» »

Beda

Beda

NewLife ::

Po kakšnem tednu sem obupal in se še enkrat prijavil, kot nov uporabnik. Kljub temu, da sem poslal mail (slo-tech pa to - valda nisem dobil odgovora) una zadeva, da klikneš pa dobiš mail pa ne vem kaj v mojem primeru NI DELALA.......:\ :\ :\ Delala že sam ni bilo haska.........

SAMO V VEDNOST...V BISTVU PA NIMA VEZE :P

Primoz ::

Stvar dela... sorry... samo vpisat je treba isti email kot pri prijavi.
There can be no real freedom without the freedom to fail.

NewLife ::

Sorry, sam 100% sem vpisal isti mail.

NewLife ::

Da sem bolj natančen, na mail sem dobil pošto naj kliknem na en link - sem kliknu na tist link pa NIČ (kao za dokončanje postopka) -> pol sem pa dobil uno stran Novo geslo, kjer je pisalo; Neregistrirani uporabniki ne morejo dostopati.........

Primoz ::

sorry... ampak si edini, ki mu ne dela. In drugic... stvar ZAGOTOVO dela tako kot mora. Vprasanje je samo... kaj pa kako. Drugače na emaile v zvezi z gesli, ki ne vsebujejo uporabniškega imena in emaila ne odgovarjamo.
There can be no real freedom without the freedom to fail.

Primoz ::

Mogoče ti je tvoj email client odrezal tisto kodo. Poskrbi, da bo v linku cela pa bo. Če v linku manjka kakšen znak, pol pač ne dela.
There can be no real freedom without the freedom to fail.

NewLife ::

Ma sej je OK v glavnem pa videm, da se vi držite tega;
It's not a bug, it's a feature! :D :D :D :D

Primoz ::

jap... razen kadar je res bug. Se pač zgodi. Ampak v tvojem primeru ni.
There can be no real freedom without the freedom to fail.

NewLife ::

Ok sej je v bitvu brez zveze polemizirava, sam če že hočeš. Probal sem doma in iz službe pa vedno je bilo isto. No pol mi pa povej, kaj se more zgodit, ko klikneš na link ki ga dobiš (ta za dokončanje postopka) pol, k mi boš pa odgovoril ti bom pa copy/paste vrgu.

Primoz ::

Jah.. dobil si stevilko. Tisto kliknes in pazis, da ti celo vzame kot link (ne samo kaksnega zacetnega dela). Številka je veljavna samo ENKRAT. Torej.. če si kliknil gor... pa se potem kaj igral, rabiš NOVO. In to je to..
There can be no real freedom without the freedom to fail.

Primoz ::

Pa še nekaj... veljavna je samo približno pol ure.
There can be no real freedom without the freedom to fail.

NewLife ::

Probal sem več kot enkrat - večrat nov link (res pa je da sem enega parkrat uporabil). Sam za primer danes sem ves postopek ponovil, kliknil na link (v roku 2 minu) pa
glej ga no zlomka NIČ oz.....

Še vedno čakam na odgovor prejšnjega vprašanja. TI POVEM DA JE BUG8-) .

Primoz ::

Ni bug... kter username?
There can be no real freedom without the freedom to fail.

Primoz ::

Ok.. zdejle ti ne bo delal.. ker sem ti token porabil jaz (probal, da dela). Povej, če je bil: 3hit7o5e3mpguxe65fhsarnoss83b3e4
S točno to številko sem prišel do novega gesla po poti, ki jo imaš vpisano v emailu. Sedaj seveda ne dela. Bom brisal današnje poskuse, da boš lahko poskusil še enkrat.
Drugače pa si poskusil 28.5 dvakrat, 29.5 enkrat ter danes dvakrat.
There can be no real freedom without the freedom to fail.

NewLife ::

Men po unem linku tole vn vrže (brez kakršnega koli gesla;

Novo geslo

Neregistrirani uporabniki ne morejo dostopati do strani, kot na primer pošiljanje novic, komentiranje novic ali pisanje threadov v forum. Če želite sodelovati tudi pri tem, se prosim prijavite na našo stran s klikom na gumb "Nov User" v desnem zgornjem kotu ekrana. S prijavo na našo stran nemudoma dobite dostop do vseh naprednih skript, kakor tudi do soudeležbe v nagradnih igrah in prejemanju novic na vaš mobilnik.


Za vse na Slo-Techu objavljene prispevke odgovarjajo izključno njihovi avtorji
Copyright by Slo-Tech Team
Vse pravice pridržane!
ISSN 1581-0186

Design (ampak res samo oblika) by Kodesign
Alternativne barvne sheme by: Exonium Production

Primoz ::

Sem ti rekel, da ne dela več. Povej, če si dobil isto številko? Pa če je, ko si kliknu gor zgoraj v vrstici z naslovom pisala tista številka ki sem jo skopiral.
There can be no real freedom without the freedom to fail.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Primoz ()

NewLife ::

Lej men VEDNO isto ven vrže - se prav une datume k si prej naštel in danes zjutraj (vse sem naredu tako kot si reku PA NIČ). Tiste cifre mi NIKOLI ni vrglo zmer dobim tist, kar sem prej kot COPY / PASTE vn vrgu. Ti pravm, da je BUG8-) :D .

Primoz ::

CIFRO DOBIS PO EMAILU. PREBERI, KAJ PISEM.
There can be no real freedom without the freedom to fail.

NewLife ::

Da se še popravem tista ali katerekoli cifre mi NIKOLI ni vrglo ven :))

Primoz ::

Pol mi pa skopiraj mail sem notr.
There can be no real freedom without the freedom to fail.

NewLife ::

Lej primzi sej nima veze, sej sem se na novo prijavu - da te ne morim več sam jaz pravem glede na svoje izkušnje (mater klikat pa ze znam). Pač mam nov Nick;)

GUB -- you know what i mean!

Primoz ::

SKOPIRAJ MAIL. Ce si zacel.. koncaj. Hočem, videt, kaj ti je poslalo. Ker če ti je poslalo prav, pol si nesposoben. Če ti pa ni.. se ti moram pa opravičit.
There can be no real freedom without the freedom to fail.

Primoz ::

btw... hocem cist ta zadnji email.
There can be no real freedom without the freedom to fail.

sidney ::

a mas slucajn firewall ??
men na zonealarm sploh st ne dela (sam prasam), pa se nekej, na w2k mi je "java" nekej strajkala, pa se mi je skorej isto dogajal k teb ... probas lp
Marjan streli !!!! Lisice so Mici zagrable !!!!

kuglvinkl ::

Meni ZA ne dela nobenih teža, verzija je pa 3.xx
Your focus determines your reallity


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Prijavljanje napak (strani: 1 2 3 470 71 72 73 )

Oddelek: Slo-Tech
3644485218 (3851) Ishiwatta
»

Paypal - vdor v račun - pomoč!!

Oddelek: Pomoč in nasveti
429499 (5869) Ales
»

Vdor v gmail nujno prosim pomoč

Oddelek: Omrežja in internet
379979 (7431) Phantomeye
»

Problem s spletnim nakupom prek Ebay

Oddelek: Loža
71612 (1458) RoadBlock
»

Vdor v gmail (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
7420048 (18805) Joze_K

Več podobnih tem