» »

Butan in njihove "piksne"

Butan in njihove "piksne"

Good Guy ::

Mamo en problem.
večkrat dnevno, iz različnih številk(01,02,03 omrežne številke) nas kličejeo iz butana, če mamo mogoče kakšno prazno jeklenko za plin. Ker je tole počas zelo moteče me zanima kako se da ukrepat proti temu "nadlegovanju".

Zmeraj ko kličejo jim povemo da na našo številko naj ne kličejo več.

Furbo ::

Jaz sem izklopil stacionarno linijo, pa so vse povezane težave izginile. :)
GSMe pa vse tako, da niso v imeniku pa je.

Sicer pa pokliči tja, zahtevaj, naj nehajo klicati. Pa zapiši si imena vseh s katerimi si govoril.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Furbo ()

connel ::

Pri nas isto, vsak dan vsaj en klic, da nekdo nekaj prodaja al pa ankete. Zadnjič me je dva dneva klical tip iz zavarovalnice, če želim življensko zavarovanje lol, no vsaj nehal je takoj moriti, ko sem mu rekel, da me ne zanima.
Na starem isdn telefonu sem jih lepo blokiral pa je bila stvar rešena, sedaj na navadnem pa ne morem, največji minus teh navadnih telefonov, pri isdn pa edini plus :)

gendale ::

jst jim rečem, da glih trenutno nimam časa, pa če mi lohk dajo svojo domačo št, da jih jst pokličm
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

AndrejS ::

Jaz rečem, da malo počakajo , da jim dam odgovornega na telefon in odložim slušalko.

blackbfm ::

Tega zajebavanja v glavo nikol nisem štekal. Moj fotr isto dela, in še fino se mu zdi.

Pač rečeš da te ne zanima in je to to, itak ta k kliče nima nič s tem da si ti na spisku.

gendale ::

lej nikol jim nism dal številke, zmeri jim rečem naj ne kličejo več, št ni več v imeniku, ampak ta golazen še kr kliče

bmk če je tistemu k kliče bad

če ga tolk moti naj da odpoved
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

blackbfm ::

Zadeve rešuj z odgovornimi, ne pa s telefonisti (v kolikor to ni ena in ista oseba).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: blackbfm ()

Poldi112 ::

Pa saj ravno s tem najbolj efektivno rešuješ problem, pustiš podrejene odgovornega čakati v nedogled. Prvič si jim lepo rekel, če ne pomaga naj te pa čakajo.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Pithlit ::

blackbfm je izjavil:

Tega zajebavanja v glavo nikol nisem štekal. Moj fotr isto dela, in še fino se mu zdi.

Problem je ko jim jasno poveš da te ne zanima in nočeš da te še naprej kličejo... pa te vseeno pokličejo čez 5min, pol ure, naslednji dan... nima veze.

Mene so tako neki Indijci klicarili za neke delnice če hočem investirat. Povem da me ne zanima in naj me ne kličejo več. Kličejo naslednji dan. Pa naslednji. In tako skoraj 2 meseca (se jim preprosto nisem oglašala... gsm pa tudi lepo izpiše števolko ki te kliče). Pol mi je blo pa en dan dovolj... in sem se oglasila:

"pozdravljeni, tu ta-pa-ta in kličem zaradi..."
"ja, me ne zanima. Prosim ne me več klicat."
"oh... ok... pokličem čez pet minut."
"ne. Ne me klicat. Sploh nikoli več."
In prekinem. Čez pet minut me lolek res kliče nazaj. OK. Dvignem... in vržem telefon nazaj v torbico. Kaki dve minuti se je mož nekaj čudil... nakar me ni klical nihče več.
Life is as complicated as we make it...

zee ::

Jaz sem jim obicajno povedal, da me ne zanima in naj mene klicejo vec. Eno usluzbenko Presernove druzbe sem bil primoran dejansko nahruliti, saj se je na mojo vljudno prosnjo odzvala izredno agresivno.

V Singapurju je bila do zdaj prosnja dovolj za prenehanje tezenja. Zaenkrat.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

vorantz ::

Mi je ena razlagala da naprimer v studio moderna računalnik sam zbere cifro in pokliče
Tut če vidijo da je cifra nekoga s kerim nočejo govorit ne morejo prekinit :P

Sicer pa tudi pri nas doma je 99% klicev na domač telefon anket in podobnega

fosil ::

Brezveze težit tistim študentom, če bi rad tudi ti njim utrujal, zahtevaj njegovega nadrejenega.
Nato zahtevaj njegovo ime in priimek in mu povej da nočeš da te nikoli več kličejo (po zakonu to morajo spoštovat).
Nato mu povej da si si zapisal njegovo ime in da če še kdaj pokličejo, boš njega osebno kot odgovorno osebo prijavil inšpekciji.
Tako je!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nekdo me stalno kliče s številk ... (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
577485109 (2553) Robert73
»

Tecna zavarovalnica

Oddelek: Loža
131426 (927) fosil
»

Telefonske ankete, prodaja, etc.

Oddelek: Loža
132360 (2102) ABX
»

Imate mogoče malo časa, da odgovorite na našo anketo in tako prip...WTF!

Oddelek: Loža
342286 (1580) Poldy
»

RIS!

Oddelek: Omrežja in internet
131192 (983) Elemen_T

Več podobnih tem