Forum » Slo-Tech
| Tema | Ogledi | Zadnje sporočilo | |
|---|---|---|---|
| Tema | Ogledi | Zadnje sporočilo | |
| » | iskanje in stara sporocila | 1405 (1130) | Sergio |
| » | Komentiranje clankov | 1124 (1046) | Sergio |
| » | Oddelek "DVD" v forum? | 1236 (1147) | cahahopie |
| » | Recenzist?? | 1504 (1227) | Mercier |
| » | Dodadet v forum | 1530 (1436) | Justy |
| » | Prosim, bodite uvidevni | 1593 (1191) | Sergio |
| » | Sanjska kofiguracija | 1737 (1455) | Mercier |
| » | Re: Nimate pravice dostopa... | 1477 (1304) | Sergio |
| » | kaj rajši slo-comp al slo-tech | 2914 (2046) | goba |
| ⊘ | Opravičilo številka 2! | 840 (692) | Tomi |