovanje posesala, pol pa si jo nagnal domov.:D :D >:D


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

GregiB ::

Hehe... jest si pa ponavadi vzamem čas, a so moji odgovori tisti, ki jih zaradi marginaliziranja statistike zavržejo... tipa
Anketarka:" Koliko imate otrok?"
GregiB:"16!":D
Tudi v Hervisu, ko me vprašajo po poštni številki, jim povem kar ceno, zadnjič sem kupil ta'malmu copate ta 7999,,, pozna kdo ta kraj?:D :D
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

Poldy ::

Hja no, saj se njim tudi zdijo debilne reklame, samo nekje je treba služit kruh. Predstavljajte si, da recimo preko študenta opravljate telefonsko anketo. In potem je vsak tadrugi, ki ga pokličete nek podivjan mulc ki spušča čudne zvoke v telefon...
Direktor firme, ki je glavni krivec za nadležne ankete, pa lepo leži na stolu in se smeje.

Bil pa sem 1x zloben. Ko so nekaj prodajali preko telefona, sem jaz začel hvalit svoj sesalec, pa kmalu zatem še avto, psa, štedilnik. Nekaj časa je punca vztrajala, na to pa ONA odložila slušalko.

Vedno rečem nimam časa in lep dan še naprej.

DoberMan ::

Ker sem sam delal telefonske ankete (pred časom) vam lahko svetujem da ni ravno najbolj optimalno se kej zadret in odložit, ker smo potem klic naročili za drug dan ob kakšni bedni uri (npr nedelja ob 8ih zhutraj). Če pa rečeš da nimaš časa je isto, samo klic se naroči za drugo uro.
Tako da je najboljše, kot je že nekdo zgoraj omenil, rečt da nočeš da te kadar koli kličejo in naj te odstranijo iz seznama (po možnosti prej zahtevaš nadrejenega), to poveš lepo umirjeno ampak resno. Nikoli več me ne kličite, vam prepovedujem... Potem imaš pred tisto agencijo mir.
Če pa se klicoči prej ne predstavi (sem ta pa ta, kličem iz ...) dejte kar takoj zahtevat nadrejenega oziroma njegovo številko in se pritožite.

Dr_M ::

da bi pa mene klical u nedelo ob 8 zjutri, jebemu, da bi jih tozu zarad nadlegovanja. cist iz principa.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Matev ::

pa to sploh niso ankete

mene so zadnjič napadel pa me o nekih pastilah za prehlad sprašval

najprej sem mislu da je to kao znanstveno.... potem so pa samo še blagovno znamko in slogane omenjal in sem pogruntu da je to ena navadna reklama
vprašam kdo stoji za tem, in mi reče da je krka naročnik in da drugega ne ona ne ve

grrrr zdej nas bodo pa še po telefonu nadlegoval reklamarji

BaRtMaN ::

Je pa res kriminal, če neko podjetje naroči raziskavo, da vidijo, kje so njihovi produkti plasirani.

Malner ::

Zdej so zacel klicat tud s SKRITIH stevil. Ce na ISDN telefonu vidte da pise unknown al pa podobn, to ni skrita stevilka mobitela, to je PRESERNOVA DRUZBA, k klice s stacionarnega telefona.Spetk majo spet eno ful dobro, zanimivo, debelo, lepo, ilustrirano, poucno, ..... knjigo. Ne jim dvigovat.

Caligula ::

BArtman, ce hocjo moj cas naj mi placajo.

Jz ga zastonj sam vam forumovcem namenjam :D

Matev ::

hida je tista fora ko teli reklamarji izvohal ISDN številke
pol so pa klical ob recimo dopoldanskih urah in po prvem zvonjenju prekinl -
jasno jih je potem vsak nazaj poklicu
NA SVOJE STROŠKE

iskra ::

Edn je enkrat na tem forumu omenu izjavo od Seinfelda:
Oglaševalec: "Good afternoon, I am selling blablabla ..."
Jerry: "I'm sorry, I don't really have time right now, can you give me your home phone number and I'll call you back later?"
O: "... No, I don't really want to do that ..."
J: "So you don't like people to call you home and ask you things?"
O: "No, I don't!"
J: "So now you know how I feel."

:D

Prešernova družba je že enkrat nategnila moje starše preko neznane številke ;( Prodajajo knjige za 10k preko telefona ... Mislim ... Kdo bi dal 10k kar tako, za nekaj, kar nisi niti videl še? Saj vem, da obstajajo razni roki a reklamacijo in to, ampak dajati potem 2k za poslat 4kg knjigo nazaj pa ni mačji kašelj ... ;((

Nekoč sem odgovarjal na Dnevnikove ankete in še na nekaj drugih anket znanih hiš. So bili res prijazni, anketa mi je vzela kakih pet minut in stvar je bila rešena. Prodaji preko telefona pa se na hitro izognem.

Poldy ::

Jao, res je neumen tisti, ki odgovarja na skrite številke. Da ste zadeli na lotu vam bodo že kako drugače sporočili. Če klicatelj hoče biti skrit, naj tak tudi ostane. Še nisem dvignil skrite številke.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Butan in njihove "piksne"

Oddelek: Loža
121639 (1146) fosil
»

+393 klici wtf?

Oddelek: Mobilne tehnologije
369560 (7222) Malajlo
»

tezenje zavarovalnic in anketarjev po telefonu !!!

Oddelek: Loža
212849 (2246) nokia6310
»

nadlegovanje po telefonu

Oddelek: Loža
476708 (5218) Nejc Pintar
»

Skrivanje telefonskih številk (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
6711869 (10116) V-i-p

Več podobnih tem