» »

Prisluškovanje preko računalnika

Prisluškovanje preko računalnika

urban ::

Živjo!

Sicer ne vem če ta tema spada v ložo.... no upam, da ne bo kaj narobe :))

Ima naslednje vprašanje.

Kako bi naredil , da bi preko svoje racunalnika poslusal dogajanje v sosednji sobi v kateri je tudi racunalnik ( povezan v mrezo). Da ne bo pomote govorimo o domacih racunalnikih, na katerih sem sam ADMIN.

To da lahko gledam zaslon od racunalnika to ze dela, zanima me kako bi lahko preko racunalnika poslusal dogajanje v sobi??>:D

Teoretično sem si zamisli nekako takole, mikrofon v kartico :))) KAJ PA POTEM? Povezava preko IP in kako naprej?:\


Ali mogoce kdo pozna rešitev?

Hvala za odgovore!

Lp

Urban

ginekolog ::

Zvok lahko streamaš (recimo z winamp streaming), ali pa uporabiš roger wilco.
Divers do it deeper.

R0K ::

Alpa maš MSNja skoz prižganga, da se vedno sam logira in ofne povezavo za zvočni prenos. Ti sam potrdiš in čuješ vse kar se tam dogaja.

Edin kak boljši mikrofon bo treba nabavt. Kak tist za jurja vrjetno ne bo lih kul, sploh če ga boš kam skril.

Caligula ::

Skype.

Ma kaj, mas cimre pa te zanima if you're gonna get lucky? >:D

podtalje ::

Mogoče ima pa cimro in bi ujel pravi trenutek za naskok.

urban ::

hehe :))) JAp ciimra in cel plan zraven :))

No drugace sem mal pogledat tele resitve, varianta skype je bolj podobna massangerju, zatorej ne pride v postev.
Ali je mogoce kaksno varianta,da bi enostavno mic priklopil v hub... kot npr. racunalnik, ali internet kamero. In se nato logiras z ip jem ....

Lp
U

tac ::

Uporabiš kak progi za oddaljeni nadzor računalnika.
Pa kaki backdoor progiji tud lepo to znajo, npr un back orrifice...samo tu je najbrž preveč stranskih učinkov :)

Microsoft ::

Kak ti je ratal, da gledaš drug zaslon? A to prav tak, da vidiš miškin kazalc iz druzga PCja na tvojem zaslonu?

Sicer jst sm se nekaj igral s tem z NetMeeting sam bol za šalo...


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

urban ::

Kot je rekel tac, uporabis program za nadzor oddaljenega racunalnika.Jaz uporabljam RADMIN. Vidis okence v katerem je desktop od kompjuterja na katerega si priklopljen.

BigWhale ::

Kaj ce bi ponucal zvocnik starinskega gramofona? Trobljo prislonis na steno in potem na drugem koncu poslusas... ;)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nadzorna kamera (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
6724607 (5110) refosk
»

brezžični zvonec?

Oddelek: Loža
289447 (5222) SeMiNeSanja
»

Google želi v dnevne sobe s Chirpom

Oddelek: Novice / Ostalo
359338 (6466) poweroff
»

sistem za video konferenco

Oddelek: Kaj kupiti
162456 (1821) imagodei
»

Objavljen predlog Pravilnika o opremi in vmesnikih za zakonito prestrezanje komunikac

Oddelek: Novice / Zasebnost
474701 (3094) BigWhale

Več podobnih tem